Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
8. sep 2009

zuzi...ja v noci nedávam odgrgnúť 🙂 a zatial s tým problém nemáme, vtedy ani negrcká erik 🙂

majka...ked tak rozmýšlam, o tom spurte, tak v sobotu si erik pýtal presne každé 2 hodinky a tuším mu to ostalo, aj teraz dávam častejšie 🙂 akurát noc ostala ako aj predtým 🙂

lucia32
8. sep 2009

ahojky...zuzina ja v noci nedávam odgrcnúť, ked pri cicíku vytuhne, jedine, že je akčná, tak ju trošku ponosím...a vtedy grcne...
Inak aj naša si začala pýtať už po 2 hodinách, chválabohu, že len cez deň 😀
Dnes v noci sme mali iný rytmus, vytuhla až pri maminke v posteli o pol 11, zobudko o 1.00 , papanie a chrapken do 6.00...už druhú noc spí pri mne v posteli, tak si viete predstaviť ako ráno vyzerám...princezná chrapká v strede a maminka na ruke na krajíčku 😝 😀

lucia32
8. sep 2009

waw, tak som čítala o tom spurte a zrejme tým prechádzame aj my...malinká zo dňa na deň zapýtala častejšie a včera miesto obvyklých 7 minút 22 😕

inneska
8. sep 2009

nejako sa nám to tu pototo 😀

inneska
8. sep 2009

zdá sa, že spurtujeme viaceré, teda detičky 🙂

anavi85
8. sep 2009

ahojte,chcem sa opytat ci niektora praktizujete bezplienkovu metodu

josifek
8. sep 2009

ahojky zaltíčka zdravíme byli jsme na sono nožek a vše ok, nemusíme ani balit stačí ji dávat na 15 minut na bříško ležkat 😉

josifek
8. sep 2009

A jo jdeme 22.9. poprvé plavat sice první lekce ve vaničkách, ale pak už v bazénu 😉

jennna
8. sep 2009

ahojky...aj my špurtujeme.......po dvoch hodinkách.....ale v noci je to okey......po včerajšom kupkaní ťahala 7hodín do 2hej...a potom ešte 4hodiny do 6tej....ale po dvoch hodinkách cez deň.....

no asi je to tým tretím mesiacom.... 😉

ivka.....ja nepraktizujem ani sa nechystám...zdá sa mi to byť náročné....možno som egocentrik.....ale ja sa radšej zameriam na obľúbenie si nočníka....

josi....naša Dianka nie je rada na brušku, vydrží tak minútku a potom je plač, ale hlavinku drží krásne...

inneska
8. sep 2009

ahojte ivka, mia, jenka 🙂

ivka..ja tiež nepraktizujem 🙂

mia..gratulka k dobrým klbikom 😉 a na plávanie sa teším aj ja 😵 u nás je to ale až od 4. mesiaca 🙂

jennka...ešteže tie naše deti vedia, že v noci majú spať a nechajú vyspať aj maminy 🙂 zachvílu bude štvrťrok za nami 😵 😵

reilyy
8. sep 2009

ja sa tiez nechystam na bezplienkovu,staci mi ked idem prebalovat a cakam ci sa nepocika prave ked dam dolu mokru plienku, tak cakam 5 minut, hovorim mu pšššššššššššš pššššššššššš aby sa lepsie pocikal 😀 a ono nic....az ked dam konecne plienku prec, vtedy ocika vsetko naokolo 😝
u nas brucho tiez neni v oblube, dokonca zacina plakat uz ked ho dam na plece odgrgnut 😒

reilyy
8. sep 2009

vidite, este sa musim opytat kedy sa davaju u nas deti na plavanie, esteze to ma nastarosti jedna nasa sestra....ale neviem ako my zacneme, kedze nemam vanu 🙄 🙄 ozaj, tak ma napadlo....na to plavanie do bazena je speci pamperska? ci deti plavaju na holaka? bo ked sa pokadi do vody..... 😕 ci ked je vo vode vie ze nema kadit? ci jak to je?

jennna
8. sep 2009

inneska...ešte že tak

rei, nám sa to stáva na poradni.... 😀

reilyy
8. sep 2009

jenn, na poradni ocikal mna, tricko, nohavice nohy aj podlahu, som sla jak na velku noc po sibacke 😝

jennna
8. sep 2009

rei...myslím že v trej spešl plienke....do vodičky detičky rady kakuškajú... 😀

traktor
8. sep 2009

ahojte, co je to spurtujeme? 😅 fakt neviem....

reilyy
8. sep 2009

jenn a kde zozeniem spesl plienku?? 🙂

reilyy
8. sep 2009

traky, zrychleny rast

jennna
8. sep 2009

u nás ju majú v detskom shope

traki, ked si dieťatko z dôvodu zrýchleného rastu pýta častejšie a/alebo viac papať..

traktor
8. sep 2009

u nas nie bezplienkovo, ked zacne samo sediet, v ramci hry budem davat na nocnik, ked sa nieco podari, budeme vyskat, skakat, tesit sa 😀 😀 😀 , robila som to tak uz 3x a vzdy to bolo super , rychlo sme boli bez plienok 😉

reilyy
8. sep 2009

to bude asi nejaka ultralahka ktora ho nestiahne ku dnu, ze? 🙂 musim pobehat obchody

traktor
8. sep 2009

rei vsade aj v tescu, v kazdej drogerke, su to plienky na plavanie...

reilyy
8. sep 2009

takze aj v DM budu mat, ze? 🙂 dobre vediet

jennna
8. sep 2009

traki....takú metodu mám aj ja zvolenú.....robili sme to tak na mojich krsniatkach.....a bolo úžasné vidieť, ako sa tešili z vlastnej cikaničky či kakajdy.... 😀

traktor
8. sep 2009

nam dokyna povedala, ze okolo 3 mesiaca, zacne byt babo viac hladne, mamickama pocit , ze ma menej mliecka ale ze to prejde, pozorujem to aj na matejovi, este stale vydrzi aj 4-5 hodin ale to potom, ...ten pohlad, tie zvuky...ked zbada prsnik....neskutocne 😀 😀 😀

traktor
8. sep 2009

jen to sa paci detom i nam dospelym, je pri tom kopec smiechu , vyskotu a preco? pre obycajne hovienko 😀 , no nie je o uzasne..... 😀 😀 😀

reilyy
8. sep 2009

🙂 sranda jak sa dokazeme tesit najviac z hovienka 😉

reilyy
8. sep 2009

ja teda dufam ze prvu lekciu plavania zvladneme aj vo vanicke, inac nemam kde praktizovat 😒

traktor
8. sep 2009

nam dnes dokyna predpisala maltofer a vraj sa nesmie podat s mlieckom, takze musime dat cajik tak som zvedava 😖

jennna
8. sep 2009

myslíte , že to plávanie je pre dieťa dôležité??? mňa to nejak neláka, ale kvôli mne, lebo ja nemôžem do bazénu....ale kvôli malej by som to riskla....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre