• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
dobru nocku,...ste strasne zlate papa
9. sep 2009 o 22:35  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak matej kaka aj 3 x cez den, len raz sa mi stalo, zenekakal cely den / predvcerom/ a prisla som na to ze som v ten den vobec nejedla moj oblubeny kazdodenny jahodovy dzem. na druhy den som si hned dala chlebik s dzemom azas kakame, takze dzemujem kazdy den :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
batt...dakujeme :slight_smile: zo začiatku som aj toho vela vynechávala, a postupne pridávala...aj ked za spokojné bruško bábätka to stojí, to obmedzovanie :slight_smile:

lu..no mohli by sme skúsiť, u babky som jedla karfiolovo-brokolicovú polievku a nič :slight_smile: uvidím, kedy sa k tomu dostanem, možno cez týždeň uvarím šošovicovú polievku :sweat_smile:
9. sep 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi obsahuje nieco co nam robi dobre na crievka :wink:
9. sep 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ide mlieko s kazdej strany, ked sa neozyvam prsia ma stiahli pod pc stol :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...aj erik skôr len tak mrnkoce, ale neplače...to iba sem tam :slight_smile: ja ked budem chcieť, aby sa erik vykakal, jem nektarinky a doliafe sa parádne :grinning: hm, džemík...ten nemusím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spíme od pol 5, ak nepočítam polospánkové cucnutie o pol 7 :slight_smile: toto mi erik ešte nespravil, ale môže sa to opakovať, budem rada :grinning:
9. sep 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaké malé čudo vedla mňa prdí zo spánku :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som nemusela ale odkedy som prisla s nemocky domou tak normalne ze musim, jak droga , aj viackrat cez den...a nina to iste pisala....mozno to suvisi s poctom deti.... :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matej taha 5 hodinu, ale nic nove u nas...len ja uz neviem co zo sebou, bo vela mliecka mam, aj by somodstriekala alenikdy neviem, kedy sa zobudi
9. sep 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zase tolko mlieka nemám, ale zrejme je ho pre erika dosť...v noci vie ale robiť šarapatu :grinning: hlavne, ked si cicik prilahnem a on tečie a tečie a tečie :grinning: ako v noci...som včera prezliekala periny a v noci som hned vankúš označkovala od mlieka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: , znamka toho , ze mu dobre travi :grinning: :grinning: , lennech prdi, teraz este moze :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in mne sa to deje tiez hlavne v noci, cez den mam niekedy pocit ze ziadne mlieko nemam :sweat_smile:
9. sep 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale este musime synacikov presvedcit, ze ten dlhy spanok si maju posunut na noc. :slight_smile:
ozaj, asi pred tyzdnom som mala par zrniecok kukurice. uz ani neviem, na com bola. a uz aj orechy mozem, suseda robi fantasticke kuuuuuuzelne orechove rozky kysnute, neodolala som, 1 skusila, a nic , tak na dalsi den som sa ich nadlabla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :grinning: :grinning: tak ked budem mať 4 dieťa,tak mi začne chutiť džem?? :grinning: :grinning: môj prďolko, su ščastná ked prdi :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kukuricu tiez je , ci uz na pizzu davam alemali sme v zahrade posadene, tak co, necham to tam... :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juchúúúúúúúúúú :slight_smile: podarilo sa mi toto :dizzy_face: http://www.youtube.com/watch?v=7NRK_DffUP8
9. sep 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in pockam kym budes mat 4 a uvidime ako na tombudes, ci aj ty budes dzemova :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na kukurku varenú som si netrúfla, tá desne nadúva aj mna...tak by malého asi aj rozthalo :grinning: :grinning:

orechy?? rozmýšlam, či som jedla či nie...ale asi nie...mám v pohári, skúsim?? :slight_smile:
9. sep 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso, bavíme sao mlieku a už mi bradavky trnú, čo mlieko tečie :sweat_smile:
9. sep 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, no to sa asi ešte načakáš kým budú 4 :grinning: aj babka z teba bude :grinning:
9. sep 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in ten je krasny :wink: ...ale teraz mas ulohu...vies aku? tak pekne jak pre blbeckov ako to mam urobit :grinning:
9. sep 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne matej v noci vstava len raz, pocujem take zvuky prilozim si ho , ked dopije pocut chrapot , dam do postielky a spi, vtom jeto uzasne, ...cez den je uz viac hore, to sa vykeca a od unavi odkvecne.. :grinning: dokyna nas preto poslala aj na krv, ci je vsetko ok, ked je take spave dieta, ale vsetko je dobre, len sme nahrane zo zelezom, krasne pribera / sa az cudovala/, takze super...ale hovori sa , ze ked su deti zamala velmi dobre, potom z nich budu velky zbojnici...tak uvidime
9. sep 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tutok sa zaregistruj http://www.youtube.com/ :slight_smile:
9. sep 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn zlatyyyyyyyy je ... :slight_smile: tiwez vam najviac kecaju, ked su naholaka? :grinning:
9. sep 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in nesmej sa, nemozem vediet vsetko, varit viem, pict viem, rada upratuje, rodim krasne deti, len nie som technicky tip, pocitac viem zapnut , vypnut a vdaka tebe aj nieco stiahnut...tak postupne sa zdokonalim....a potom uz budem super zena...ze chlap je superman a ja budem co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..vdaka :slight_smile: mne erik vykecáva najviac tak 15-20 minút po prebudení :grinning: :grinning: ale ked je na holáka, tak je taký spokojný :slight_smile:
9. sep 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucimstaci dat dole plienku a uz to ide...a teraz posledne dni miluje ked ho posadi, drzim ho za rucky a ja sedim vedla, tak aby som mu videla do tvare, a vtedy sa neskutocne rozkecava, no a este kedsa vidi vo velkom zrkadle
9. sep 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
superwoman :grinning: :grinning: a potom vpravo hore je žlté tlačítko NAHRÁT, klikneš a potom vložíš video a dlhšiu chvílu to bude nahrávať, napíše, že nahraté a ukáže ti adresu videa :slight_smile:
9. sep 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok