• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ktoré ešte z vás nekrstili?? :confused:
8. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj vtip z profesionalov fcul ... aspon im nie je v zime zima a v lete im nie je ... LETO :grinning:

inn fusak je nieco ine ako zimny overal, ze? to nemame a treba mi to??? ani cizmicky nemam, vsak ten overal ma nozky.
8. sep 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim som ivana :wink: , matej je pokrsteny :wink:
overal? ci fusak?
ja som chcela cizmicky len ku bunde, ze nohavky bunda a aby nemal hole nozky.. overal taky nepremokavy mame ale chcem este jeden taky iny, len naparadu, sa mi velmi paci , hned ho pohladam...in dobre si ma naucila , teraz nic nerobim len vsade smejdim :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..mne tá kamoška požičala aj overal, uvidím, čo z toho použijem...ked ho budem mať, tak ho sfotím, že čo to presne...ešte musím odskúšať ten overal, či nám vôbec bude...bo je to cherokee a segrenka mi vravela, že ona do neho malú nevpratala, bol úzky...
8. sep 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
innes..preco sa pytas?
8. sep 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.quelle.sk/sk/q4r/home/onlinekataloge/hk_hw09/, tak tento sa mi paci, len este neviem farbu a velkost nemam ani sajnu, vaham prirodna? modra? pacil sa mi uz davno, este som nebola ani tehu.....to kvoli overalu sme si urobili babo? :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...niekto tu spomínal že kombinuje dophilus infants a biogaia.... môže sa to?
8. sep 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin, deticky viete teda robit nadherne, davidko je fesak ale andrysek je kuuuuuuzelny. :slight_smile:

my sme nekrstili.
8. sep 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to mi nevislo , este jeden pokus :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bo mm sa do krstu moc nechce, bo nás farár nás minulý rok ´tlačil´ ešte aj do svadby cirkevnej....teraz som sa ešte nebola pýtať, dúfam, že znova zase nebude...bo mm za zatne a krst nebude...tak tam pôjdem, uvidím, čo vybavím, tak neviem keby by bol...tak že či ešte niekto bude robiť krst takto neskôr(okrem reily, tá bude krstiť v decembri) :slight_smile:

traky...ja viem, že je to závislosť :grinning:
8. sep 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani my nekrstime
8. sep 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
innes- s nami krstila holka zijuca s chalanom a v pohode...bez nejakych reci...
8. sep 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim...niekedy mam pocit, ze nas krpec sa sem tam na Tvojho podoba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
8. sep 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla...neviem, či to tu niekto spomínal :confused: a o kombinovaní netuším, to by som asi nekombinovala...aby sa tam tie baktérie nepobili ako futbalový fandovia interu a slovanu :grinning: :grinning:

lu..a nebudete krstiť??
8. sep 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, nás křtiny čekají příští neděli 20/9...včera byl u nás kaplan, aby nás seznámil s průběhem...

my budeme kupovat fusak (spací zimní pytel), ale i overálek, to je jak kombinéza...prostřídáme..
Jen v tom overalu mi mimi připadá jak panďulák s roztaženejma nožičkama a ručičkama, chudáček je nemůže ani ohnout:slight_smile:)
8. sep 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je on ...
8. sep 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fusaky mam 2, ....to je vyhoda velkej rodiny....dostali sme.... :wink:
8. sep 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...tu je sk stránka :slight_smile: http://www.quelle.sk/sk/q4r/home/onlinekataloge/hk_hw09/ a ja by som si prírodný, nakolko by som ho plánovala mať aj pre dalšie dietko(ak by bolo dievčatko), ale v tvojom prípade by som brala modrý :wink:
8. sep 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nakolko ja uz nic neplanujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak: ale to neznamena, ze uz nic nebude :sunglasses:
8. sep 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aj moja teta planovala 5...a ma 9 :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, nikdy nehovor hop, kým nepreskočíš :grinning:
8. sep 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas je super farar, prisli sme, povedali sme datum, povedal ano a bolo....on je super, krsti aj deti, kde manzelia nie su zosobaseny,alebo su rozvedeni,.....hovori, ze detiza rodicou nemozu...a je neskutocny srandista, by ste nepovedali , ze farar...pri spovedi s nim rozoberete okrem ineho aj kopu inych veci....kosenie dvora, futbal..... :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn este neviem ci budeme krstit, mozno niekedy neskor, niekde inde.

ked mam na kociku take to nieco, co sa pripne z vrchu, to nie je ako fusak?
brin :grinning: :grinning: :grinning:
lu, myslíš ten kryt na vaničku? To není fusak, já používám, když je větrno, ziminka nebo déšt:slight_smile:
8. sep 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu: :grinning: nie, fusak je fusak a to nieco co sa pripne je pripinajuce sa nieco :sunglasses:
8. sep 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok