• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
no my sme mali stretko....s lenicckou... :grinning:

hádam sa mi to nespustí....ved papkáme každé dve hodinky cez deň...si viete predstaviť s akým hladom sa zobudí v noci, po 8hodinovom spánku...... :sweat_smile:
14. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééj, inak aký krásny pocit si s vami takto pokecať po sto rokoch, aj ked sem prídem cez deň, tak tu nikoho....

lucim....ja mám z tej predstavy taký zvláštny pocit, že som už aj zabudla čo to je.... MY SME EšTE NIE..... :sunglasses:
14. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak už mi očká len tak klipkajú....bežne o takomto čase už drichnem....ale som "slamená"....tak mám stôl voľný, malá búvka....a tak reku...idem nakuknúť....
14. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenn mne sa zda ze som uz mala cervene dni asi pred mesiacom .. leda ze by to bolo opozdene docistovanie. su bohuzial aj vynimky z pravidLA, ze pri kojeni nekramujes :angry: :confounded: :rolling_eyes:
hm....zas vediem monolog???? :confused:
jenn..ani my sme ešte nie :wink:
14. sep 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim....bolo by fajn, keby sme si mohli od vložiek ešte oddýchnuť.....ale čo už narobíme.....

no ale "vajcia" ma bolia statočne... :sweat_smile:
jenn preco ste este nie??? nemas chut??? :astonished:
erik sa zobudil :rolling_eyes: zatial ho nechám tak, či nezaspí zase...ale sa akosi moc mrví :sweat_smile:
lucim ja som mala dost , som cele 600nedelie spinila, tak teraz ma vsetko cervene u mna zakaz, az ked dokojim....budem kojit do prechodu? :grinning:
14. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj mm sa sprvu ani nechytal, že by niečo......aj som ho zo srandy podpichovala, ukazujúc prstom dole, či vie čo je to??? :grinning: ... ale ked už začína mať tiky...tak sama neviem, som akási "zmätená"... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj jennn ked na to pride prestanes byt zmetena... :grinning:
14. sep 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a planujete niektora este dalsie babo? teraz...ci neskor...ci ako...
14. sep 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som rada "krámovala"... :grinning: :grinning: :grinning: ... bol to pre mňa istý druh antioxidantu.... :grinning: :grinning: :grinning:

mala som výhodu slabých, krátkych a bezbolestných "dní"..... a potom ten pocit prečistenia stál za to.....
traky hihihi 2Orocny vysokoskolak si pride pricucnut z mamkinho prsa? :grinning:
a uvazujete nad antikoncepciou, teraz,... ci potom,... ci ako....
14. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..ja určite :slight_smile: by som ho chcela stihnúť ešte do konca materskej, že by som si naraz odkrútila :slight_smile: tak za také 2 roky sa ohlásim znova ako tehulka :grinning: ak sa podarí :slight_smile:
14. sep 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, zrava vyziva nadovsetko....domace mlieko od kravicky-mamicky :grinning: :grinning: :grinning:
traky jo, gumeni kamosi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
traki...ja chcem....ale v tomto momente ti odpoviem... niéééééééééééééééééééééééééééééééé

budem na to musieť opäť dozrieť psychicky aj fyzicky....mám traumu z "tehotenstva"..... :grinning: :grinning: :grinning:

ale plánovite, keby bolo keby si to predstavujem, plodiť ked bude mať Dianka dva rôčky.....teda rozdiel necelé tri......

traki????????????????????? a tyyyyyyyyyyyyyyyyyy????????????????????? :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nápodobne ako u lucky :slight_smile: zatial do seba nejdem nič pchať :grinning:
14. sep 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa idem dieťaťu venovati :slight_smile:
14. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este stale neviem, ci 1 alebo 2 deturence.
14. sep 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ineska...hojky...

ja si asi dám predpísať "orálnu" antikoncepšn..... poradím ešte s fešákom doktorom....

nescem ete otehotnieť ani náhodou.....
14. sep 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim....kľudne ešte môžeš ďaľšie bábätko podľa mňa..... ak teda chcete...viď našu ninku...tá má piate v akom krásnom veku....
14. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn pozdrav erikaaaaa :slight_smile:
14. sep 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej.......................hned zajtra..........................len musim najst muza.............mi niekde zdrhol..............coho sa boji.....................ja ho najdem........................ked TO bude napisem.......... :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám tu 200g mliečnu čokoládu s oriškami originál z Norska....a tečú mi sliny.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale nedám si!!!!!!!!!!!!!
14. sep 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenn myslim, ze to sa uvidi, ked zacne matko rast. :slight_smile: co vlastne bude ..
14. sep 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja z predstavy tehotenstva fakt šaliem....ale nadruhej strane si neviem predstaviť, že by sme zostali len pri jednom dieťatku....

každý ako sa cíti...veď uvidíte..uvidíme..
14. sep 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok