Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
14. sep 2009

dobre ranko
inn: si vratnik? aj to tu zatvaras aj otvaras 😀 ozaj, ty prides na stretavku?

brin: pekna spolupraca s mm... 😵

samy: alexandra to mrncanie a mavanie rucickami a vzdychanie mava vecer, pred kupanim, nie vzdy, ale ked je nepokojna, tak vtedy. tiez som premyslala, ci je to mojou stravou 😕 mozno...

lu: natalka v noci spi dobre? moj tomas prespal celu noc s jednym kojenim od narodenia, ale cez den tak ako pises ty... alexandra ma aj cez den aj 4-hodinove spanky, zatial...

riusik
14. sep 2009

brin: preco ides na klbiky az do pn? v tt nerobia alebo v pn robia lepsie?

brinzulka
14. sep 2009

jej...to nase male...ak nevresti david a netrieska s niecim pospi od 8:00-22:00 max 3hodiny rozkuskovane...spi max. ak ho mam vonku a nosim ho v manduci...cely cas...
ale zato noc 2-3krat potiahne a buva 😵 😵

riusik
14. sep 2009

nejak mi blbne net, odchadzam, docitam neskor...paaa

brinzulka
14. sep 2009

riu...pediater je pre nas v Senci...spadovo robia v PN...inak potom BA...nevieme o nikom, kto robi v TT...pritom mm pracuje v diagnost.centre zobrazovacej radiodiagnostiky...robia sono..ale nie toto a tiez nevie...pisala som holke z TT, kam chodia-neozvala sa

brinzulka
14. sep 2009

riu...chlapov uz mas doma?

riusik
14. sep 2009

aha...ja len, ze neprakticke behat hore-dole 😒 co uz...

lusia_99
14. sep 2009

ahojky tak mi sme mali hroznu noc Misko vstaval kazdu hodinku a pol ale nevadi uz je rano a dufam ze dnes to uz bude podstatne lepsie....prosííííííííííííííííííííííím 🙄

lusia_99
14. sep 2009

booože mi s mäkkym I hrozneeee.... MY 😀

lucia32
14. sep 2009

rius...v noci spí...tri-šesť hodín, väčšinou 2x kojíme...cez deň žiadna sláva...už sa prebudila a je hore...plakala, tak sme skúsili rr a pár prdíkov vyšlo, trošku si pocmuľala prsko a už oddychuje na ruke...

riusik
14. sep 2009

nie, dnes podvecer by mali dorazit...a ja by som dovtedy mala stihnut ten satnik, ale nevidim to ruzovo, mam polovicu satnika vyhadzaneho v izbe, nieco s tym musim urobit, ale neviem ako 😅 jajaj, akasi som leniva, ale idem zmobilizovat vsetky svoje sily a snad sa mi to podari... dam vediet

brinzulka
14. sep 2009

a najlepsie s hydrokelpu nas hnala do Petrzalky...lebo jej mm tam ma ambul.ako detsky chirurg...potom nebolo toho...kam ist na sono...tak sme sa preorientovali ako zamestnanci FNTT do TT a tam aj urolog, sono a napokon ho tam aj zooperovali s predanestet.+pediatr.vysetrenim...co sa da...vybavujeme v TT

lusia_99
14. sep 2009

baby ja rr nemam parkrat som skusala teplomer pri Lucke zaberalo pri Miskovi ani prd nieto este kaka nechapem 😕

riusik
14. sep 2009

lu: hmmm, taky bol tomas... ale co, vydrzis, bude lepsie 😵

brin: no, logika....

a uz sa idem vrhnut na to upratovanie, dost bolo odpocinku. dufam, ze alexandra vidi ten neporiadok a pekne bude spat, aby som mohla upratovat 🙂

inak, aj u vas je tak "nijako", pod mrakom?

brinzulka
14. sep 2009

rius drzime palce...mna tak obcas prepadne osial upratovania...a nosim veci mame...ta si nieco zoberie...alebo ide na charitu...bo co...
Lusia...no teda..chuda...mala je aspon v skolke..? My sme spolu svorne doma...snad skolka o rok...Da sa Ti pospat cez den? Ake mate ockovanie po TBC...otazka aj pre LUCIU....mame podobne terminove deti

lucia32
14. sep 2009

lusia...ahoj, bude lepšie, musííííí, ja by som rada dospala tu svadbovú noc, ale dieťa nechce spolupracovať, aj teraz sa tu nadriapuje 😅 😔 😝

brinzulka
14. sep 2009

Lusi...rr sa upchava...rychlobezkou do ritky a krutim, kym sa maly neuvolni a potom akoby som odtialhla jemne jednu stranu a stade vyleti kaka...prdy...aj na mna...ale ulavi sa...masirujem brusko do hlbky a ak citim bublinky...tak sa mu tam stale rypem...

brinzulka
14. sep 2009

vcera bol dost vecer nekludny...ja ho neviem vecer uspat..tak koliska a buva...prso-ako pri davidovi...to nanho neplati...vcera sme mu dali na brusko vankusik s kostkami nahriaty a on sa ukludnil 😕 😵 este musim vyskusat, ci nahoda....ci nie...

lusia_99
14. sep 2009

brin Lucka je v skolke musí mama chodi do roboty a bracek do skolky pre malicke deti-obcas klamstvo pomoze ale pssst 😀
Miska sice casto brusko neboli ale tomu teplomeru fakt nechapem.....to očkovanie je troska cervene ale nejako sa to nezmenilo.....
Lu aj Miško toho cez den vela nenaspi ale teraz taha uz od 7 asi mu rano pomaha prechadzka do skolky po cerstvom vzduchu....
Hej Lu huby rastuuuu???? u nas nič 😠

brinzulka
14. sep 2009

jj tu je tiez skaredo...ci ist von...ci upratat s malym izbu...
aj a ta krpata Ivet-morske prasa...ma blsky...teta nam nepovedala, ze by mohla mat ☹ 😠 tak bude dnes celkova ocista

brinzulka
14. sep 2009

my ho mame: hnusne cierne, vydute, okolo cervene...ale uz je to tyzden a pol take...uz sa susi...snad sa do dvoch tyzdnov spravi

lusia_99
14. sep 2009

mi vecer chvalabohu problem so zaspavanim nemame okupem zhasnem velke svetlo zapalim si tlmenu lampicku nakojim ulozim do postielky zhasnem uplne a odchadzam on si tam aj desat min sam okukuje tmu a zaspi 😵
obcas zamrnci pre dudlik ale to malo kedy... 😀
aj cez den väčšinou zaspava sam v postielke alebo vonku v kocíku ale ten musí byt v pohybe takze sa prechadzame

lusia_99
14. sep 2009

a zasa mi s mäkkym I oprava MY 😅

lusia_99
14. sep 2009

u nas zatial svieti slniecko upratane mam navarene od vcera takze huraaa uzivame si jeden druheho mm v praci lucka v skolke aaaaa uz ma vola musím kojit zatial papa a pekný dník 😀

lucia32
14. sep 2009

už sme sa odsoplikovali a vytreli pusku, ked už plače, nech má aspoň dôvod 😝 , ranka po očko tbc je hnisiková, včera pri kupku na nás zažmurkala 😵 , dovtedy len červený fľak...
lusia huby nerastú, len sem-tam ked pobeháš pol revíra, na km 2 asi 1 kus 😀

lucia32
14. sep 2009

ja by som šla s nou aj von, ale ešte som kúpelnu nevidela 😝 , asi ju šupnem len na záhradu, momentálne sa na ruke tvári, že spí 😝

josifek
14. sep 2009

krásný dník i když u nás je mlhavo a podzimně 😉 Já chytla kašel ale až mě bolí na hrudi jak kašlu, malá je ok jen se mi zdá že má trochu víc soplíku.jinak vysmátá a uspinkaná 🙂

lucia32
14. sep 2009

tak už spí na záhrade, som zvedavá dokedy jej to vydržíííí, ja idem žehlitko...pri balkone nech mám výhľad na kočiar, notebook ostáva v pohotovosti... 😀

lucia32
14. sep 2009

josi: ahpj...ten kašeľ ma mrzí 😒 , daj sa čoskoro do poriadku, nech sa Karamelka nenakazí...

inneska
14. sep 2009

my sme si podriemali pri herkulovi 😀 😀

a práve som vyšla z kúpelky, vlasy umyté(konečne 😀 ), ked uschnú ideme von, na pošte máme 2 balíky(fotky a hračka pre neterku, čo nestihla prísť do štvrtku) 🙂

a u nás svieti slniečko 😎 ale ako je teplo to neviem, ešte som balkon neotvárala 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre