Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
brinzulka
10. sep 2009
a ofajala som mladeho ...striekackou nechcel sirup..tak ked vyhladol....prso do ust...k tomu do ust aj pipis zo striekacky a cucal oboje...moc sa mu to nepoacilo...ale uspech, ze to skoncilo v nom sa dostavil
traktor
10. sep 2009
ja uz som sihovorila, ze dnesnym dnom / dokoncim pretlak/ a koniec zavaraniu, uz nemamekde davat ...je toho strasne vela , toho roku bolo dost vsetkeho, pekna uroda 🙂
lucia32
10. sep 2009
idem niečo " zožrat" 😃 a robiť učto dokial malá spí, už ho mám 2 tt rozložrné v obyvke na stole...od kedy bola malá mrchavá som sa k tomu nedostala....ale pribežne budem kuk, bo noťas je tu tiež 😃
traktor
10. sep 2009
lu no tak sa to vola, a kedze chcem kojit co najdlhsie, tak nech som jak hroch, co zje za troch 😃 , ...a potom pockam po vianociach a az tak, vedco som pipi si nechat ujst tie dobrotky... 😃 😃 😃
brinzulka
10. sep 2009
ci cvicim seba-so sebou a pripadne nejakym nastrojom, alebo dieta, alebo nerv mm 😃 😉
zmurkaz
10. sep 2009
dobré ránko dievčatá a chlapci - noc katastrofálna, večer tiež - tak už som z toho nejak mimo 🙂))))

Ale na zlepšenie nálady - link:http://www.facebook.com/album.php?aid=5812...

A už utekám - chcem byť nová - tak hor sa míňať tažko zarobené bubášky.... ale sledujem vás!!!! A všetkooo (no nie až tak všetko - ale aspoň zbežne - čítam

😉
reilyy
10. sep 2009
kyselina mliecna sa urco uvolnuje pri cviceni ale to by sme museli cvicit odusu az na svalovku :-p normos cvicenie neni zle
traktor
10. sep 2009
jej zmurk je kraaaasne, normalne ju vidim na reklamu na nieco pre babetka...a ja ceeeeeeeem ...ale uz ich mam dost 😃 😃 😃 😃
traktor
10. sep 2009
rei to bola len taka vyhovorka preco necvicit, pssst 😃 😃 😃
reilyy
10. sep 2009
zmurky mala je uplne po tebe :-N
zmurkaz
10. sep 2009
traki x-) x-) x-) x-)
Rei - som včera pozerala na STV1 o kolikách - a dr. povedala, že keď už nič - tak Paralen na ukľudnenie, uvoľnenie - by mal zabrať..... a od Hipp u som niekde našla nejaký čaj - tiež bol napísaný že proti kolikám....

a už som tu neni 😞 😉
zmurkaz
10. sep 2009
Tak soooooom Rei - máš to u mňa!!!!! SI JEDINÁ KTO MI TO POVEDAL !!!!! ĎAKUJEM x-) x-) x-) x-)
reilyy
10. sep 2009
paralen napadol aj mna, len ho nechcem ladovat liekmi :-| pri zubkoch sa ho oje az az....ale dakujem :-o cmukaci
zmurkaz
10. sep 2009
No tak už idem ... 😞 ...a naozaj!
lucia32
10. sep 2009
decuľo hore...moje nervy :-p , som stihla 1 rožok a vyžehliť 2 tričká :-p
reilyy
10. sep 2009
🙂 🙂 hehe, ze sa podoba na mm? figu, cela ty, len nech tolko neupratuje jak ty 😉
lucia32
10. sep 2009
a kolko paralenu 2 mesačnému bábu....moja sa trhá ako struna, aspon by sa uvolnila :-N
reilyy
10. sep 2009
podla kil, precitaj v letaku.a co mas? cipky ci sirup?
traktor
10. sep 2009
no sme hore konecne zatial papa 🙂
lucia32
10. sep 2009
rei, ako tvoj malý? ešte tolko plače? či už sa to zlepšilo?
lucia32
10. sep 2009
rei...zatial nič 😃
reilyy
10. sep 2009
zlepsilo ale len o 5 percent :-| kruti sa furt, nesere....len uz menej place, ale place
lucia32
10. sep 2009
trak tak pá...my zasa ručkujeme :-|
leniccka
10. sep 2009
hojte baby,
mala mi namiesto prechadzky zaspala ako kamen na gauci, tak som sa ukazala...
co tu mame nove??

my sme boli cez vikend u svokrovcov, no horor!!!!!!
lucia32
10. sep 2009
u nás tak podobne, je to trošku lepšie, ale žiadne terno :-p 😃
reilyy
10. sep 2009
😃 tak jedno z toho kup, asi sirup, ja mam oboje .mam panadol sirup, paralen cipky a asi kupim aj nurofen, keby trebalo striedat.
lucia32
10. sep 2009
a čo je lepšie čípky či sirup?

leni ahojky...čo je to zaspať ako kameň???? :-N
reilyy
10. sep 2009
leni cau 😃 porozpravaj ten horor
lu, ja neviem ci to na vychodnarske dzeci nefunguje abo cooooo, a to davam aj biog aj dophilusa
lucia32
10. sep 2009
rei...čítaš mi myšlienky 😃
reilyy
10. sep 2009
ja som kupila oboje, cipky keby grcal a sirup ak by hnackoval