• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
kosti vedia bezat, napr. ked ich drzi beziaci pes v papulke :stuck_out_tongue_closed_eyes: a net vie tiez vykonavat pohyb, ked je mobilny, len si neviem predstavit beh s notebookom :grinning:
16. sep 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sa chce, tak ide všetko :slight_smile: aj bežať s noťasom :grinning:
16. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in ja som velmi rada, ze som tu na kona zabludila, a nasla tu takych skvelych ludi s tebou nacele :wink: + lucim, majka, rei, samy, josi, jennn,....leni...a vsetky proste :grinning:
16. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteeeeeee
16. sep 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beziaci pes v papulke :grinning: :grinning: :grinning: to mna uz teraz vnoci nenapadlo, vidis... :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caff, tuto vecer nejak oziva, co?azepreco tu cez den nikto nieje, dospavame :grinning:
16. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uspava mamina davidka tak sa vam uz mozem venovat
16. sep 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si si dobre zariadila :wink:
16. sep 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aale prosim ta, odkedy mam maleho som spala cez den len 2x a 2x ma z toho chytila migrena, lebo som sa vytrhla tym poobednym spankom z mojho "rezimu" tak uz to radsej neskusam :grinning:
16. sep 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii som na teba myslela, ze sa ti asi ulavi odlahci, ked si u vasich, ze ich zdravime :slight_smile:

traky :dizzy_face: aj my ta mame rady. :dizzy_face:
16. sep 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zdrhli, lucim skusa ci kosti bezia a in bezi s notasom a nejak sa jej pritom nedari pisat...chce to len trening , in.. :grinning:
16. sep 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moje dieta je ocividne po mne pretoze skoro kazdy den zaspavame po kupani cca o 11. ak skor je to vynimka... :confounded: :frowning2: :frowning2:
16. sep 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno ho tym kupanim preberies,skus kupanie presunut na skorsie..
16. sep 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in este stlebezi.......ta ma vydrz... :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ocuj, mne sa matko zmenil nedavno k lepsiemu klop klop klop, myslim ze aj davidka to caka :wink:

traky :grinning:

juj, zase by som mlsala ..... :unamused:
16. sep 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale bezi - dnes mi tie pismenka nejak skacu :grinning:
16. sep 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciiiii si pokladik :dizzy_face: dakujem, je to super ked mi ho ponosi mamina
ale tie nase haaaaaaaaaaaadky...............
ja som najmuuudrejsia na svete a ona odchovala tri deti.......... :grinning: :grinning: :grinning: no najdi stred! :sweat_smile:
traky :grinning: :grinning: aj my ťa lúbime :wink:

ja som si čítala tému Odmietnutie očkovanie...či dať či nedať :confused:
lucim, to sa blizia tie 3 mesiace, som hovorila, ze vtedy sa dieta meni :wink: , odskusane na mojich 3
16. sep 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traktor: kupem standardne okolo 7
16. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi....čaaaf :slight_smile: taká pomoc od mamy je na nezaplatenie :wink: aj ked sa povadíte, aspoň sa nenudíte :grinning:
16. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja davam to co je povinne, som sa o tom dnes bavila s dokynou, tak hovorila, ze to staci, ze ine by teraz nedavala, ...
16. sep 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy den kupes? ak vynechas aj vtedy ti ide az tak neskoro spinkat?
16. sep 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traktor: jojo, presne to mi mamina hovori, ze my (ako jej deti) sme po troch mesiacoch vsetci prespali noc
cakaaaam na ten zazrak
no neviem či sa mne nemení erik k horšiemu :rolling_eyes:

zuzi..a keby si kúpala už o 15h?? :sweat_smile:
inn radsej si najdi v nasej teme historiu , ked sa rei nadherne odborne rozculovala nad pseudovedeckym clankom o neockovani. mna, keby som vahala, by presvedcila, ze urcite ano. :slight_smile:

zuzi to musi byt u vas talianska rodinka, este aj s vrestiacim deckom :grinning: ale stred sa vzdy najde, len je nejaky posuvny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in to ta len velmi lubi, tulka sa k tebe...neboj jeho to prejde v puberte, najde si nejaku inu na tulkanie... :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby človek vedel čo je najsamlepšie pre to dieťa :unamused: či sú tie očkovania až také svinstvo a sú úplne zbytočné :rolling_eyes:
16. sep 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, no nebolo to take zle , ta hadka, kedta pustila k pc, :grinning: :grinning: ...nie, no ono je toniekedy tazke, hlavne ked sa povie, ja som uz vychovala....nech si kazdy vychova sam, sam sa pouci na svojich chybach a aj uspechoch..
16. sep 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki kupem kazdy den, parkrat som vynechala a bolo to to iste, hovorim su aj svetle dni ked zaspi o 9, ale to je vynimka
16. sep 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok