• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
adka .. tazko povedat tak v strucnosti ... v tych drahsich zaplatis nielen za kvalitu, ale aj za vyskum a reklamu a znacku.

majkas ja nevieeeeem, tak primerene - dnes som mala 7 mensich jablk z nasho stromu a nasypala som zbytok hladkej muky co bol v nadobe a doliala mlieka tak akurat. + vajo, sol, cukor, kvapka oleja ... to som nepomohla, co? :grinning: ... inak recept si este pamatam so zakladnej skoly z 8cky, ked sme mali Varenie. :grinning:
jo, idem supnut foto z pripravy ... :grinning:
16. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, ostane ti cesto, spravíš palacinky :slight_smile:
16. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatíčka pujdu okoupat vodu a sednout k filmíčku, Vám všem dobrou chuť i my spracováváme tuny jablek a hrušek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn som ccela napisat ze ale sak bude huste... blba blondina na materskej nevie doliat mlieko :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu ja robim cesto naopak, ze do mlieka sypem muku :slight_smile:
16. sep 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, karamelka je pokladik zlatunky :wink: ,....kila natie sa vyprdnut, dolezite su deti, navas / aj na mna :grinning: / uz nikto nie je zvedavi, kazdy sa vytesuje s babetka :grinning: ....a lucim, do tescaaj naboso... :wink: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech zije tesco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked robite palacinky skuste tam dat syr na vyprazanie ,sunku, zabalit, obalit v trojobale a vyprazit, k tomu zemiacky a mate skvely obedik
16. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki ahoooj

ako sa ma buduci zat? :slight_smile:
16. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak fotodokumentacia, ako sa tie oblecene jabka robia :slight_smile: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3288239&vReferer=
16. sep 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, vyborne, dnes sa prvy krat pretocil :wink: , je sikula, chce sa pred tamarkou vytiahnut :grinning: ...uz sa len naucit chodit a bude za nou behat :grinning: a tamarka, davas nam na nu pozor? fesakou odnej odhanas?
16. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam rada aj palacinky na slano so syrovou omackou a a jemne oprazenou cibulkou vo vnutri. mnaammmm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, tak matko ti uz diriguje aj v kuchyni? sikula, vsetko mapod palcom :grinning:
16. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac rei sa tu dlho neukazala...no hadam je vsetko v poriadku a len si uziva petka a preto nas zanedbava
16. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ešte palacinky na slano nerobila...a ešte asi ani nejedla :sweat_smile:
16. sep 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky dík ..... :wink:
Rei je v pořádku Petřík ji zaměstnává a má na náštěvě maminku, čte nás ale má málo času :wink: prý se brzy ukáže :wink:
Lucím malí kuchař :grinning: co se v mládí naučí v pubertě jako když najde viz náš Domiš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki, strazim ju jak oko v hlave :slight_smile: no a sa tesim ze mame takeho sikovneho zata, 2 tyzdne starsi a jake to robi divy :grinning:

ja tiez lubim palacinky na slano plnene kukuricou alebo len tak postruhanym syrom
16. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My děláme palačinky se špenátkem a mletým masíčkem a zapečené ve smetaně se sýrem :grinning:
16. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi písala rei, že čo je s ňou, tak neviem, či sa jej ozvala :slight_smile: a to do toho cesta ten syr, šunka..a ako zabaliť a obaliť..som nejako nepochopila..teraz uč ty mňa :grinning: :grinning: :grinning:

lu...maťko bude super pomocník, zaúčaš hned od mlada :grinning:
zajtra budem mat den pecenia http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17256 , http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17856 a este kremes, nech si deti osladia zivot :slight_smile:
inesko jojo psala :wink: je ok :wink:
16. sep 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn cesto nromalne len nedas cukor

josi a ten spenat nejako upravujes, ci len rozmrazis, ci ako? lebo si ma normalne naladila ze cez vikedn spravim
in, zoberies palacinku polozis si ju na tanier :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , do stradu das syr a nanho sunku a zlozis boky takze syr vobec nevidno. obalis v trojobae,je to syte a velmi dobre
traky...kurz varenia sa u teba chystá?? či dáka oslava?? :grinning:

josi..tak to je fajn, že sa majú dobre :slight_smile:

sa tešíme na teba REI :dizzy_face: :dizzy_face:
in trojobal - muka, vajicko a struhanka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in ked budes ma tolko deti pochopis ze nie oslava realita bezneho dna, do hodinky je vsetko fuc :grinning:
16. sep 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki, mnaam
16. sep 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majkas já dělám normálně ten celý listový a ten opražím na másle se solí aby byl vláčny a když je to ten protlak tak ho upravím na husto aby nevytíkal, zamíchám masíčko a zabalím a naskládám do pekáčku , ve smetaně rozdělám sýr a jedno vejce zaliji a dám zapéct :wink:
16. sep 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ano, rei chybas tu , tak si uzimamicku, petka uz docmukaj a kukuk sem :wink:
16. sep 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mi nenapadlo, ze matyska uz ucim varit, on sa najradsej vyvaluje na tom kuchynskom stole, ked nieco robim a ja mu do toho kecam a spievam. ale to bude super , aj bude ako miin synacik. bude varit on. :grinning:

traky mnam ... ale kupene v lisli su ryclejsie upecene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

josi aj mna si navnadila, spenat mam v mrazaku. :slight_smile:
16. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok