Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

beruska113
13. sep 2009

Inneska,
no do kelu, že chílu ☹ Ten slon hrá jak spomalený film aj 20 min, žeby ho tá hrazda udržala? 😀

Wyd,
a čo využívate viac?

traktor
13. sep 2009

zeby sme zalozily stranku s videami julovo cervencovych slniecok? take tu este nikto nema, co tam fotky to su uz minulost, mi ideme s dobou 😀 😀 😀

lucim
13. sep 2009

inn dakujeme, ale zajtra skocim k lekarke, myslim, ze je prechladnuty.
a ericka teda bal , nech sa to da rychlo na 1a 🙂
a traky ma pravdu, kasli na to, ze segra nemysli. 😉

traky my mame 2 deky na zem na hranie (dar) a preto som kupila hrazdicku osobitne.

beruska113
13. sep 2009

Joj baby, sledujem jak sa babenkami kade tade chodite. Nas je dobrucky jak anjelik, aj v noci vydrzi od 20 do tej 2max, snad bude aj viac. Ale jak ideme niekde na navstevu, dojdeme domov a place donemoty. Asi munerobi dobre vela ludi. Ale tam je zvedavý, neplače, až doma ho to chytí. Alebo by bol nešťasný, že sme už doma 😀

traktor
13. sep 2009

a ja uz nebudem kukatziadne bazare aukcie nic, bo som dnes pokupila milon veci, nebudeme mat ani na mlieko 😀 ...esteze ja ho mam dost.. 😀

lucim
13. sep 2009

traky ja som tej hracej fialovej hracke hovorila korytnacka a drahy ma presvedcil , ze je to opica 😀

beruska113
13. sep 2009

Traktor,
nejde ani tak o tie prachy, ale kde to skaldovat. Ved ja som už zbalila krabicu ak svet zbytočností a vecí, ktoré už sú malé alebo sme nestihli ani nosiť. 😒

traktor
13. sep 2009

berus to sa zvikne hovorit zemu spadlo z oci / tolko ludi/, niekto dava snurku cervenu na rucku, niekto pospluva...skus aj ked neveris / ani ja ale mame cervenu snurocku asme stale vysmiaty, zebyto bolotym? 😀

beruska113
13. sep 2009

Taraktor,
v kočíku máme mašličku a na ruke nosieva takú hrubšiu gumičku, vyzerá to jak potítko, ale akurát vtedy sme nemali, tak začínam tomu veriť.

inneska
13. sep 2009

beruš...mne erik vo vajíčku dosť grcká, proste taká skrčená poloha...lehátko je super, je tam omnoho v prirodzenejšej polohe...aj dnes sme grilovali, som ho v tomlehátku mala vedla seba, zababušený pod dekou a pri vibrovaní mi zaspinkal 🙂

traky...tak snád máš pravdu 🙂 (i ked ju s dieťaťom predstaviť neviem) 😅 len to fakt zamrzí, že čo celkom slušne zarobí nedonesie nič, a teta so sesternicou čo otočia každý cent mu kúpili toho dosť, bundička, bodynká, aj hračka(teraz momentálne sesterka nemá ani 2tis. na kolok na žiadosť na rozvod), ale kúpili...aj svokra so švagrinkou, vždy ked tam prídeme, majú pre neho nejakú hračku, bodynko... 🙂

traktor
13. sep 2009

berus a ja som uz skoro vsetko co mu bolo male / straaasne vela bo mi asi siblo kedsom bola tehu, ze este toto mu treba, este toto a kopu ani nemal na sebe/ predala tu na bazare, ostali mi asi 4 -5 veci, tak som si to teraz vynahradila a za tie dva dni zas kopu nakupila / takze to sbanie nebolo sposobene tehu 😀

beruska113
13. sep 2009

Jaj traktor,
tak ty už hádam nebudeš potrebovať, ked máš 4 dietky, ale ja ešte pre terezku odkladám 😀

lucim
13. sep 2009

berus zeby mi ho na chalupe prilis okukali? to mi nenapadlo ... mam matyska teraz oplut? 😀 ci tu ocikanu plienku vytiahnut z kosa? 😝

beruska113
13. sep 2009

Lucim,
😀 nám sa z toho malý vyspí.

traktor
13. sep 2009

berus to som si hovorila pri patkovi , no tak je posledny vsetko ale uplne vsetko som dala prec ...a ...prisiel matej....a...takze uz nic nehovorim....a......radsej vsetko co je male predavam....a...... 😀 😀 😀 😀

inneska
13. sep 2009

beruš....a jak velký je ten slon?? 😀 a môže to byť aj to urieknutie..som to tu teraz večer písala, ža erik bol včera urieknutý, svokra ho poolizovala, príp. sa môže aj ocikanou plienkou zotrieť a o chvílu bolo dobre 🙂

lu..balím poctivo, ešte do polky novembra budeme 😅 a kde ste nachladli?

traky...jáj, ja si tiež furt zakazujem, ale často neodolám a aj tak kúpim 😀 😀

traktor
13. sep 2009

tak plienku by som nepouzila nikdy... 😀 😀 uz ta predstava...joj radsejsi ani nepredstavujem... 😀

beruska113
13. sep 2009

Innes,
tak 20cm.

Traktor,
ale možno ked popredávam modré, tak sa to podarí a bude to Terezka 🙂 a pokúpime zas ružové

riusik
13. sep 2009

ahojte...konecne sa to tu rozbehlo 😉

lucim: ved uz spinka, chces ho zobudit ocikanou plienkou? sa ti podakuje.... 😀

lucim
13. sep 2009

inn traky, jajjaaajjj nakupy ... furt nieco najdem co potrebujeme ... teraz okukavam tie fusaky. 😉 ale ked nas to tak bavi. 😉

inneska
13. sep 2009

lu..tak nech ti matej cvrkne do dalšej 😀

traky...tak očakávaš, že bude aj 5te??? 😀 😀

riusik
13. sep 2009

trak sa rozhodne pre piate a budu dvojicky 😝 😎

lucim
13. sep 2009

inn neviem, kde co ho mohlo ofuknut, ale Vasko sa citil tak na chorobu, tak asi tu je zdroj .. 😒 matko ma nadherny zastrety zamatovy hlas, chudateno moje. teplotu nema. bol cely cas v pohode, ale teraz vecer je nervozny.

beruska113
13. sep 2009

Traktor,
čiapky sú svetové 🙂

Ja som mu tento týždeň kúpila vakcínu proti rotavirusom a ušetrila som jak sviňa 😀 Malo to stáť 160, dali sme inú firmu len s dvoma vakcínami a jednu nám dala dokina zadara, že má akciu od firmy pre dve deti 😀 Tak sme 100vku ušetrili

inneska
13. sep 2009

beruš...tak to udrží 😉

lu...to je mánia ten MMB 😀 ja okukávam, čo kúpiť...ten overal čo mám, bude veliký 😒 tak či kúpiť overal, alebo teplú bundičku(objavila som, že mám kopec teplých nohavíc)ale zaujalo ma toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6505731 a http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2030136 šikovnejšie erika do toho nasúkam, ako do nožičkového overalu, a vlastne sa dajú aj nožičky spraviť (z toho druhého) 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre