• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
inn my sme mali stary fotak s videom bez zvuku.
9. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak snad sa to da do poriadku, ja ked daco natocim tiez si hned aj stahujem, aby sa mi nahodou nepodarilo daco zmazat, vsetko to su take neopakovatelne veci, a drobcekovia nam rastu pred ocami, ide to vsetko velmi rychlo...booze, ved prednedavnom sme rozoberali bruska a uz o chvilku budeme , kto zacne s prikrmami....
9. sep 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky,....dolezita otazka...: paradajky sa nesmu papat. a co kecup?
9. sep 2009 o 22:14  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim aj ja mam fotak a bez zvuku, a daco sa stlaci a ked stiahnem na pc zvuk ide :wink:
9. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kecup moze, ved aj pretlak sa moze, tam ide o tu supku ....
9. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in to je presne to iste co je v neckermane :grinning:
9. sep 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj pretlak?...teda mozem spagety s kecupom?....ja som to vsetko uplne vylucila,...aj horcicu,...
9. sep 2009 o 22:16  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj traki: dik kraaaaasne,....taku chut som mala dnes uz na spagety a som si hovorila, ze nemozem...tak budu zajtra hned na obed
9. sep 2009 o 22:17  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kecup jem v pohode, si robim pizzu :grinning: , a kecup je podobne ako pretlak, a predsauz vnemocke nam davali paradajkovu polievku :wink:
9. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda aj polievku paradajkovu mozem? a aj pizzu?....och, ze som sa nespytala skor :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som ale....
9. sep 2009 o 22:20  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
batt naco cakat dozajtra, urob si ich uz dnes :grinning: :grinning: :grinning: vies ako krasne zakoncis dnesny den....splnym bruskom :wink:
9. sep 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by som brala....ale tie kila navyse co stale mam, by som asi nikdy nezhodila :confused:
9. sep 2009 o 22:22  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my sme dnes...vlastne Lotinka dostala ruzicku, lebo ma dva mesiace
9. sep 2009 o 22:22  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bat ja si robim pizzu slistkoveho cesta, jedla som aj s kysnuteho, ale niektorym babetkam nemusi sadnut - u nas je to ok. inac ja uz postupne jem vsetko, zo zaciatku som nemohla cokoladu sa vyhadzal a uz mozem :grinning: ale uz na nu nemam chut :grinning: :grinning: , cim je babo starsie treba pridavat viac veci do stravy, ale postupne...napr. po 3 dnoch, aby si vedela, ked nieco nesadne, s coho to bolo
9. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vsetko najlepsie, to je krasny vek :grinning: :wink:
9. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s kil si nic nerob, ked zacnu chodit po styroch, vaha pojdekrasne dole, nebudeme im stacit :grinning:
9. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki: no paradicka....uz sa budem len teba pytat. lebo kde sa pytam, informujem, vsade su rozdielne nazory...a ty uz mas asi dost skusenosti pri stvrtom drobcovi
9. sep 2009 o 22:26  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz papam aj cherrinky paradajky, aj kapiovu papriku :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic nam to nerobi.
a pri pizze pozor, co na nej je ak ako doplujuce ingrediencie - mali sme vybornu syrovu, v pohodke, asi po mesiaci drahy doniesol pizzu - tiez syrovu so sunkou - a mali sme bruskove problemy - boli na nej koreniny, tusim oregano to mohlo byt... ani cesnak v miernom podani nam uz nevadi. ani dusena cibula.
skusam. :wink:
9. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co to? nie je ani sobota ani nedela ani...a nocna smena nikde? kazdy spi?
9. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si robim domacu pizzu :grinning: , kupim listkove cesto alebo urobim doma kysnute cesto a to je mnamka
9. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :grinning: :grinning: tie otlačky :grinning:

lu..ten môj foťák nie je najmladší :unamused:

batt...už som hned ráno gratulovala :wink: bo aj my máme :grinning: a ja jem rajčinky vo velkom, aj so šupkou a nič nám to nerobí(v leče, surové, rajčinová polievka, kečup)aj horčicu, vlastne ja jem všetko...a jedla som už aj karfiol, brokolicu a ništ :slight_smile:
9. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, no ja vobec nemam casu tu ku vam chodit, ale vzdy ked pridem, tak mi pekne pomozete...dik krasne...a idem si uz lahnut, lebo neviem kedy sa mala zobudi...papala o pol siedmej a od pol osmej spi, tak je mozne, ze sa coskoro zobudi na papanie.
9. sep 2009 o 22:29  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim to je presne o tom, cim je babo starsie, treba pridavat dalsie potraviny, musi si i ono zvykat na nove chute...ved keby sme jedli len toco odporucaju, tak zomrieme od hladu a nase deti na podvizivu
9. sep 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si robím doma pizzu, kysnuté cesto nám tiež nerobí problém :slight_smile: vlastne celkovo čerstvé pečivo, čo pri paťkovi som to nemohla, ráno čerstvé rožky, poobede sa už krútil :unamused:
9. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
batt, tak dobru noc a nech sa ti krasne sniva o spagetach s kecupom a syrom :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
batt nas maly tiez tak papal aj zaspal, asi sa uz tiez ozve, sladke sny. :slight_smile:

inn a kedy zacneme papat strukoviny? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn: tak blahozelam aj ja vam :wink:
a ja sa tak obmadzujem....ale zato nemame aspon bolesti....teraz sme 5 dni nekakali a doki povedala ze dietatko nemusi kakat az 14 dni, tak som sa ukludnila a este v ten den sa vykakala. Ale ani brusko nas nebolelo, celkom paradicka a zatial je to stale tak. a ak, tak nejakych 5 - 10 minut a je fajn.
9. sep 2009 o 22:34  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
batt...ak máš problém, otvor koňa a máš po probléme :wink: a vyspi sa...brú nocku :wink:
9. sep 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nas matej vobec nemal ziadnu koliku nic, u nas nevieme co je to plac, lebo ajked je hladny tak len take vzdych y vydava...on neplakal ani v porodnici :grinning: ...no uvidime co nam prinesie puberta :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok