• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
leni aj u nas je v kazdom tescu iny tovar, a co je zaujimave, jedno tesco uz akcie ma a druhe este predava za normal ceny :sweat_smile:
16. sep 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešteže my máme len jedno tesco :grinning: ale ýber nestojí za moc...uvidím čo bude teraz, čo podokladajú...či si budem pochvalovať, alebo nadávať :grinning:
16. sep 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
výber :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, inak som už aj ja kúpila tú bundičku modrú :slight_smile: z bazáriku za 3,3€ :slight_smile:
16. sep 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky:tak sme boli vonku..teraz sme sa napapali a zase chrunime :grinning: no a inak ked bola reč o váhe noooooo zajtra poradna tak uvidím ale určite cez 6kg...tak aj my sme veliký :grinning: :grinning: nevadííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face:
16. sep 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a inak k tým tescam no tu v Kolíne nič moc ale dá sa nakúpiť vždy sa snažím niečo vybrať,ale viem že na slovensku tam kde som bývala tak tam majú výýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýber veliký
16. sep 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matej ...dnes...7 kg....61 cm...bez komentara.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in tak bede erik frajer, za tu cenu sa to fakt opati :wink:
16. sep 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude :grinning:
16. sep 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak...a všetky detičky ti takto priberali?
16. sep 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno aj bede :grinning: :grinning: nás dobiehate s váhou :wink:
16. sep 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím zoberať erika na ruky a popestovať, mrnká mi za chrbátom :sweat_smile:
16. sep 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie...tak kilo za mesiac a potom si veeeeelmi dlho drzali svoju vahu 12 kg...a teraz su take suchotinky / ale jestim davam :grinning: / u mateja to bude tym ze je taky spavy, kludny....ostatne detiboli viacej akcne... :grinning: , a matej mal aj najmensiu porodnu ahu znich / 3200g , po prepusteni domou3100g/, tak sa tosnazi dohnat :grinning:
16. sep 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vahu :grinning:
16. sep 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in zober ho, kym este vladzes... :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na nás sa to tiež dobre lepí ale asik aj preto bo sme na umelej...ale čo hlavne že sme oki :grinning:
16. sep 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prdkáme,grgáme,kakáme...
16. sep 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babetka na umelej priberaju viac / simonka mi bola od 4 mesiaca, som nevedela este ako kojit a tak.../ ale co tam potom,hlavne ze su zdravy, pevny...a ze im chuti :wink:
16. sep 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak pravdu máš...hlavne že su zdravý a chutí im
16. sep 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a o chvilocku zacnu lozit, budeme za nimi utekat co nam sily budu stacit :grinning: , tak budu mat super postavicky deti aj ich mamicky :wink:
16. sep 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si odgrgol, najedol sa, zdriemol 5 minút a zase mrnká :rolling_eyes: neviem čo mu je...aj včera bol takýto :frowning2:
16. sep 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kakal , prdkal...?
16. sep 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priebežne prdká, aj kakal....chce byť na rukách..doteraz sa usmieval, položila som ho a už mrnčí :sweat_smile:
16. sep 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa chce len tulkat, ak je pri tom spokojny, tak ho nic neboli, len chce citit teba :dizzy_face:
16. sep 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bude mamina cicina uz od malicka :wink:
16. sep 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tady máte tu naší ukecanou Karamelku
http://www.youtube.com/watch?v=Rw-1SuE9htM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. sep 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte kočky, konečne som sa aj ja sem dostala.
My ideme na poradnu až 6.10., lebo doktorka má dovolenku. Inak malá váži 5200gr., dnes som ju vážila a to nemá ešte ani 3 mesiace. Keď si predstavím, že z pôrodnice odchádzala s 2140gramami, tak by som neverila, že si to tak rýchlo dobehne papkáč malý :grinning:
A vy ste na tom ako s váhou po pôrode? Ja mám stále navyše 6kg a nie a nie sa ich striasť. A to ani riadne nejem, dnes prvé jedlo o 12-tej, lebo malá mi cez deň nejak nedovolí :angry:
Inak zajtra asi aj ja nabehnem do tesca, ste ma navnadili :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka, ja uz obleciem svoje veci, co som nosila pred tehu.. :wink: :wink:
tak sa vytesujem uz len troska brusko zhodit a bude to ok.. tusim nejake dve kilecka este dole a som na povodnej vahe..
a mala vazila pred tyzdnom 4670g a dneska mame dva mesiace
16. sep 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erik spí...okúpal sa, vypil probio, ani nejedol, dala cumel, pohladkala a zaspal...a spí ako polienko..zrejme bol celý čas unavený a nevedel zaspať :slight_smile: ale už spí a je dobre :slight_smile:

josi..karamelka je zlatunká kecalka :grinning:

adka...tak aj saška je riadny macko :slight_smile: ja mám 5 kg tehotenských a nechcú ísť dole :angry: ale nevadí mi to, som šťastná :dizzy_face:
ja som chcela najradšej ešte dnes do tesca, ale tak sa mi nechcelo :sweat_smile: zajtra k dokimu ideme, možno poobede sa zastavím, alebo potom v piatok :slight_smile: tescomaniačkyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok