Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
10. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 rozkosne su tie videa, som kukala vsetky 😀 😀 idem aj ja pridat nieco 😉

inneska
10. sep 2009

len pridaj, pridaj 😉 😉 sme zvedavé 🙂

reilyy
10. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=rLdbUJsvdIU

😀 preco nas to nenapadlo skor??? 😀

brinzulka
10. sep 2009

dobre ranko...vcera som si dala melon-neeeeem dobry napad...maly prdel celu noc 😀 ale pekne to zvladol...

ja mam migrenu 😠 -tak paralen...zaspala som s ladom na hlave...jejda...tecie mi z nosa...neviem, ci z toho, ze ma tlaci za ocami a oci jak vevericka..male , krvave a cervene...bo cvo....alebo z toho, ze som sa hrala na chladene maso...s tym ladom...

oj chcela som oblecko na kojenie...ze k narodkam-taka vyhovorka 😀 😀 ...ked som uz taka bohata na materskej...potom budem zasa celu rodicovsku zgrlosit
http://www.premamu.sk/
to je origos kojace

baby...kto ste alergici...ja mam dva tyzdne problem s dychanim a soplanim...mam doma serovent a atrovent spray...co je vo vzduchu...co je teraz v kurze? -ake potvory?

brinzulka
10. sep 2009

innes....maly je fesaaaaaaaaaaaaaacisko moc moc....mat tak o 28rokov menej...hend ho beriem 😀

reilyy
10. sep 2009

poznam atrovent

josifek
10. sep 2009

ahojky děvčátka přejeme krásný dníček 😉
Inesko Traky a Reil, krásné videa a nádherní klučíci 😉
Dneska Karamelka spinkala od 22.00 do 7 ráno 😀 Ani jednou se neprobudila , zato já jo 🙂

josifek
10. sep 2009

Reily Gratulujeme ke 2 měsícům
Brin...přeji brzké uzdravení 😉

reilyy
10. sep 2009

ze dakujeme ku gratulkam 🙂
josi, fuuuuuuuuuu, to mas inu spachtosku 😅

brinzulka
10. sep 2009

bambulky, co su naplaste na herpes...aj to drzi na pere? maly chmata...sa mu uhnem...ale uz ma raz trafil...a nerada by som mu nieco dala...ci do toho ist, nemate skusenost?
josifek-dakujem...

josifek
10. sep 2009

Reily....no snad ji to vydrží, jen mě to překvapuje protože ona prospí i většinu dne 😝 jen večer od 16.30do 19.30 do koupání je vzhůru a hraje si a povídá jinak mezi kojením jen tak pul hodinku vydrží, pak ji ztěžknou víčka a usne 😉 .Po koupání se nají a už spinká do 22 hod a pak se nají 😉

lucia32
10. sep 2009

ahojky....

lucia32
10. sep 2009

krásne videá...aj ja chceeem...ako sa to dáva na youtube? ja som to ešte nerobila....
Reilyyy Peťulkovi všetko naaaj k 2.výmesačiu 🙂
Kde ste?

traktor
10. sep 2009

ahojte oci mam jak zaba, vypulene cim to je?zeby tym ze taham nocnu i dennu?to uz je zavislost 😀 😀 😀

traktor
10. sep 2009

rei vsetko vsetko vsetko len to dobre 😉 teda aj teba ale hlavne petkovi 😀

traktor
10. sep 2009

tak uznebudemefotit len tocit tie nase poklady, jeto super, aspon sa lepsie spozname a uz aj pocujeme aspon po hlase 😀 😉

lucia32
10. sep 2009

trak ahoj...ja práve svoju žabu uspávam...krásne zaspala sama v posteli, o 10 minút kvikot, na ručky, videla som, že tlačí, ale bez plaču, tak som čakala, a ništ...tak smeš rozbalili a pomohli si...teraz zaspinkala na ručkách a ja hajde robiť...dnes chcem hubovú omáčku a zemiaky a polievky z " kurky" -tiež huba 😀

voskovka
10. sep 2009

ahooojte.....aj my dnes mame 2mesiačiky..... 😵
maly dostal veeelku pusinku a len tak dalej....nech to rychlo leti.... 😉

traktor
10. sep 2009

ja varim polifku s kacky, vyprazane file, puding som robila este o 6 rano 😀 a uz mi vru paradajky robim pretlak, tak verim ze pre kona mi nezhoria 😀 😀 a cakam kym sa mlady pan konecne zobudi, vecer teda skor rano som kojila 1.30 a odvtedy spi, mlieko mam zas vsade, by som mala dostat sponzora na prasok co furt periem 😅

traktor
10. sep 2009

vosky vsetko len to naj - ten cas ale leti 🙂

nika251
10. sep 2009

Dobre ranko. Vsetkym vymesacnikom vsetko naj,naj, naj.
Babule- cvicite volaktora????

traktor
10. sep 2009

ja hej s lyzickou do ust 😀 😀 , som prave zozrala puding, ked na mna tak milo kukal 😅

brinzulka
10. sep 2009

akoze seba? idem sa na buduci tyzden spytat doktora, do coho sa pustit...vcera skoncilo sestonedelie

reilyy
10. sep 2009

kojim....
so mnou cvici maly 😀 😝
luuuu, zaregistruj sa na youtube a vloz video

traktor
10. sep 2009

nika ale vazne, este nie, ked sa cvici odchadza s tela ...neviem ako sa to vola a moze sa tvorit menej mliecka, babo moze byt nekludne, takze zacnem az okolo 6 mesiaca, vtedy zacnu aj prikrmi....

lucia32
10. sep 2009

Voskovka ahoj, tak aj vám všetko naj...
Trak: ja som včera robila lečo, teda skôr mm, ja pre malú nestíham, ešte vždy je umrnčaná 😝 ale už sa to lepší, dávame 3x denne probiotiká a pred skoro každým kojo Sab simplex...
Dnes sú na rade slivky...

reilyy
10. sep 2009

😀 😀 brin, ty mas furt take trefne otazky 😀 akoze seba?

voskovka
10. sep 2009

nika-aj aj cvičim..z kuchyne k s poraku,cez chodbu na wcko a dosť.... 😉
zatial nie...po cisarskom sa odporuča cvičiť až od 3mesiaca...tak zatial sa napchavam až mam čo zhadzovať.... 😀

reilyy
10. sep 2009

brin, naplaste som videla na pere nasej neonato doktorke, ale neskusala som jej ich strhnut 😅

lucia32
10. sep 2009

Pri cvičení sa uvoľnuje kyselina mliečna?Myslím, to nem donré pre mliečko, aj ked sa tak volá 😀 ,a z tukov, ktoré sa rpzpúšťajú sa uvoľnujú toxíny, to tiež nem dobré...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre