• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
mrazik im vystipe licka a potom ked pridete domou tak budu spat jak dudky :wink:
8. sep 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz kukam fusaky na mmb

jaaaaaaaaaaaj, sanky? to nemame... kde su moje z detstva? asi ich niekto slohol mame z pivnice .... tak nist, kupit aj to? aaach jo ... taK mi napadlo ... pouzivaju 10rocne decka sanky, ked sa tam uvazuje o kupe snowbordu? oberiem o sanky segru ,ak ich este ma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim , kukni dakde aj po bazaroch, u nas su detske sekace , aj tam som videla :grinning: , sanky su fakt dobra vec /s operadlom/, v zime ked je vela snehu, kocik idetazko, sanky susuper, aj do obchodu sme tak chodili :wink: /dzedzina :grinning: /
8. sep 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...vraveli sme o kozenkách, že preteká mliečko :slight_smile: a mrcha ešte neni :slight_smile: zvládneme to, ja viem, už sa celkom na to teším...aj ked to bude trochu náročnejšie, ako letné obliekania, ale no problem pre nás :slight_smile:

lu...aj my sme mali sánky, ale zrejme dostali nohy :angry: tetnto rok ešte asi nebudeme kupovať sánky, ale na další rok určite :slight_smile:
8. sep 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa predstavujem, ako idem so sánkami do kaufiku :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. sep 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky aj my sme uz na dedine :slight_smile:

to mali na mysli prsne vlozky ... ja som mala vcera ukazkovu psychicku laktaciu .. kukla som na kocik, ze vsak, maly by sa uz mal zobudit na kojenie a na svetriku kolecko mokre. :stuck_out_tongue_closed_eyes: sme boli u susedy a ta len zasla, ze kolko mam mlieka. u nej kojim pravidelne. :slight_smile:
8. sep 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, furt nieco preteka... :grinning: :grinning: :grinning:
inak nie sú zrovna najlacnejšia záležitosť :sweat_smile: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4523724
lucim u mna totez, staci ze si predstavim mateja, alebo ze by mal jest a mokro :grinning:
8. sep 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo si nosíš na ryby mydlo?? aby som si mohol umyť ruky od toho hovna čo chytím :grinning:
8. sep 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: , a zo sankami by som este pocakala, estepride ich cas, pomalicky ich bude vidno aj v obchodoch/ budu dobre ceny, vypredaje/ a treba mrkat na inzeraty, pomalicky sa to rozbehne..sanky sa daju kupit za velmi dobru cenu, tie co si nasla ty , in su velmi drahe...
8. sep 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...to som narýchlo ťukla do MMb, čo tu mám otvorený :slight_smile: zrejme tento rok ešte bez sánok vydržíme a po zime si počkám na výpredaje :slight_smile:
8. sep 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
link si asi čitnem zajtra, teraz sa mi už krížia riadky :grinning:
8. sep 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. sep 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie boby sa mi pacia ... uz sa mi kyve postielka, takze budeme cucat a zalezieme .... paaaaa :wink:
9. sep 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru nocku :wink:
9. sep 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..dobrú nocku :wink:

traky...vyzerajú fajne :slight_smile: ty teraz aj čerta vysnoríš :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to už je zajtra?? šak teraz bolo 23h :rolling_eyes: tak idem aj ja do hajan :slight_smile: papa a dobrúúúúúúúúú...
9. sep 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: :slight_smile: ....ja by som aj spala...ale deti nie

moja imunita skareda opica!!!!! herpes na pere, 2afty v puse, kasel.... :angry: ..asi zacnem papat ovo a zeleninu, bo co- musim si davat pozor, aby som maleho nebozkavala a aby ma nechnapol ruckou :frowning2:

Ivet ma na ranajky zeleninu...uvidime ako pochodi...mam problem ju ignorovat...ale ze treba...3dni...aby sa aklimatizovala-to je morske prasa

aj a dnes mi konci sestonedelie :grinning: :grinning: doktorko ma cas az 17steho...uz som 3dni bez "kridelok" uvidim vsak, ci nenastane 5ta estapa spinenia...

oblek na manducu na zimu uz k nam ide...potom hodin referencie...a foto...
9. sep 2009 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aloha ceresnicky :slight_smile: \

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze Ivet, som rozmyslala koho mate na navsteve brin, az kym som nedocitala vetu :grinning: to kto jej dal take meno?? :grinning: :grinning: paraaaaadne
9. sep 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly sa nejak rozhodol ze si este pospi tak idem k nemu
9. sep 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko :slight_smile:

tak my sme dnes potiahli do krásnych 4,45h od 21h :sunglasses:teraz sme znova hore a pýtame papať :slight_smile: tak ideme kojiť :slight_smile:
9. sep 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes máme 2 mesiačiky :dizzy_face: :dizzy_face: spolu s lotinkou(batt), zuzankou(kochi) a sarah(kamilecka) :slight_smile: gratulujem babulky :wink:
9. sep 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: gratulujem vsetkym :slight_smile: nas to caka zajtra :wink:
9. sep 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tebe zagratulujeme zajtra :wink: a dakujemeeee :slight_smile:
9. sep 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky! my dnes mame 3 mesice!!!
cekaji nas dnes kycle a prvni ockovani, drzte palce!
9. sep 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok