• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Som utiekla za Jurášom.... behákmi myslím pavúky....
.... ja som rozmýšlala, že by som už mala pomály nakuki lebo chceme na vianoce a potom to bude o držku...

Brin - ja som sa dostala tak po námestie najviac.... :angry:
12. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Brin - aj ja malú oblečiem na teplejšie - dám do kočíka a keď vyberám tak nemám boja že jej bude zima :slight_smile:)
A kto je tu Mária? :confused:
12. sep 2009 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zmurky...aj keby vydrzal v kociku...nemam chut tam vsetkych uprosovat, aby ma pustili a neuslapali...vcera sa tlacili jak sisi
12. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to určite - je to dosť nemohra!!! Ja tam dnes určite nepôjdem - ale zajtra by som chcela po kostole zbehnúť ... pôjdeme asi na 8:00 alebo na 10:00 a v kľude si to prejdeme...

Ozaj chcela som sa ťa opýtať - ako látkujete?
12. sep 2009 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bre ranko
brin: dakujem za blahozelanie...
oblecko na manducu - ja teda mam ine nositko, ale tiez premyslam. daj vediet, ked pride... inak, su rozne tie oblecka, co presne si si vybrala, som zabudla

zmurki: ja som maria, majkas a viac neviem :dizzy_face:
behak my nie...
12. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hojky, len pozdravím...my dnes ideme na svadbu, ale bez Natalky, maminka ju bude chodiť dojčiť...dúfam, že to zvládneme...a máme nový cumlík :grinning: z prvého je už veľká bambula :grinning: občas sa nezmestí do pusy, ked nechce otvoriť ústočká :grinning:
tak ja idem...o 12 máme robotku v sv. sále...pá a držkajte sa...
12. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda, moja alexandra vydrzi v kociku veeeela (zatial), ale mne uz chybaju vyletiky po horach a zavidim mojim chlapom, tak sa chceme pridat...
12. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak všetko naj Rius... :astonished: cmukací
12. sep 2009 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moja malá v kočíku nechce byť, za hodku sa aj 3x zobudí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2009 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lu: ahoj a vdaka :slight_smile: hmmm, tie deti su potvorky, ale mne sa to paci, osobnosti od narodenia. vedia si povedat, co chcu...
12. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Majky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - všetko naj ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobryyyyyyyyyyyyy den slniecka :slight_smile:

vsetko naj mariam riam, majkam, maruskam , marienkam a vela pohodky. :slight_smile:

my behak tiez nie.

dnes ideme za kamosmi na chatu na bezovec, stretneme tam 3 deticky a 1 pokrocilu tehulku :wink:
12. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky...pamätáte si Arwenku??? čo čakala dvojičky....tak už sú na svete....Sandra a Niko..... :wink:
12. sep 2009 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaaaaaaaaaano..gratulujeme...verili sme, ze to dotiahnu do konca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. sep 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci 32:
ani Evka nechce veľmi v kočíku spať,len podriemkava,ale zase v postieľke spí až až až moc (ale nehovorte jej to,aby si to nerozmyslela :slight_smile:
A prajem peknú zábavu!Neboj,zvládnete túto noc ako nič :wink:
lucim:
Tak paráda,to máte už také male súkromne jasle na tej chatke :slight_smile:
brin a rius:
ako válčite s Dávidkom a Tomáškom? Chodia už do škôlky? Páči sa im tam?
Zmurky:
A vy už chodíte do školy,alebo až na budúci rok? Patrik je teraz predškolák

A ta stretávka je aktuálna? Dlho som tu nebola,tak aby som vedela,že je to tak ako má byť :19.9. o 15 hod. V Auparku.Aj s deťmi :slight_smile:
12. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte my sme dnes boli na pohotovosti,riškovi dali antibiotika,ma silnu nadchu a ide mu to na priedušky :frowning2:
12. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj nina. Tak to mi je ľúto,taký malinký tvor a už antibiotika.Ale keď sa nedá nič robiť... :confounded: Má aj teplotku?
rvka mala včera 37,5 ale nemala ani nádchu,tak som ju len sledovala a dnes už je bez teplotky.Tiež som sa zľakla,lebo MM a aj Patrik boli nachladnutý a navyše som bola pred včerom u mojej tety a jej syn dostal v noci 39,5 teploty.
Máš doma odsávačku? Sestra používa tu na vysávač a strašne sa jej páči.Používa ju od narodenia,veď ten malinký je stále nejaký zahlienený
12. sep 2009 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ani,teplotu nema,mam odsavačku tu obyčajnu ,,inač všetci synovia mi maju nadchu ,dufam,že do pondelka im to prejde.
12. sep 2009 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
servus babuľky....ninuš...riška mi je ľúto, dúfam, že to znáša statočne!!!

ja som bola s Diankou na tom jarmoku s kočíkom a úplná paráda, sa tam vykeciavala dosť dlho s hrkálkami a potom mrzuté "ááá"...to znamená cumeľ aby ste vedeli.... :grinning: ...tak ho dostala a do minúty bola tvrdá.... :grinning:
potom sme sa podudkali na zadnom sedadle auta, lebo zavelila mrzuté "ééé"..to je papať... :grinning: ..tak dostala..a šli sme do tesca pokukať...a už sme domka, a hned ako som za nami zamkla dvere, von sa strhla búrka, tak sme to stihli akurvát....
12. sep 2009 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte maminky... fuuh, tak davno som tu nebola :frowning2: vsak ja ani nemam kedy, ked je volny cas tak si porobim veci co mam zanedbane a moja mala cez den skoro vobec nespi :frowning2: ale v noci mi vie prespat aj 9 hodin.. :confused: aspon neco :grinning:
12. sep 2009 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

rius ty si maria? som netusila :slight_smile: ale teda vsetko najlepsie :wink:

a aj ja dakujem za gratulation :sweat_smile:

my sme dneska boli na darceovy nakup, som si konecne kupila rifle, lebo do pred tehu sa furt nezmestim :angry: boli sme len v tescu ale celkom mi sadli tie cherokee a dokonca na ne bola 50 % zlava tak ma stali, teda mm stali kedze su darce len 8.58 eur :slight_smile:

nina :unamused: tak zelam skore uzdravenie, nech vas vsetky choroby obchadzaju
jennka si mala super den :wink:
ani stretavka plati tak jak pises
12. sep 2009 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej este sme kupili malej macikovo plysovy overal :wink: este vcera ich tam mali kopu a dnesja len newborn, potom na 3M a posledny kus 6-9M, a uz je teda nas :slight_smile:
12. sep 2009 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majka...aj tebe všetko najsamlepšie k meninkám.....zdravíčko, šťastíčko a lásku a spokojnosť...

kedy sa ja zmestím do mojích riflíííí??? :angry: :angry: :angry: :grinning:
12. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja sa teším v sobotu do Auparku.Chcem tam malej pokúpiť niečo na zimu.
12. sep 2009 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už vám prišli peniažky za pôrod??? mne ete nie...ale už na ne čakám, pokúpim aj malej aj sebe...aspoň jedny tie rifle... :grinning:
12. sep 2009 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ho jenka,ja ich mám už aj minuté :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani....dúfam, že teda aspoň na tie správne veci.... :grinning:
12. sep 2009 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som minula ten mesiac strašne móóóóc. Ani sa mi nechce veriť.Kde ? Za čo :confounded:
Idem k malej,lebo sa jej už hrazdička nepáči :wink:
12. sep 2009 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja si chcem kúpiť novú odsávačku s výbavičkou do mrazničky a na cestu... :grinning: ...a oblečko pre nás obe... nemám ani čo nosiť ani topánky.....
12. sep 2009 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12. sep 2009 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok