• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
zuzi...ja v noci nedávam odgrgnúť :slight_smile: a zatial s tým problém nemáme, vtedy ani negrcká erik :slight_smile:

majka...ked tak rozmýšlam, o tom spurte, tak v sobotu si erik pýtal presne každé 2 hodinky a tuším mu to ostalo, aj teraz dávam častejšie :slight_smile: akurát noc ostala ako aj predtým :slight_smile:
8. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...zuzina ja v noci nedávam odgrcnúť, ked pri cicíku vytuhne, jedine, že je akčná, tak ju trošku ponosím...a vtedy grcne...
Inak aj naša si začala pýtať už po 2 hodinách, chválabohu, že len cez deň :grinning:
Dnes v noci sme mali iný rytmus, vytuhla až pri maminke v posteli o pol 11, zobudko o 1.00 , papanie a chrapken do 6.00...už druhú noc spí pri mne v posteli, tak si viete predstaviť ako ráno vyzerám...princezná chrapká v strede a maminka na ruke na krajíčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. sep 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw, tak som čítala o tom spurte a zrejme tým prechádzame aj my...malinká zo dňa na deň zapýtala častejšie a včera miesto obvyklých 7 minút 22 :confused:
8. sep 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako sa nám to tu pototo :grinning:
8. sep 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdá sa, že spurtujeme viaceré, teda detičky :slight_smile:
8. sep 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,chcem sa opytat ci niektora praktizujete bezplienkovu metodu
8. sep 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky zaltíčka zdravíme byli jsme na sono nožek a vše ok, nemusíme ani balit stačí ji dávat na 15 minut na bříško ležkat :wink:
8. sep 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jo jdeme 22.9. poprvé plavat sice první lekce ve vaničkách, ale pak už v bazénu :wink:
8. sep 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...aj my špurtujeme.......po dvoch hodinkách.....ale v noci je to okey......po včerajšom kupkaní ťahala 7hodín do 2hej...a potom ešte 4hodiny do 6tej....ale po dvoch hodinkách cez deň.....

no asi je to tým tretím mesiacom.... :wink:

ivka.....ja nepraktizujem ani sa nechystám...zdá sa mi to byť náročné....možno som egocentrik.....ale ja sa radšej zameriam na obľúbenie si nočníka....

josi....naša Dianka nie je rada na brušku, vydrží tak minútku a potom je plač, ale hlavinku drží krásne...
8. sep 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ivka, mia, jenka :slight_smile:

ivka..ja tiež nepraktizujem :slight_smile:

mia..gratulka k dobrým klbikom :wink: a na plávanie sa teším aj ja :dizzy_face: u nás je to ale až od 4. mesiaca :slight_smile:

jennka...ešteže tie naše deti vedia, že v noci majú spať a nechajú vyspať aj maminy :slight_smile: zachvílu bude štvrťrok za nami :dizzy_face: :dizzy_face:
8. sep 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez nechystam na bezplienkovu,staci mi ked idem prebalovat a cakam ci sa nepocika prave ked dam dolu mokru plienku, tak cakam 5 minut, hovorim mu pšššššššššššš pššššššššššš aby sa lepsie pocikal :grinning: a ono nic....az ked dam konecne plienku prec, vtedy ocika vsetko naokolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nas brucho tiez neni v oblube, dokonca zacina plakat uz ked ho dam na plece odgrgnut :unamused:
8. sep 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidite, este sa musim opytat kedy sa davaju u nas deti na plavanie, esteze to ma nastarosti jedna nasa sestra....ale neviem ako my zacneme, kedze nemam vanu :rolling_eyes: :rolling_eyes: ozaj, tak ma napadlo....na to plavanie do bazena je speci pamperska? ci deti plavaju na holaka? bo ked sa pokadi do vody..... :confused: ci ked je vo vode vie ze nema kadit? ci jak to je?
8. sep 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inneska...ešte že tak

rei, nám sa to stáva na poradni.... :grinning:
8. sep 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenn, na poradni ocikal mna, tricko, nohavice nohy aj podlahu, som sla jak na velku noc po sibacke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei...myslím že v trej spešl plienke....do vodičky detičky rady kakuškajú... :grinning:
8. sep 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, co je to spurtujeme? :sweat_smile: fakt neviem....
jenn a kde zozeniem spesl plienku?? :slight_smile:
traky, zrychleny rast
8. sep 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás ju majú v detskom shope

traki, ked si dieťatko z dôvodu zrýchleného rastu pýta častejšie a/alebo viac papať..
8. sep 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas nie bezplienkovo, ked zacne samo sediet, v ramci hry budem davat na nocnik, ked sa nieco podari, budeme vyskat, skakat, tesit sa :grinning: :grinning: :grinning: , robila som to tak uz 3x a vzdy to bolo super , rychlo sme boli bez plienok :wink:
8. sep 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude asi nejaka ultralahka ktora ho nestiahne ku dnu, ze? :slight_smile: musim pobehat obchody
8. sep 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei vsade aj v tescu, v kazdej drogerke, su to plienky na plavanie...
8. sep 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze aj v DM budu mat, ze? :slight_smile: dobre vediet
8. sep 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki....takú metodu mám aj ja zvolenú.....robili sme to tak na mojich krsniatkach.....a bolo úžasné vidieť, ako sa tešili z vlastnej cikaničky či kakajdy.... :grinning:
8. sep 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam dokyna povedala, ze okolo 3 mesiaca, zacne byt babo viac hladne, mamickama pocit , ze ma menej mliecka ale ze to prejde, pozorujem to aj na matejovi, este stale vydrzi aj 4-5 hodin ale to potom, ...ten pohlad, tie zvuky...ked zbada prsnik....neskutocne :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jen to sa paci detom i nam dospelym, je pri tom kopec smiechu , vyskotu a preco? pre obycajne hovienko :grinning: , no nie je o uzasne..... :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: sranda jak sa dokazeme tesit najviac z hovienka :wink:
8. sep 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teda dufam ze prvu lekciu plavania zvladneme aj vo vanicke, inac nemam kde praktizovat :unamused:
8. sep 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam dnes dokyna predpisala maltofer a vraj sa nesmie podat s mlieckom, takze musime dat cajik tak som zvedava :confounded:
8. sep 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíte , že to plávanie je pre dieťa dôležité??? mňa to nejak neláka, ale kvôli mne, lebo ja nemôžem do bazénu....ale kvôli malej by som to riskla....
8. sep 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok