Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
10. sep 2009

rei, dík, tak musím ísť kúpiť paralen, mám domalen ibalgin, a už aj ten mi dochádza,
takto dlho ma ešte nebolela, holt, asi budem po mame.

traktor
10. sep 2009

josi jekrasna 🙂 , rei ale mne sa toci kazdy den, uz som rozmyslala ze si dam zelezo, ale neviemci mozem ked aj matej ho berie, aby toho nebolo moc

josifek
10. sep 2009

trak... 😉 díkes

nina41
10. sep 2009

Ahojte
Traky nakupuješ cez mimibazar??

traktor
10. sep 2009

ahoj, ano preco?

traktor
10. sep 2009

😅

josifek
10. sep 2009

traky tp je blbá diskuze, náušničky jsou přeci uplně něco jiného než nějaká kerka 😠

nina41
10. sep 2009

Traky ja som si tam nakupila včera,chcem sa opytať to sa najprv vložia peniaze na učet a potom pošlu veci??Mna sa dnes najstarši syn pytal ,kedy sa môžu prepichovať uši,srandista,ked bude mať 18r. 😀 😀
😀
Dnes sme boli očkovať,Riška očkovali do oboch nožičie,a najstaršieho museli držať 4 ludia ,aby ho sestrička zaočkovala 😉

josifek
10. sep 2009

Nina náš Domiš má propíchnuté ouško,už od mala má v něm zlatý kroužek co dostal ke křtinám, druhý má schovaný, neboť si všichni mysleli že bude dívenka 😉

nina41
10. sep 2009

Ahoj Josi čo si dnes varila??

nina41
10. sep 2009

A neboli ho uško??Ja nenosim ani naušnice,,

traktor
10. sep 2009

ano nina najprv posles peniaze a tak ti pridu veci/ no niekedy zalezi aj na dohode oboch stran/ ja som radsej za dobierku, naposte si skontrolujem balik, ci je tam co ma byt a tak vyplatim 😉 a hlavne si kontrolujem hodnotenia predavajucich... 😉

josifek
10. sep 2009

dělala jsem plněné žampióny s bramborovou kaší a hovězí polévku s ovesnými vločkami a pudink s malinami
A co se týká syna nebolí a moc mu to sluší, může si ji sundat ale on nechce, však by mu ta dírka zarostla 😉

traktor
10. sep 2009

ved to je tak ako u dievcat, urcite neboli, niekedy ani baby nemozu mat nausnice, lebo im hnisa usko...nase maju prepichnute obe, chalani nie ked budu velky nech robia co chcu/ teda nebudu moct vsetko bo ja im dam... 😀

josifek
10. sep 2009

Traky já mám v jednom uchu 3 náušnice a ve druhém 2 a to jsem jich měla víc,Jinak já třeba nesmím zlato na to mám alergii, takže jen chirurgická ocel nebo stříbro 😉 😉

traktor
10. sep 2009

tak som akurat kupila na bazariku skvely kolotoc na postielku od fisher price aj s premietanim medvedikovy za 500 korun aj s postovnym, sa tesim 😀

zmurkaz
10. sep 2009

Tak som tu len na skok - nákup vybavený - kostým kúpený v prvom obchode - sadol mi jak riť na šerbel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

A som sa rozhodla - budem denne pravidelne poť fenikel a kojaci čaj a ešte frknem aj zopár lyžičiek aj malej - šak ja inak nemôžem nič zjesť!!! 😠

zmurkaz
10. sep 2009

joj 😀 😀 😀 - nie poť - ale piť 😀 😀 😀

zmurkaz
10. sep 2009

oj - a tu nik - no nevadíííí - ja zas nakuknem, keď tu nikto nebude 😀 😀

reilyy
10. sep 2009

no marnost, ta diskusia prve tetovanie ma teda sokla 😠 😠 😠

reilyy
10. sep 2009

idem kukat dalsi film

traktor
10. sep 2009

zmurka pijes ten caj casto, bo som citala, ze niektore babetka pravena tie bylinky reaguju zle....

traktor
10. sep 2009

rei, niektore uz nevedia co robit...naco takym dieta 🙄

lusia_99
10. sep 2009

ahojky baby chcem sa spytat kolko ste platili u svojej gyn. za to potvrdenie na vyplatenie porodneho?
moja vzala 10 eur sa mi to zda moc ved to vyzaduje socialka 😠

nina41
10. sep 2009

Rei aky film pozeraš? 🙂 🙂 🙂

inneska
10. sep 2009

sme s5 z poradne 🙂

vážime 7100g, meriame 64cm 🙂 inak všetko v poriadku, aj to grckanie vraj..mám mu skúsiť dávať infacol...to je tiež niečo podobné ako espumisan či sab simplex?? zatial som nekúpila...
a sme 23.9. objednaný preventívne na kardiologiu 🙂 erik si super pokecal s doktorom, aj mu zamával 😀 (tak rozhadzoval rukami, že to vyzeralo ako mávanie 😀 )

fibi
10. sep 2009

inn ja som včera pýtala v lekárni infacol a povedali mi, že vraj sa už nevyrába 😒

inneska
10. sep 2009

fibi, to fakt??? 😕 😕 😕

no uvidím, čo povedia u nás...ak nebude, tak zavolám dokimu, čo miesto toho 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre