Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
15. sep 2009

lusia ...jo je některé dětičky mívájí teplotu mezi 36.6až 37.2 tak to říkal můj doktor a tak se to bere jako normál po odečtení 5. když měříš v zadečku 😉 A také doporučuje před měřením nechat rozbalené mimi alespoň 3 minuty aby to nebylo ovlivněno 😉

lucim
15. sep 2009

lusi ked meras v zadocku, tak sa pol stupna odpocitava ... a je mu aj nieco? je mrzuty? soplik, kasel? nic? vraj je toho teraz viac - asi je nieco vo vzduchu.

josifek
15. sep 2009

čusík Lu přeji malému brzké uzdraveníčko 😉

lusia_99
15. sep 2009

josi on kakal predtym tak bol rozbaleny aspon 10 min 😀
dakujem takze ked odpocitam 5 je to normal vsak

inneska
15. sep 2009

trochu sme podriemali(ja tuším viac ako erik 😀 ) 🙂

idem sa najesť, dnes som zatial len o 2 jogurtoch 🙂

lucim
15. sep 2009

josi dik 😉
teraz sme v obdobi, ze potrebuje vsetko ocucavat ... darmo ja umyvam a sterilizujem dudliky, ked sa mi krpec v necakanej chvili pricucne na teplaky, ci hojdacku . 😝

lucim
15. sep 2009

inn cauuu - ranajky? no idem aj ja nieco ulovit, kavu uz mam. 😉

josifek
15. sep 2009

lu jojo tomu se nevyhneš 😉 a nás to čeká 😀 pokud malá Karamelka vše nezaspí 😀 už jí říkáme medvídku vypadá to že se ukládá k zimnímu spánku, dýl jak 3/4 hodinky čilá nevydrží 😀
Lu podle mě jestli nemá nějaké jiné příznaky tak je ok 😉

josifek
15. sep 2009

A dobrou chuť ženštiny 😉

lucim
15. sep 2009

zrnieckovy chlebik s maslom a malinovym dzemom. 😝

josifek
15. sep 2009

Já měla už svačinku vanilkový pudink a piškoty a meruňkouvou marmeládu 😉

lucim
15. sep 2009

idem si urobit este jeden, je to maly chlebik. 😝

inneska
15. sep 2009

mne to nedalo a spráskla som klobásku 😀

inneska
15. sep 2009

idem sa s erikom trochu pomojkať, mrnká mi za chrbátom 😅

josifek
15. sep 2009

jdu si lehnout než se malá vzbudí a kuknout na tv zatím se mějte a krásný dník vám přejeme 😉

beruska113
15. sep 2009

Innes,
ja už nemám chlpy 😀 😀 😀 Kým Ty oholíš, mne dorastú.
Jaj baby, ja som chorá, len nech to moj malý nedostane, netuším, čo by som s ním robila. Som ho dala na terasu, nech búva a nedýcha mnou infikovaný vzduch.

To lehátko fisher price je na ceste. tešíííííííííííííííííííííííííííím 😀 A už ste ma nakazili, už som kuk na mmb, ale ešte som sa neregistrovala radšej.

Inn,
my máme ne zimu fusak, ale asi kúpim aj bundičku, veď hádam ho tam nebudem tlačit už na jeseň, dám bundu, dečku a je to.
No idem sa liečiť papa

beruska113
15. sep 2009

Oazj a ma napadlo, že kde je REi, malý Peťko neposlúcha?

inneska
15. sep 2009

josi..tak príjemné oddychovanie 😉

beruš 😀 😀 😀 veru, aj ti dorastú, kým ja zhodím 😝 aj by som ti odporučila sa neregistrovať, bo tam minieš celú materskú 😀 😀

inneska
15. sep 2009

beruš..fusak mám, len rozmýšlam medzi bundičkou a overalom 🙂 jedno alebo druhé a šup do fusaku 🙂

inneska
15. sep 2009

nebudem sa vedieť rozhodnúť, tak kúpim oboje 😀

no už aj ja som na rei myslela, že kde je dievča 😕 možno jej zase nejde net..

perla200
15. sep 2009

ahojte babulky...my už mame 4 mlieko:((((((((((((((((((((((( je možné aby gastroenterologička dala dieťatu mlieko na alergiu bielkovinu krav.mlieka ked ona ma intoleranciu laktozy??????? ved to sú dve rozdielne veci..... zase sa trápime:(((((

voskovka
15. sep 2009

ahoj,perla a čo mate za mlieko? 😕

perla200
15. sep 2009

teraz....france lait bez laktozy.... kedže dnes je sviatok a ten nutrilon jej nedám....tak sme isli do lekárne a dali nam tento.... ale čítala som že tie alergie sú dve rozdielne veci...ja to nechápem voskovka.... ☹

voskovka
15. sep 2009

prečo jej nedaš ten nutrilon?čo vam robil?
ano,alergia na bilekovinu je jedna vec A intolerancia druha.....
france lait-som počula nie dobre veci....
perla -a vy steboli u lekarky na zmenu mleika???

lucim
15. sep 2009

ahoj perla ... niektore mlieka na alergiu maju aj znizeny alebo ziadny obsah laktozy ... to vsetko - tie zmeny mlieka vam naordinovala ta gastroenterologicka???? ake ste vlastne mali?

voskovka
15. sep 2009

lucim-mali nutrilon alergy care-dufam však že perla bez jej vedomia nič sama nemenila,lebo maličkej zniči cely system travenia a bude mať take problemy že až...radšej to tu ani nejdem pisať ked mi dokina hovorila čo robila jedna mamička...že ako menila sama mlieko ako jej to vyhovovalo a potom jej male malo ine problemy až nakoniec operovať museli...
najhoršie je meniť často mlieko...my sme mali na začiatku-humanu-z toho mal zapchy a koliky-preto nam dali nutrilon comfort- a to nam robilo krv v stolici,permanentne hnačky....až sme skončili v nemocke...
a teraz ako mame nutrilon allergy digestive care-sme spokojní,pekne papa,kaka,prdka...
ale škoda že ho budeme mať iba do 5.10-potom už musime prejsť na nutrilon alergy care-lebo je viac výživnejší....

lucim
15. sep 2009

vosky to to som sa chcela sptat, ze ako vam sedi to mliecko, ci maly uz konecne prospieva a som rada, ze ano. 🙂
zase nechapem ... kto povedal, ze ten allegy care je vyzivnejsi???? vyzivova hodnota je podobna, len su tam upravene vsetky zlozky, lebo to adamko potrebuje. preco by ste mali zase prechadzat nan??? adamko nepribera ci co???? pri jeho zdravotnej indikacii by kludne mohol ostat co najdlhsie na nom.

lucim
15. sep 2009

a dobre si to napisala s tym menenim mliek ... naozaj sa moze vselico pokaslat, ked sa to nekonzultuje a hlavne nekontroluje s lekarom, niektore maminy si to neuvedomuju.

voskovka
15. sep 2009

lucim-praveže z enho vela pribera---preto mu ho chcu zmeniť...narodil sa 3940g a teraz ma 2mesiace a 6,5kila...
takže preto...naša alergologička nam povedala že musime zmeniť-že viac ako 6tyždnov by ho nemal piť...
preto prejdeme na ten alergy care-tam že je len upravena bielkovina...kdešto teraz čo pijeme-ma upravene cukry tuky bielkoviny...
inak ma to mrzi-že neiktore maminy takto pristupuju k strave svojich deti...
ved ja som aj perle pisala že vysledok po tyždni pitia nemôže očakavať.........my sme sa postupne dostavali z tych hnačiek...ešte potom parkrat mal krv v stolici a teraz je to vše...ok 😵

malka18
15. sep 2009

ahojte: tak my sme na BeBe HA už od narodenia..malej úplne vyhovuje..teda je pravda že na začiatku sme mali problémy s kakaním,ale všetko sa zrovnalo a už je to oki..sice kakame každý druhý deň..ale poprdkáva spokojne...no a to som cela že tu píšete že sa ma mliečko meniť o tom nič neviem..vo štvrtok k dokine ideme tak sa informujem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre