Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
9. sep 2009

lu...my sme na obed vypadli von, v kočíku mi nepospal, poobede sme sa zabávali, varili 🙂 o pol 5 mi zaspal, o pol 7 si v polospánku cucol a spí doteraz 🙂

adka...ahojky 😉 ako dopadla skúška?? 🙂 saška je zlatunká, taká bambulka krásna 😉

traky...nepozerám, bo by som bulila a potom by ma bolela hlava 😒 radšej kukám kriminálky 🙂

traktor
9. sep 2009

in ja som len prepla v ramci prestavky, kukala som panelak, a ked som prepla namodre z neba, muselasom dopozerat...inac take nerada pozeram, bo furtplacem, je to take smutne štastie

inneska
9. sep 2009

traky...ani u nás žiaden šport, akurát ja hokej, inak nič 😀 len tata, ale ten má svoj tv 🙂

inneska
9. sep 2009

ja som si dnes už poplakala....spievala som erikovi....od podhradskej, čanakiho...prišla pesnička Spi bábika..spinká mačka, spinká macík, spinká lopta, spinká vláčik, aj slniečko ide spať, nebude sa s nami hrať..vôbec mi tie slová nešli vysloviť, len slzy v očiach..strašne mi to pripomenulo paťka, že už aj on spinká, naveky..aj teraz mi tečú slzy 😔 ani modré z neba nepotrebujem

traktor
9. sep 2009

a este som chcela len povedat ze v necermane maju teraz tu supravu na otlacky noziciek alebo ruciciek, a stoji to len 105 korun, je to v peknom kovovom boxe v modrej a ruzovej farbe. myslim zerei to chcela

lucim
9. sep 2009

traky peeerfektny je matej, musime aj my naseho navideovat, ked bude "recnit" 😉
len jednu radu, nedavaj takto verejne hesla , ludia vedia byt zly, aby nahodou pod tvojim menom nedal niekto nieco skarede ... odporucam cim skor zmenit ... a isto sa da na facebooku dat video aj bez hesla. neporadim ako, lebo facebook takmer nepouzivam.

inn, zlatkooooo , poplackaj si, ked ti treba
... ja som si stiahla tie uspavanky, ale len som trosku pustila, ze co to je a moc sa mi to paci. 😉

traktor
9. sep 2009

in poplc si aj to treba, aspon sa trosku ulavi srdiecku...je to veeelmi tazke, stale ta to bude trapit, este dobre , ze ti poslal ericka, budes to lahsie znasat..

traktor
9. sep 2009

lucim nepouzivam ani ja, odstranim to, len som sa chcela pochvalit/musela som to natocit menej ako 2 minuty, tak mam urcene ale matej to robil skoro pol hodinu...neviem co sa mu na tom zvuku paci 😀 😀 😀

traktor
9. sep 2009

pozerala som si vase albumy, tak aj erik aj matej sa podobaju uplne a svoje mamky 😀

inneska
9. sep 2009

aj ked mám erika, je to stále ťažké...

ja mám tiež natočené rôzne videjká kde džavoce, aj to ako šlopotí do plienky(sa zadarilo 😀 ),tiež by som to mohla niekde zverejniť 🙂

lucim
9. sep 2009

ja som urobila otlacky noziciek (aj ruciciek, ale nechcel otvorit dlane) na papier, nevedela som cim natriet, tak po niekolkych pokusoch to vyhral tekuty makeup na citlivu pokozku 😀 - ked mal 2 mesiace, furt som na to zabudala.

inneska
9. sep 2009

no ešte že sa nepodobajú na seba 😀 aby napadlo podozrenie na spoločného otca 😀 😀

traktor
9. sep 2009

in take mam aj ja ako šlopoti..... 😀 len to ma viac ako 2 minuty a nezobralo mi to, ked najdes daky sposob ako to tu dostat daj vediet. ale vies ako ,ako pre male dieta...dopodrobna 😀 😀 😀

traktor
9. sep 2009

😀

traktor
9. sep 2009

setrim usmevom, ked dam 3 usmiatych na zaciatok riadku hodi ma to inde 😠

inneska
9. sep 2009

lu 😀 😀 aj ja som robila otlačky, no tá ručička bol boj 😀 ja som tlačila do knižky ´bábätko v modrom´ 🙂 nôžka má asi 4 týždne a ručička 8 týždňov 😝 a použila som vodovú farbičku...natrela, otlačila a hned umyla, vlastne som to robila pred kúpaním 🙂

inneska
9. sep 2009

traky...aj mna to dnes hádzalo na prvú stranu...nechcelo ich až 3 zobrať 😠

inneska
9. sep 2009

a sem sa tuším nedajú dať videá do albumu 😒

traktor
9. sep 2009

aj ja som chcela, ale... neurobila som nic, pri prvej som to neurobilatak ani teraz nebudem, aby to bolo spravodlive, aj ked ma velmi trha... 😀 , budem to robit pri vnucatkach, aj knizky a tak...teraz len fotim anatacam jak diva 😀

traktor
9. sep 2009

in mame setrit...ze aspon na niecom.... 😀

traktor
9. sep 2009

a je to skoda, by sme si aspon poobkukovali deticky, fotky to je o niecom inom....

lucim
9. sep 2009

inn 😀
ja som skusala vodovky, ale moc sa to rozpijalo, preto ten makeup. 🙂

traktor
9. sep 2009

rei myslim spomynala tu fialovu vodicku co sa dava babetkam do ust 😀 😀

lucim
9. sep 2009

juuuuuuuuuuuuj, tie fotky by som mala dat urobit, cas sa krati ....

traktor
9. sep 2009

keby ma terazvidela moja slovencinarka ta by mi dala....no co nechsi trhne nohovvvv 😀 😀 😀

inneska
9. sep 2009

tá naša knižka má ten haldký papier, tak sa nerozpíjalo 🙂

traky, kašlať na slovenčinu..len aby ti to nečítali deti, by si im nešla dobrým príkladom, že ani mama nevie, tak ani my nemusíme 😀

lu, ja mám už objednané fotky, dúfam, že stihnú prísť do piatku 😅

inneska
9. sep 2009

práve som zistila, že zrovna to video s kým kakacím zvukom je bez zvuku 😠 to som točila s mojim foťákom(tie predchádzajúce s maminým foťákom)..dám to mm pozrieť, či sa s tým niečo nebude dať spraviť 😅 len teraz neni doma..

traktor
9. sep 2009

tak uz som si zmenila heslo, asi som to nemala davat tu mala som ho poslat do IP....

traktor
9. sep 2009

in kukala si na pocitaci a nesielti zvuk?

inneska
9. sep 2009

traky...hej, mám to v zložke s fotkami, všetky idú, len toto posledné nie 😒 a to som točila s tým mojim foťákom, mame som ten jej vrátila...uvidím, či mm s tým niečo spraví 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre