Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

battole
9. sep 2009

dobru nocku,...ste strasne zlate papa

traktor
9. sep 2009

tak matej kaka aj 3 x cez den, len raz sa mi stalo, zenekakal cely den / predvcerom/ a prisla som na to ze som v ten den vobec nejedla moj oblubeny kazdodenny jahodovy dzem. na druhy den som si hned dala chlebik s dzemom azas kakame, takze dzemujem kazdy den 😀 😀 😀

inneska
9. sep 2009

batt...dakujeme 🙂 zo začiatku som aj toho vela vynechávala, a postupne pridávala...aj ked za spokojné bruško bábätka to stojí, to obmedzovanie 🙂

lu..no mohli by sme skúsiť, u babky som jedla karfiolovo-brokolicovú polievku a nič 🙂 uvidím, kedy sa k tomu dostanem, možno cez týždeň uvarím šošovicovú polievku 😅

traktor
9. sep 2009

asi obsahuje nieco co nam robi dobre na crievka 😉

traktor
9. sep 2009

mne ide mlieko s kazdej strany, ked sa neozyvam prsia ma stiahli pod pc stol 😀 😀 😀

inneska
9. sep 2009

traky...aj erik skôr len tak mrnkoce, ale neplače...to iba sem tam 🙂 ja ked budem chcieť, aby sa erik vykakal, jem nektarinky a doliafe sa parádne 😀 hm, džemík...ten nemusím 😀 😝

inneska
9. sep 2009

my spíme od pol 5, ak nepočítam polospánkové cucnutie o pol 7 🙂 toto mi erik ešte nespravil, ale môže sa to opakovať, budem rada 😀

inneska
9. sep 2009

nejaké malé čudo vedla mňa prdí zo spánku 😀 😀

traktor
9. sep 2009

ani ja som nemusela ale odkedy som prisla s nemocky domou tak normalne ze musim, jak droga , aj viackrat cez den...a nina to iste pisala....mozno to suvisi s poctom deti.... 😀 😀 😀

traktor
9. sep 2009

matej taha 5 hodinu, ale nic nove u nas...len ja uz neviem co zo sebou, bo vela mliecka mam, aj by somodstriekala alenikdy neviem, kedy sa zobudi

inneska
9. sep 2009

ja zase tolko mlieka nemám, ale zrejme je ho pre erika dosť...v noci vie ale robiť šarapatu 😀 hlavne, ked si cicik prilahnem a on tečie a tečie a tečie 😀 ako v noci...som včera prezliekala periny a v noci som hned vankúš označkovala od mlieka 😝

traktor
9. sep 2009

😀 😀 , znamka toho , ze mu dobre travi 😀 😀 , lennech prdi, teraz este moze 😀 😀

traktor
9. sep 2009

in mne sa to deje tiez hlavne v noci, cez den mam niekedy pocit ze ziadne mlieko nemam 😅

lucim
9. sep 2009

ale este musime synacikov presvedcit, ze ten dlhy spanok si maju posunut na noc. 🙂
ozaj, asi pred tyzdnom som mala par zrniecok kukurice. uz ani neviem, na com bola. a uz aj orechy mozem, suseda robi fantasticke kuuuuuuzelne orechove rozky kysnute, neodolala som, 1 skusila, a nic , tak na dalsi den som sa ich nadlabla. 😝

inneska
9. sep 2009

traky 😀 😀 tak ked budem mať 4 dieťa,tak mi začne chutiť džem?? 😀 😀 môj prďolko, su ščastná ked prdi 😀 😀

traktor
9. sep 2009

ja kukuricu tiez je , ci uz na pizzu davam alemali sme v zahrade posadene, tak co, necham to tam... 😀 😀

inneska
9. sep 2009

juchúúúúúúúúúú 🙂 podarilo sa mi toto 😵

https://www.youtube.com/watch?v=7NRK_DffUP8
traktor
9. sep 2009

in pockam kym budes mat 4 a uvidime ako na tombudes, ci aj ty budes dzemova 😀 😀

inneska
9. sep 2009

tak na kukurku varenú som si netrúfla, tá desne nadúva aj mna...tak by malého asi aj rozthalo 😀 😀

orechy?? rozmýšlam, či som jedla či nie...ale asi nie...mám v pohári, skúsim?? 🙂

inneska
9. sep 2009

kokso, bavíme sao mlieku a už mi bradavky trnú, čo mlieko tečie 😅

inneska
9. sep 2009

traky, no to sa asi ešte načakáš kým budú 4 😀 aj babka z teba bude 😀

traktor
9. sep 2009

in ten je krasny 😉 ...ale teraz mas ulohu...vies aku? tak pekne jak pre blbeckov ako to mam urobit 😀

inneska
9. sep 2009

traky 😀 😀

traktor
9. sep 2009

mne matej v noci vstava len raz, pocujem take zvuky prilozim si ho , ked dopije pocut chrapot , dam do postielky a spi, vtom jeto uzasne, ...cez den je uz viac hore, to sa vykeca a od unavi odkvecne.. 😀 dokyna nas preto poslala aj na krv, ci je vsetko ok, ked je take spave dieta, ale vsetko je dobre, len sme nahrane zo zelezom, krasne pribera / sa az cudovala/, takze super...ale hovori sa , ze ked su deti zamala velmi dobre, potom z nich budu velky zbojnici...tak uvidime

inneska
9. sep 2009

tutok sa zaregistruj http://www.youtube.com/ 🙂

lucim
9. sep 2009

inn zlatyyyyyyyy je ... 🙂 tiwez vam najviac kecaju, ked su naholaka? 😀

traktor
9. sep 2009

in nesmej sa, nemozem vediet vsetko, varit viem, pict viem, rada upratuje, rodim krasne deti, len nie som technicky tip, pocitac viem zapnut , vypnut a vdaka tebe aj nieco stiahnut...tak postupne sa zdokonalim....a potom uz budem super zena...ze chlap je superman a ja budem co? 😀 😀 😀 😀

inneska
9. sep 2009

lu..vdaka 🙂 mne erik vykecáva najviac tak 15-20 minút po prebudení 😀 😀 ale ked je na holáka, tak je taký spokojný 🙂

traktor
9. sep 2009

lucimstaci dat dole plienku a uz to ide...a teraz posledne dni miluje ked ho posadi, drzim ho za rucky a ja sedim vedla, tak aby som mu videla do tvare, a vtedy sa neskutocne rozkecava, no a este kedsa vidi vo velkom zrkadle

inneska
9. sep 2009

superwoman 😀 😀 a potom vpravo hore je žlté tlačítko NAHRÁT, klikneš a potom vložíš video a dlhšiu chvílu to bude nahrávať, napíše, že nahraté a ukáže ti adresu videa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre