Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
16. sep 2009

no a sme hore 🙄

josifek
16. sep 2009

Inesko je lepší vědět než tápat chápu 😉 a my pořád spíme 😀

inneska
16. sep 2009

moc tomu spánku nedal, ach jaj...možno ho nakoniec predsa zoberiem von..ešte počkám do 14, to mi konči aukcia a potom pôjdeme..ak nebude pršať 🙂

ako včera, som bola u mojej babky, prišla tam aj segra s priatelom...a sa mu zazdalo, ako keby prší(mna hned trhlo, že kočík je vonku)tak mrkol von,že neprší, 1. apríl 😀 a babka vybehla von pozrieť a kričí, že začína pršať a kočík už mám aj tak mokrý 😠 tak predsa pršalo....tak sme ho pratali dovnútra 😀 ale kým som šla domov, kočík trochu preschol 🙂 nebolo to až tak mokré 🙂

josifek
16. sep 2009

No inesko my také už zmokli v kočáru přišla velká přeháňka ale kočár byl mokrý jen zvenku vevnitř sucho jako na pouší 😀 😀 😀 😀

inneska
16. sep 2009

no vonku bol kočík prázdny, tak napršalo dovnútra 😅 a pláštenku nosím stále v kočíku, tak nejaký lejak by nás neprekvapil 😀

josifek
16. sep 2009

Inesko my také ale byla venku na zahradě a než jsme vyběhli bylo mokro 😀

inneska
16. sep 2009

idem dať erikovi papať, popritom kuknem seriál 🙂

zuzinaaa
16. sep 2009

ahojte bambulky Miška mi nechce od 6tej spinkat stale sa iba pozera hore dole najviac ju zaujima palma v obyvačke 😀 na zahrade stromi strašne sa na mna škerííí nemožem sa na nu ani kuken ked ma spat ,lebo sa mi vyškeri od ucha k uchu 😉 Dala som a ja inač fotečky tak kuknite ak chcete 😉

raona
16. sep 2009

ahojte zienky domace.. zas ste tu neni ked som tu ja 😉 😉
ste pisali o spani.. no tak ta nasa prespinka od desiatej celu noc, dakedy sa zobudi na prve jedenie o pol stvrtej, ale dakedy az o pol siestej.. tak sa krasne vyspim aj ja.. a cez den je to striedavo, niekedy prespi aj pol dna, inokedy zasa len tak pospava ze kazdu hodku je hore alebo sa presne na jedenie zobudi, po dvoch hodinach spanku sa uz hlasi..

raona
16. sep 2009

inak len kojim, nedavam ani cajik.. koliky chvalabohu nemavame, dudlik odmieta.. krasne sa usmieva a blaboce tak celkom slusne spolu komunikujeme.. prave dneska mame 2 mesiace..
ale zajtra ideme na ocne, budu prepchavat kanaliky, bo jedno ocko dost slzi a byva karpave a z casu na cas aj vyteka hnisik..
robili to niektoremu malickemu z julovych deticiek??

inneska
16. sep 2009

ahoj zuzi 🙂 my to máme pravidelne, že cez deň erik nespí..len podriemkava 🙂 a ste zlaté na fotečkách, maminka aj bambulka 😉

rao...ja som tu, ak tu ešte si 😀 a kanáliky čistili matejkovi od lucim, a kubíkovi od blani...o dalších neviem 😅

inneska
16. sep 2009

rao..ja tiež len kojím, čajík som prestala dávať a vidno, že zatial nechýba, už ani také horúčavy nie sú 🙂 ale dudleme o106 😀

inneska
16. sep 2009

a gratulka k 2mu výmesačiu 😉

leniccka
16. sep 2009

hojte mamulky,
je mozne ze uz ma nasa mala piskotka ten rastovy spurt ci ako sa to vola?????

visi mi na cicke cez den kazdu hodinu, skoro sa nemozem vzdialit z domu a v noci vydrzi len od 20,00 do ani nie celej polnoci ☹ a potom az do rana kazdej 1,5 hodiny...
ja som taaaaaaaak nevyspata, ze ked ideme na prechadzku tak sa mi dnes podarilo asi zaspat pocas chodze 🙄 😅 lebo som sa nejak prebrala v inej ulici ako bol povodny plan 😲 no hroza
a bonus ani cez den sa nam neda poriadne spat lebo sused uz vyse mesiaca rekonstruuje byt a furt vrta a trieska a daco pribija o stenu 😠 😠 😠 uz som zufala ☹

inneska
16. sep 2009

sa mi páči, ako si všetky plníte rodičovské povinnosti 😵 😵 😵 my takto spinkáme https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

leniccka
16. sep 2009

inn no krasne spinkate... ja pocuvam suseda ako si zariaduje byt 😠 😠 😠 😠 a krpana je s tatikom v spalni, kde to pocut skoro rovnako 😒

inneska
16. sep 2009

ahoj leni 🙂 no kludne môžete už spurtovať 🙂 už to tu spomínali viaceré maminy, že to ich detičky zrejme majú 🙂

inneska
16. sep 2009

leni...to vám nezávidím 😒 ale snád čoskoro sused doprerába...aspon, že to lauruške nevadí a spinká...keby sa tak na to budí, tak by bolo ešte horšie 😅

ozi
16. sep 2009

čaute, nevyspaté maminy 😅

leniccka
16. sep 2009

a ako dlho to trva??? lebo aj mica je tym padom nevyspata ked je v noci kazdu chvilu hore a cez den tazko zaspava, tak je potom nervozna a uplakana...

leniccka
16. sep 2009

cauko ozi, este si na chalupe??

ozi
16. sep 2009

inn a vy sa ešte zmestíte do zavinky? 😕 Koľko meria Erik?

ozi
16. sep 2009

leni, od septembra domkááááá, Maťo už chodí do školy/chvalabohu 😅 /

leniccka
16. sep 2009

aaa tak mas aspon cez den trosku vydych, uz len dve deti 😀

ozi
16. sep 2009

presne tak, ale sila je, že niekedy dá ten najstarší najviac zabrať, teš sa, že ti malá ešte neodvráva 😉

traktor
16. sep 2009

ahojte, in erik je rozkosny, spi a az z neho vyzaruje spokojnost 😉

leniccka
16. sep 2009

hej ozi na to spolieham ze bude odvravat, bo ak ma z nas oboch nieco tak to teda bude narocne... obaja sme papulnati 😀 😀

ozi
16. sep 2009

čau traki 🙂

my sme boli v poradni, máme 4930 a 60 centi

voskovka
16. sep 2009

áhojte ....čo nove?my sme dnes boli vonku...a hnedka začalo pršať...smola...

inneska
16. sep 2009

BB je tu v presile 😀 😀

leni..neviem, kolko trvá ten spurt 😕

ozi...si tu dlho nebola 😉 zavinku používame len na ležanie(miesto deky) a na prenášanie a pri kojení 🙂 pred týždňom nás merali a 64cm 🙂 a 7100g 😎

traki..a už sa spokojne mrví 😀 10 minút spánku stačí, či nie? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre