Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
16. sep 2009

ale luci vies kolko by mi trebalo kupit balickou 😀 😀 😝

inneska
16. sep 2009

traky...tak ten 3obal by som ešte zvládla 😀 😀 vdaka za tip...a k tomu aj nejaká príloha?? či len tak samé?? 😕

majkas
16. sep 2009

josi "a když je to ten protlak tak ho upravím na husto aby nevytíkal" som nepochopila..... blond, ci uz je neskoro? 😅

traktor
16. sep 2009

hranolky, americke zemiaky...normalne ako ku vyprazanemu syru...ja to robim casto , urobim kopec palaciniek mame aj nasladko s lekvarom / nutelou/ ako zakusok a hlavne jedlo so syrom

josifek
16. sep 2009

Majkas no prostě ho hodně zahustíš aby byl co nejhustší a nezapomeň ochutit 😉
Lu my to míváme často k večeři syn to miluje a také to sám vaří, a jěště dělá špenát zapečený s kolínkami a smetanou a sýrem 😉

traktor
16. sep 2009

a nie ste s toho spenatu uz zeleny...zeby shrekova rodina 😀 😀

inneska
16. sep 2009

ja špenát nem 😝 😝

traky...veru niekedy spravím 😉

josifek
16. sep 2009

traky ani né my ho milujeme a máme ho z vlastní produkce hodně 😉 😉 😉 a teď jsem sii dovezla patizóny a cukety mňam to budou zítra placičky a plněné patizónky s brambůrkami 😝

majkas
16. sep 2009

aha, ja len ze ked robis cely listovy tak mi to zauhstenie nejako nedavalo zmysel

traky a vy ste maskovi?

josifek
16. sep 2009

Inesko tak až budeš moct kapustu nebo kel tak je to také moc mňam 😉 i se zelím ale musí být na sladko 😉

majkas
16. sep 2009

idem na rande s kacickami a hajat

dobru nocku vsetkym

josifek
16. sep 2009

přejeme sladké sny mamušenky a mrňátka 😉

traktor
16. sep 2009

maji my sme vsezravci, deti maju radi i domace buchty napare, kapustove lokse, dukatove buchty, .....peceny bocik,mesko knedlik kapusticka,... ryby....vsetko jede 😀

inneska
16. sep 2009

josi...ked mne mm takéto zeleninové jedlá nezje..a variť sama pre seba sa mi nechce 😅 ale občas si niečo ukuchtím 🙂

traktor
16. sep 2009

maji dobru noc 🙂

inneska
16. sep 2009

majka..tak dobrú nocku 😉

traky...no to by bolo, keby si každé dietko vyberalo čo chce jesť..by si nestíhala variť 😀

inneska
16. sep 2009

josi...aj tebe krásnu nocku 😉

lucim
16. sep 2009

uz som zase pri vas .. vasa kucharska kniha na str. 281 docitana , zavolal si ma k sebe maly sef, ze papat a uz zase spinka. 🙂

inneska
16. sep 2009

som narýchlo umyla riady...a tiež už som tu 🙂 a sledujem seriál 🙂 skončila CSI a teraz začali Kosti

lucim
16. sep 2009

dobru noc zaspavajucim 🙂
inn aj u nas bezia kosti. 🙂

traktor
16. sep 2009

u nas bezi net 😀 😝

inneska
16. sep 2009

bzúka nám tu komár, nechce sa dať zabiť 😠

inneska
16. sep 2009

traky..váš net vie bežať?? 😀

traktor
16. sep 2009

in my sme asi prepojene...som isla pisat, ze ovim komara ...a ty tiez o komarovi a akurat som si hovorila, ze preco som nenapiala lucim ze ci u nich vedia kosti bezat 😀 😀 😀

traktor
16. sep 2009

lovim

traktor
16. sep 2009

a tie kua komare su vybite, pocujes ich bzucat a ked zapnem svetlo ta ich nikde neviem najst...matej ma uz 3 botky na hlavicke od nich a plus si dnes na troch miestach poskriabal nos ta je cely ako...bojovnik 😀

inneska
16. sep 2009

no nejaká telepatia 😀 😀 za ten všetok čas čo tu spolu trávime 😉

inneska
16. sep 2009

no možno bojoval 😀 s tými komármi 😀

traktor
16. sep 2009

a cely den prespal, jedol teraz tretikrat / ani ocko neotvoril, len pusinku/, ho to ockovanie nejakuspalo, alebo ten panadol co som mu dala , keby nahodou...

inneska
16. sep 2009

jáj, keby mne tak erik chcel prespať...a jedol dnes asi 7x 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre