• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ufff izuzi nezavidim. :frowning2:
10. sep 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt je to brutal, no musim vydrzat a potom budem kraaaasna maminka :wink:
10. sep 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi kolko este?
10. sep 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik, bozinku a dokedy ho budes mat? to musi byt riadna otrava a bolest
oozik v pondelok sme boli na tej rehabilitacii
musime 4x denne cvicit taky cvik debilny
14ho ideme opat a aj na masaaaz
baby netusim
uz sa s tym serem od juna minuleho roka a budem a vtedy mi povedala celustna, ze moju liecbu nevie odhadnut, ale ze sa mam pripravit na 3 - 5 rokov, ze je to dlhodobe a vlastne dozivotne
10. sep 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokos sak by ma porazilo
11. sep 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brrrrrrrrrrr
11. sep 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny idem zalahnut
11. sep 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ideme aj my?
11. sep 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci bezkaj, mne sa dnes este nechce :wink:
dobru nocku vam obidvom
11. sep 2009 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja do hajan, maly konecne zaspinkal...ok, tak vsetkym pekne snicky...
11. sep 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som tu .. ale asi uz nemam komu zelat krasnu noc, le ak tak krasnuuuuuuu :slight_smile:
11. sep 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko :slight_smile:

tak už buntošíme :slight_smile: ale sme frajeri pre dnešnú noc, bo sme ťahali od večera 21h do 5,30h...teda 8,5 hodinky sme spali v kuse :sunglasses: moja prvá v kuse prespatá noc :grinning:

idem nás ešte dochystať, raňajky, poobliekať..o pol 8 by sme mali vyraziť :slight_smile:
11. sep 2009 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a no a bodaj by ten zákon schválili a my sa mohli tešiť na vyšší rodičák :wink:
11. sep 2009 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo...
11. sep 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak odchádzame...krásny víkendík prajem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: papaaaaaaaaaaaa
11. sep 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
innes papá...
11. sep 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pochválim sa.....my máme doma iné bábätko :grinning: , Natinka sa nám polepšila :grinning: , včera už zaspinkala o pol 8 a ťahala do pol 12...celú noc sme len priložili cicík a spinkala dalej, ráno o 6 sa zobudila bez plaču, vysmiatá, porozprávali sme sa a dokonca ostala aj sama ležať v posteli...a včera ležala cca 15 minút na brušku sama a bez plaču, len sme ju chodili kukať :grinning:
11. sep 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanko

dietko vcera kakalo jak drak- z maltoferu jasne....dobre prehanadlo baby...v noci cucal ako blazon...sa mu chutatku ani necudujem...doktorka povedala, ze ma teraz vynechat a dat mu probiotika....

ako sa mate?

ja idem poobede s dvoma detmi na jarmok do TT busom cez dediny....manduca to isti...potom tam stretneme tata-dufame....spat uz pojdeme autom, ktorym on siel aj s autosedackami rano do prace
11. sep 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak to prezijem...snad sa aj ozvem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin ahoj...my u nás máme jarmok na druhý piatok....a včera mi prišiel z MMB prvý úlovok...http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1292153
11. sep 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :wink:

brin: mas moj obdiv...ze busom cez dedinky, ale davidko bude urcite rad, tomas miluje jazdy busom (asi preto, ze je to len malokedy) a andrejko bude spat na maminke...budem na teba mysliet...

nocnu som neodignorovala - mame kamarata na par dni a P sa tula, tak s nim vykecavam ja. oi P vcera isiel z prace asi o piatej, pozeram z okna auto odparkovane a jeho nikde, dorazil asi o polnoci a baby poviem vam, ze som ho este takeho nevidela :grinning: blazon...isiel okolo daky znamy autom a zbadal ho, tak ze ci daju pivo...tak dali...a nielen jedno a nielen pivo...moj manzelik, ktory pije sem-tam pohar-dva kvalitneho vinka sa nalieval jagermeistrom a zapijal ho pivom....este spi, som zvedava ci a kedy vstane a v akom v stave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem balit, moji chlapi idu do rajeckych, normalne sa tesim :wink:
11. sep 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius ahoj...tak to máte doma veselo :grinning: , aj ja by som šla do rajeckých :wink:
11. sep 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musím dnes niečo na seba vyloviť zo skrine, zajtra ma čaká svadba...nie moja :grinning:
11. sep 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJKY KUŘÁTKA všem přejem krásný dník a pohodový víkendík :wink:
naše malá Karamelka se rozhodla že se uloží k zimnímu spánku, spinká od 19.30-4,30,v polospánku nakojena aa přebalena a spánek až do 9.15hod :grinning:
11. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj brin, aj matko ma brat maltofer 2 x denne 5 kvapiek. chcem sa len opytatako mu to davas pred jedlom, po jedle ci ako, v lekarni my hovorili inac, dokyna mi hovorila inac...neviem...
11. sep 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok