• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
u nas polifka a pirohy a este peceny bocik / som neodolala - ha a ze vaha nejde dole :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojík všem ovečky :dizzy_face: a krásný dník.
Byla jsem v polsku a koupila malé Karamelce hrací deku kukněte :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3258613#navigator
9. sep 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki...ked príde mm, tak sa ho na to spýtam, či môžem nainštalovať :slight_smile: potom kuknem :wink:

josi...deká krásna, karamelka je tam určo moc spokojná :wink: a čo ste ešte pokupovali? čo sa tam ešte oplatí ? :slight_smile:
9. sep 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki, ja jem tuším ešte viac ako za tehotna :grinning: a tiež sa divím, že kilá nejdu dole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko ...dík nic my tam jeli jen pro deku vyjde tam o třistapadesát korun levněji, jinak krowky a koupila jsem tam malé už k vánocům hadrovou panenku oboustrannou. a měli tam žampióny a maliny tak jsem vzala.žampióny budou plněné a bramborovou kaši zítra k obědu, a maliny dám do pudinku aby byla mlska :wink:Stavili jsme se jěště v nově otevřeném Globusu a tam maj plno věcí, kupila jsem plenky huggis za 150 kč 58 ks :wink:
9. sep 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko to máte do polska?? ked sa vám oplatí aj takýto nákup :slight_smile:
9. sep 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi krasna :wink: , in opytaj sa :wink: , ja tiez postahujem hoc co a potom mi chodi sused, davat program proti zavireniu :grinning:
9. sep 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko 20km :wink:
9. sep 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ja by som tiez vsetko chcela, ale da sa to ? tie detske veci su fakt strasne predrazene...a ked uz dalsie neplanujem.. :grinning: :grinning: , aj tak toho kupujem viac ako dost.... si robim radost :grinning:
9. sep 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem papat...pa :slight_smile:
9. sep 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrou chuť pa :wink:
9. sep 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi...tak to tam aj kameňom dohodíte :grinning: tak nieje o čom :wink:

traky...ja som dnes uchňapla mikinku pre neter, že 7,6€ a pri pokladni som platila 3,8€...až potom som si všimla, že na všetok tovar 50% zlava...a majú tam aj obstojné bundičky do 20€, teda po zlave za 10...možno poriešim tam niečo :slight_smile:
9. sep 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dobrú chuť prajem :wink:
9. sep 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inesko no právě tak proč to nevzužít, stála 500kč a u nás 850kč a také chodíme kupovat do slev, jsou tam supr věci :wink:
9. sep 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by som aj ja chodila, keby to máme tak blízko...to máte perfektné :wink:

som dorobila lečo, mm ide preč...zase chce niekto web stránku...má teraz dosť roboty, po večeroch pracuje...zatial nebol čas ani na ten sex :sweat_smile: a že už nebol riadne dlho :grinning:
9. sep 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko no jo hlavní je že ho práce baví. můj je také programator, a sex neboj dočkáš se :wink:
9. sep 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi..mne aj celkom vyhovuje, že ešte nesexujeme..aj tak vždy zalahnem unavená, že niekedy ani neviem, kedy druhú nohu do postele vyložím :grinning: a toto tvorenie stránok ho moc nebaví, ale peniažky treba :slight_smile:
9. sep 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Ineskono to je pravda :wink:
9. sep 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sex??? de????co????kto???? aj ja chcem :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zartujem, masera by mi trebalo na chrbat
9. sep 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Reily já už na rehabce byla i na masáži , konečně protože jsem se už nemohla hnout, jak boleli. a už je zase dobře :wink:
9. sep 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj, to ti v dobrom zavidim :slight_smile: mna neskutocne boli chrbat, tak ale jedine maser ku mne domov :sweat_smile:
9. sep 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem chystat kupanie, maaly sa uz zacal vrtiet...a potom si kuknem nejaky filmik :sunglasses:
9. sep 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my jdem také koiupat zatím všem krásnou nocinku :wink: papa
9. sep 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak príjemné člapkamie :slight_smile: erik od pol 5 spí, len si pred pol hodkou trochu cucol a spinká dalej...uvidím dokedy :slight_smile:
9. sep 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

dnes som mala sud z byvalym,ale ten sa nedostavil ,takže to odročili :angry:
Josi krasna deka :slight_smile:
Rei aj ja idem maleho kupkať už sa nevie dočkať :grinning:
9. sep 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in a kde maju zlavy? :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...u nás, v jednom obchodíku..je to dovoz z UK :slight_smile: najbližší obchod, kde sa dostanem aj s kočíkom :slight_smile: ale zatial tam má slabý výber...funguje to asi 3 mesiace :slight_smile:
9. sep 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky a Patko ti už chodi do školy??
9. sep 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina...tak to naštve, ked sa niekto nezúčastní na prosece...je to des, že sa to takto naťahuje...a aký udal dôvod neprítomnosti?? :angry:
9. sep 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
furt spíme :slight_smile:
9. sep 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok