• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
in az tak vela, no teeeda :grinning:
16. sep 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ozi ahoj vosky :wink: , ktora z vas chcela body sdlhym rukavom tak v tescu uz maju su balene po ks ale cenu neviem , boakurat chodily a robili zlavy :wink:
16. sep 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3 ks
16. sep 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, nebila, ale občas som aspoň nakukla, bolo pekne, tak sme boli stále vonku :wink:

teda, vy ste véééééľkí, nedivia sa ľudia, keď povieš, že má 2?
16. sep 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj voski :slight_smile: davidko je frajer :slight_smile: a mne včera napršalo do kočíka, kým som návštevovala u babky :angry:

traky..no my takto spávame cez deň, dnes mi normálne spal až 1 hodinu v kuse, od pol 2 do pol 3..a potom obvyklé 10-15 minútovky :grinning:
16. sep 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som matkovi kupila bazen , vyzera ako zaba , je tam taka strieska a k tomu bolo 50 ks lopticiek a stal do 120 korun....no nekup to / bazen bude mat v lete a lopticky som mu uz supla do stanu,uz len cakajuked zacne liezt :grinning:
16. sep 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali pred 2tyždnami 6,5kila..... už nam zakazuju priberať... :grinning:
16. sep 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki a kdes to kupila? :confused:
in radsej nech je hore cez den a v noci ta necha vyspat :wink:
ozi..aj vy máte pekné miery :wink: a diví sa vela ludí :grinning: kto pozná, tak sa už nediví :slight_smile:

traky...bodynka zháňala jennka, asi jej písnem IP :slight_smile:
16. sep 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voski, jéééj, je zlatý, krásny macko :wink:
16. sep 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju v tesscu je v cervenej a zelenej farbe, maju tam velke zlavy.....maly aj cisto lopticky 100 ks ale tie sa mi neusli,
po 25 korun
leni----trochen velke nie???? :grinning: aj my ten modry overal mame velky...
voski..aj adamko je krásny macík :wink: no aj vy ste riadne ťažký :grinning:

traky...furt to vravím, že takto je to lepšie, že spí v noci :slight_smile:
16. sep 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mu stale vravim cica nežer...a on prd na to...ešte vaic papa... :grinning: idem off lebo musim žehliť kym drobaci spia....
16. sep 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :wink: , ktovie čo si tak myslí, keď tak hľadí :grinning:
16. sep 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voski, no na zimu bude akurat pri tempe akym rastie tak aj maly... uz mam kupeny aj druhy ale biely :slight_smile: a samozrejme vacsi, aby sme v nom boli cca do jari snad... ved v tej najvacsej zime pojdeme do sportaku :wink:
16. sep 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi, vies co si myslela... "na co ma teraz obliekaju do maca ked je vonku 30°C?!?!?!"
lebo sme jej skusali ze ci jej bude dorby, tak sme ju do toho navliekli, a veru ked sme boli minuly vikend v MT tak sme ho aj vyuzili, bo tam bola zima a skarede pocasie...
16. sep 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a vy koľko máte?
16. sep 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme v pondelok na poradnu tak budem vediet presne cisla, dam vediet :slight_smile:
ale este sme stale zlte, a kazdy mesiac nam beru krv, a dokina povedala ze mala je anemicka a budeme musiet papat dake lieky alebo vitaminy... :unamused:
16. sep 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..kurňa, k vám sa oplatí ísť do tesca na nákup :grinning: v piatok skočím do našeho pozrieť :slight_smile:

leni..dokonalý macko :grinning: je zlatá :wink:

voski papa :slight_smile:
16. sep 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ťukám jedným prstom :grinning: chce byť erik na rukách :slight_smile: a práve sa ogrcol celý :rolling_eyes: tak ideme sa prezliecť :slight_smile:
16. sep 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inu nas su 3 tesca...2 nove ..tam maju stale prd a v starom maju uzasne veci ... som nevedelakam skor kuknut , a kedze uz vsetko mame tak som /aby som tamnebola zbytocne/ zobrala aspon ten bazen :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..aby si nedrala nohy nadarmo :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si odskočila, svokra volala, Samko bol u nej , kým sme boli v poradni. Dala som Samkovi Sašku k telefónu, to ste mali vidieť ako si pokecali :grinning: , Samkovi sa strašne páčilo, ako mu zakaždým odpovedala, sa smial, boli zlatí, škoda, že to nemám na kamere :dizzy_face:
16. sep 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zistila ze v MT tescu maju lepsie detske veci ako u nas v BB, neviem cim to je... ci to tam nik nekupuje a tu to vsetci hned rozoberu alebo preco... tak som tam kupila piskotke krasne tyrkysove saty, bundicku a capacky :grinning:
16. sep 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok