• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
dobry vecer , len hlasim, ze sme vsetci nejaki utahani, tak sa nocnej smeny nezucastnim. :zipper_mouth:
11. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin dalsie muzikalne dieta :slight_smile:
11. sep 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin: tak ste to zvladli, sikulky :wink: inak, ja som si myslela, ze tu v ba nebudem az za taku atrakciu, ked budem nosit dieta a som... aaale, nech sa pozru, ked nemaju na co ine.... a hudba je fajn, aj my sme vyuzivali. tomas zasa nema rad, ked spievame do toho :wink: asi ma lepsi sluch ako my :sunglasses:
11. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. sep 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin vsetko najlepsie :slight_smile:
11. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi posobim ako nafuknuty balon...ale vazne nemam chut sa vyskierat na kazdeho ..kto sa cuduje, ze babo? chudatko...ci sa zmesti...
Ja moc mensinu nasu nemusim..par krat ma v TT na sidlisku vycapali...ako decko....ale dnes sa taka teta pytala, ze jeho a to ho tam nepomackate pani? - a vazne mi to prislo od nej mile...predavala obliecky ....a tak sa vyskerovala :grinning:

baby...ja mam onedlho 28 a dnes, ked mam zasa konecne zostrihany vlas a svoje vlastne bez akejkolvek farby-vid svadobna foto...nie moja svadba...tam som nasla SEDIVY vlas..dokelezvaroviec...to co toto? :grinning: :grinning:
11. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak-to mi blahozelas k ukoncenemu sestonedeliu? :grinning:
11. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie , k prvemu opasku :grinning: :grinning: :grinning: ...no ked velmi chces aj ku600nedeliu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: zlata si.... :grinning:
11. sep 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len uska mam strieborne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , nie vazne tak si ho uzi, a dufam, ze nie si velmi rozrusena a budes dobre spinkat / rozrusena s toho opasku/ :grinning: :grinning:
11. sep 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj v TT na urade zriadili miestnost pre mamulky a deti na prebalovanie a kojenie...pekne od nich
11. sep 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte babule :slight_smile: ja len narýchlo pozdravím..som si u švagrinky sadla k pc, ked už bol pustený :slight_smile: zrejme je tu lepší vzduch :grinning: bo erik mi tu spí ako polienko...spí od 16, s jednou prestávkou :sunglasses:
11. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohli by vsade, je to velka pomoc....
11. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj in, ....sa chce ukazat , ze je vzorne deculo :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
11. sep 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pravdepodobne ten vzduch lepší je, bo aj mne sa drieme :grinning: :grinning: idem si spraviť postele a hajde spať :slight_smile:
11. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: a kde ste to? ja som mimo obraz...len viem ,ze ste sa niekam balili
11. sep 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru, idem aj ja spat, bo este spadnem pod pc stol od unavy a kto mi mateja nakoji :grinning: :grinning: , tak dobru vsetkym maminam a drobcekom , zajtra som tu jak na koni :wink:
11. sep 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru bambulky
11. sep 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky spite?
11. sep 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto beriem osobne - ked som tu a chcem si pisat, tak nikde nikto :angry: zdedila som po otcovi paranoicke vnimanie javov okolo mojej osoby, takze je to jednoznacne utok na moju osobu, a to teda od vas nie je pekne... idem si poplakat
11. sep 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojky...kto tu? ta to tam nikoho? ta to tu ja!!!! :grinning:

brin aj ja idem dnes na jarmok....ale asi s kočíkom....nie som istá, či by to Dianka zvládla v nosítku.....a kočíkom aspoň rozrazím davy!!! :grinning:

tak ja som včera večer držala do 23tej a na reklame pred filmom som odspala.....a malá pýtala papať pár minút po skončení filmu.....tak som z neho mala prd..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak budíííčekkk dámy!! Vstávame!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Či mám začať plakať od hladu ako dietko? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak ja hlásim - že máme obdobie rastu ako vyšité - dieťa len papááááá a spííí - ani sa mi nedá poriadne okúpať - lebo potom reve od únavy ako o ratu, slzy jej tečú prúdom a ja sa na to nemôžem pozerať - tak máme také kúpanie šup-šup!

A vlastne hlásim že žijeme a stááále vás sledujeme :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A tešákujem sa do BA na stretnutie - dúfam, že sa nezrušilo!!

Ozaj kočky - otázka do pléna - pozerali ste už niektorá beháky?
12. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooj Jen! Sme sa asi prihlásili narovnako :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jen - neviem či som sa strafila, ale vy ste tuším tiež museli vynechať mlieko... malá nemohla kakať... Ako ste na tom?
12. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sevaste...behaky nie...ani nebudeme...
mne zasa v kociku vydrzi pol hodinu..v nositku na ´prsku a pri srdiecku aj 3hodky...
12. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky zuzi......všetky detičky nám papkajú vo veľkom ako pozerám..... :slight_smile:

akurát, že tá naša cez deň pospí pomenej......

behákmi myslíš pavúky.....???
12. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin...a máš šatku či manducu...asi manducu, že....???
12. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marie...vsetko najlepsie....najsmakrajsie.....veeeeeeela spanku a pohody
zmurk...ja som chcela ist zasa na jarmok...na jedine pesi a na tajnaka
12. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa venovať....cmučkám vás
12. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej manducu...a uz ide aj zimne oblesko na nu...lebo vonku v kociku by sme tak na pol hodku sli :angry:
12. sep 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok