• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
traki...a nevieš, či v tescu sú v ponuke aj viackusovo balené bodinká s dlhým rukávom? zúfalo ich zháňam...
14. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..šak ten dlhý link hore čo som dala, je na tú bundičku z tohoto bazára na 6-9mesiacov za 3,30€ sa tiež oplatí :slight_smile:

lu...ja by som mala ísť zvesiť to prádlo zo sušiaku, chce sa mi?? jasne že nie :grinning: možno bude čoskoro akcia zase, dám vedieť, ak by si ešte nedala inde spraviť :slight_smile:
14. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dianka je môj malý anjelik...keď po kupkaní zaspí, môžem si odskočiť na didžinu do rána.... :grinning:
14. sep 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..tie foto, musíš si stiahnuť program od nich a cezeň im poslať tie foto, a foto musíš mať upravené tak, aby to im vyhovovalo..zlvádla by si?? je to také na dlhšie :slight_smile:
14. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len s kratkym mali, alebo po jednom kuse, aj ja som chcela, ale mozno este vylozia, ako som pisala, akurat dokladali...
už sa tešíte na stretávku....lucim a ineska??? a nebudem vám chýbať??? :grinning:
traky, ty si nedáš pokoj :grinning:

jennka :dizzy_face: ahoooj :slight_smile:
traki...veď to...že len s krátkym majú...aj ja sa zajtra chystám do tesca, tak hádam už konečne na stý krát natrafím......
14. sep 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in hej, som kukla je to podobne ako mame my a aj ta velkost....a take male babo este vecicky neznici, tak nevahaj a tu stovku co ti zvysi, tak to si urob radost, si nieco kup.....zeby ponozky...... :grinning:
14. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennka...ja na 90% nejdem, tak mne budú chýbať a snád aj ja im, ak to nevýjde :sweat_smile:
14. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co keby ste sa nestretli vsetky, aby nebolo luto, zapneme si kamerky a stretneme sa tak.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám výsledky z citologie, že 2-3....chcú ma poslať na konizáciu....ale, keďže sa mi to troška polepšilo, chcela by som operáciu oddialiť...čo myslíte????
14. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co predam , aby som sa prestahovala blizsie, aby som sa aj ja mohla stretnut....potom sa vratim nazad..... :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sa polepsilo, pockala by som,ale ja som zbabelec , v takych veciach...
14. sep 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki...objednaj si kuriera...alebo prenájmi mini-bus...a dobehni.....príde to na menej.... chi.. :grinning:
a ak zajednáš kuriera na mini-buse....zastav sa cestou v BB...plííííííííííííííííííííííííííííííííííííísssssssssssssssssssss... :grinning:
14. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co hovorite na tu hrazdu je to vela abo dobre? som predala obciankam kocik tak by bol hriech neminut tie peniazky, kedma uz tie ocka zradili, ze? :grinning:
14. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš traki....nedokážem si predstaviť, nechať maličkú samú čo i len na pol dňa, už len pri tej predstave sa mi tisnú slzy do očí....musela by som odsať mliečko...z čoho mám tiež traumu....a tááák....
14. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennka...a vyjadril sa k tomu doktor, že čo on na to?? ja by som možno tiež počkala,ked sa zlepšilo...tiež by som nešla pod nôž ked by som vyslovene nemusela :slight_smile:
14. sep 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennn mne netreba 2x hovorit... :grinning: :grinning: :grinning: moj muz furt hovori, ze so mnou ruca este puberta....somar, ved je to normal v takom mladom veku...nie?
14. sep 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
očúvaj traki...tie čižmičky a bundičku mám aj ja...ale v ružovej...sme odkúpili od kamošky....čo má o rok staršiu.... :grinning:
jenn ani ja som tam nenasla ani body s dlhym rukavom, ani pyzamka, v nasej velkosti ... vraj v H&M maju. mozno pojdem, ked budem na stretku , pobehat aj po obchodoch. drahy sa dnes vyjadril, ze vlastne on nemusi ist so mnou, tak mame casu, kolko chceme.
a to cito, ja neviem, ci sa to ma odkladat, ja by som radsej nie, nech to uz mam za sebou. :slight_smile:
s dokym idem hodiť reč pozajtra....len do telefonu mi bolo povedané, ked som si volala za výsledky, že sa mám prísť dohodnúť na termíne zákroku....

baby, ešte vás idem otravovať.....posledný týždeň mám pocit v bruchu akoby na menzes.... žeby poslíčkovia.. :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenka..z toho dovodu by som asi nešla...odísť od malého, a ked kojím...ked tak by som počkala, kým dokojím a potom :slight_smile:

traky...aj by mohla byť tá cena :slight_smile: zatial som nepozerala, po čom sú hrazdičky, ale ked si to ty našla, tak to bude asi dobrá kúpa :wink:
14. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennn tak to si ani ja neviem predstavit...som preto aj tak dlho odkladala tu kontrolu po 600nedeli. som sa bala, ze co ked...ale vsetko je ok...ja som s matejom furt, ani na chvilku nie je bezomna...stale ho kontrolujem...kedt ak vela spi...a este je vo mne to s tehu...ten zly test...ma to mata, aj ked je to ok...viem som strasna...ale lubim ho veeeeeeeeeeeeelmi, to preto :wink:
14. sep 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenn :grinning: :grinning: oneskorený posli :grinning: :grinning: snád ti dá ešte telíčko oddýchnuť od vložiek :wink:
14. sep 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenn stretko, stale cakam, ze sa vyjadris, ze si uz davno nebola na vylete a prides. :grinning: (som navrhovala, ze sa stretnite aj na strede aj vychode, ale nezorga :grinning: nizovali ste sa.. :unamused: .)
14. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennn nesmej sa co ked fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lucim....pred mesiacom mali krásne pyžamká, aj froté aj disney...a ja ťapa som nekúpila....ked som prišla po dvoch dňoch,, už nebolo po nich ani chýru ani slychu...už nebudem čakať...nabudúce...ale ako viem, ako naschvál...ked kúpim niečo na čo natrafím....tak to o týždeň bude v akcii zlacnené... :angry:

a uvidím ako sa vyjadrí doktor...dám na neho.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja to berem, skocte si na vychod, chcem vas tu, ked s vami som tu najviac....fuuu taky je zivot, nemozem mat vsetko...ze sivas adoptujem, ci co? :wink:
14. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, my dnes v podstate cakame, ze okolo 21 maly vstane a bude mozno tutumutu a maly furt chrniiiiiiiiiiii :astonished: :angry: :grinning:
14. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok