Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
8. sep 2009

wyd škrdličky su faaaaajn 😀

ahojte 😉

vendulacky
8. sep 2009

brý večír moje lásky největší 😉

vendulacky
8. sep 2009

co jsou to škrdličky? 😅

vendulacky
8. sep 2009

My jsme dneska měly čupr den! Malá se posrala (vyloženě), huráááá, pak jsme papaly, pak koupaly v nový vaničce - větší s tou houbovou podložkou, měla úžasný leháro, pak znovu papaly (někdy je to s ní s papáním na štíru a dělá děsný caviky) a hned usnuly🙂 Vše bez pípnutí 🙂 Poslední dobou mi po vyndání z vaničky dělala děsný alutrie... Je to naše milionová beruška...pro dnešek 😅 😵

lucim
8. sep 2009

veeen stresni tasky - škridlicky preklepowe 😀 a ahooooooooooooj

riusik
8. sep 2009

zdravim vospolok 😉

lucim
8. sep 2009

aj vy uz ste vo vacsej vanicke? jeeee ... super, ze aj u vas uz prijemne vecery 🙂
... my sme si po vani trosku pomrnkali, ale bola to uz unava pred spanim, matysek si vypytal dudlik a spinka. 😉

lucim
8. sep 2009

cau riuuuuuuus 🙂

vendulacky
8. sep 2009

Lu, už to vypadá bejt lepší s těma našima ratolestma🙂 Super, žýe u ž matýsek netrpí a maminka taky🙂)

Malá mi děsně ječela po koupání, teda většinou, nevím, jestli, že je venku z vaničky nebo hlady nebo únavou, já se v ní občas furt nevyznám..
Jinak strašně táhne do délky, je jí všechno malý i vanička 😅

vendulacky
8. sep 2009

ahoj riu, jak válčíš s dětičkama? Už to máš ošefovaný? 😉

..jdu rychle do sprchy...

riusik
8. sep 2009

nooo, tak moja alexandra dnes asi prvykrat poriadne revala - prebalena, napapana, ani zima, ani teplo, ani na rukach, ani tam, ani hentam, len rev.... si to neviem predstavit mat to pravidelne 😖 ale netrvalo to dlho, nakoniec zaspala. musela som ju sice nechat troska plakat 😒 lebo P nie je doma a musela som osprchovat tomaska a precitat mu rozpravku....

riusik
8. sep 2009

ven: dik za opytanie, celkom fajn... tomasko v skolke, takze cez den mam dieta jedno ako aj vy...

inneska
8. sep 2009

hello mamulky 🙂

wyd...no aj my tak ogčas grckáme, že ide von všetko na kompletku 😒 to tak raz 3 dni ... a medzitým pogrckávame lajt, podla dokiho tiež vraj v poho, teda vo štvrtok ideme na poradňu, tak znova spomenieme 🙂 a balenie myslíš naširoko? 🙂

ven..takých dní bude čoraz viac 😉

riuš 😉

luci...akú máte väčšiu vaničku?? my sa furt tlačíme v tej malej 😅

riusik
8. sep 2009

lu: ja stale ocumujem tvojho mateja, je neuveritelne ako sa na teba podoba 🙂 je rozkosnyyyy 😉

riusik
8. sep 2009

inn: tvojmu erikovi bude o chvilu mala aj vasa vana 😀

josifek
8. sep 2009

Mifinka mě to sestřička také říkala až po očkování ve 4 měsících. Jde vidět že máme stejného lékaře.A chtěla jsem se zeptat nebyli jste v pátek u dokyna a jestli máte červeného opla? 😉

inneska
8. sep 2009

riuš 😀 😀 takto sme sa dnes člapkali o pol 11, sme sa pokadili 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aspine
8. sep 2009

nazdarek 😉
vendy nase mala uz od zacatku po vyndani z vanicky rici 😀 hlavne kdyz ji zacnu mazat takze u nas je to normalka 😉 vanu miluje ale kdyz ji vyndame tak je proste holt nastvana 😅

jinak se vam chci sverit....mala vcera zacala s novinkou....normalne pres den jedla jako vzdycky naposled ve dve odpoledne...kdyz jsem ji chtela nakrmit kolem pate tak se zacala strasne vzpirat a tvrde odmitat prso....tak jsem si rekla ze asi nema hlad....pak po koupani asi v pul osmy to opakovala znovu ☹ tak jsem odstrikala mliko a dala ji to ve flasce....a....tu vyzahla do dna 😕 takze hlad mela ale proste nechtela prso 😢
tak jsem si myslela jestli to nebylo novou vonavkou....takze pak vecer do sprchy a o pulnoci uz zas dlabala jako normalne....tak se mi ulevilo ze to teda asi bylo tou vonavkou
ale dneska presne to samy i kdyz jsem si vonavku nedala.....pri krmeni kolem paty (jinak cely den v pohode) zase delala virval a nechtela ani za nic 😠 v osm se uz napila, ale nic moc
ted spinka a tak jsem zvedava jak to bude v noci 😅
nevite cim by to mohlo byt? stalo se to nektere?
jsem z toho docela rozhozena 😒

inneska
8. sep 2009

riuš...ako dobre, že máme také poslušné deťúrence 🙂 tak je treba, aby aspoň občas pohnevali 🙂 hlavne že to prešlo a ste ok 😉

lucim
8. sep 2009

uz som pri vaaas, toto som upravovala a sem strkala 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

my sme mali vanicku uplne prdolatu k prebalovaku, objednala som , vola sa laguna, ale o moc dlhsia nie je, len sirsia . 🙂

innn to je vanova pohodaaaaa 🙂

lucim
8. sep 2009

aspi ahooooooooooooooooj, niekto take cosi opisoval nedavno ... tusim to potom proste preslo, tak vydrzkaj. 😉

rius ty si zlatko , matkovi odkazem ... idem ti okuknut princeznicku alex. 🙂

brinzulka
8. sep 2009

http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...
tak hnedo zelena k mojej zelenej bunde....

lucim
8. sep 2009

rius este stale nic nove???? ake foto mam potom chvalit???? 😒

brinzulka
8. sep 2009

a mame nove dieta...vola sa Ivet a je to morske prasa...si ju nevsimame 3dni...sa ma sama obkukat...

aspine
8. sep 2009

lucim jsem zvedava jestli to prejde....je to ale desny kdyz ti dite odmita 😒 nedovedu si predstavit prijit o mliko 😕
tak pevne doufam ze to prejde, ale ted pri kazdym kojeni trnu jestli si vezme nebo ne 😅

inn erik je fakt kus 😉 😀

inneska
8. sep 2009

lu..krásne pasiete koníky a maťko je božský 😵 😵 😵 cukrík malý 😉 a tuším že asi prejdeme rovno do velkej vane 😀 😀

aspi...tak toto sa mi nestalo, ale to odmietanie prsníka máme občas, ked erikovi chodia po črievkach bublinky....tak sa krúti, potom je klud...a papať chce až neskôr....a spravidla sa potom aj vykaká 🙂 a zväčša potom aj zaspí 🙂

lucim
8. sep 2009

aspi neboj, hlavne si tu myslienku ani len nepripustaj, mliecko bude, ved ho kvetinka odmieta z neznamych duvodu len vecer o 5, inak pije. takze nie je dovod sa lasit a uvisis, bude to nejaky maly docasny vzdor, mozno z unavy. 😉

briiiiiiiiiin, vytvor Ivetovi novy fotoalbum 😀

inneska
8. sep 2009

brin...že vítame a pozdravujeme ivet 🙂

aspine
8. sep 2009

lucim teda koniky mate ukazkove 😵 my tuhle polohu nesnasime 😅 takze u nas takovehle krasne fotecky asi nebudou 😀

inn u nas to pri prdikach neni....kdyz ji prso nedavam tak se za chvili uklidni a je v pohode....proste nechce dlabat 😕 ale kdyz pak vypila tu flasku tak to bylo vylozene ze nechce prso ☹
tak nevim...no doufam ze je to chvilkova zalezitost 😉

vendulacky
8. sep 2009

Ahoj aspi, tak jak vydovolenkovaná?
Čéče s malou nevím, ona mi spíš odmítá flašku, jsem zvědavá jak to uděláme až budu v nemocnici...
Snad se to srovná a dělá to jen že neví co by🙂) jinak naše malá nejíst od 2 do půl 8, tak nás všechny zmasakruje🙂)

innes, je to super, když všechno tak vychází a klape, ale holt není každej den Nagano🙂)) (hláška Onřeje Hejmy na Superstar🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre