• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
hihihi- musim takto bo keddam usmievacikatak ma toruti inde :grinning:
16. sep 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem,ze je nato este skoro ale rozmyslali ste nad tym, ked pride ich cas, budete pouzivat chodak, ci nie.
16. sep 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven cmuuuuuuuk, ked aj cez den nakukas, tak hod len pozdrav a uvidis, kolko citacov tu je . :wink:
16. sep 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, cmuk....myslíš, že spustím lavinu? :grinning: treba ozkušať.. :grinning:

ale už fakt jako jdu....
16. sep 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...no ja som chcela používať, ale potom z neho detičky baletia, chodia stále po špičkách...aj neterka tak teraz cupká a kamoškin malý asi do 2,5 roka tak chodil, čo ho nemohli naučiť na celú nohu...tak sa budem snažiť ho nepoužiť :slight_smile:
16. sep 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven..aj ja často nakúkam, ale ked nikoho, tak nepíšem :grinning: a niekedy napíšem, tak sa hned aj zo 4 mamulky objavia a debata v plnom prúde :grinning:
16. sep 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven :grinning:
16. sep 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..ty máš aké skúsenosti s chodítkom?? :slight_smile:
16. sep 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven vzdaj to, naco by si isla, ostan tu ved o chvilku zaciname novy den... :grinning:
16. sep 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn ja podobne :slight_smile:
na choditko mam zatial nazor ze nie.
16. sep 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sompouzivala pri vsetkych troch, ale mali v nom pevne topanocky, a chodili normalne...chodit mi zacali simonka presne na 9 mesiacou, miska 9 mesiacou a 2 tyzdne a patko 10 mesiacou a tyzden. teraz by som chcela vyskusat bez chodaka tak uvidime....
16. sep 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala takyten nastavitelny chodak, takze bol vzdytak nastyveny, ze nozky boly uplne na zemi a deti sa museli akoby postavit a boli nutene pouzitcelu nozku...uz som videlaaj dieta ktore v chodakuakobi vyselo,a len spickami sa odrazalo....no a terazo chodaku vobecnerozmyslam,tak uvidime ako nam to pojde..
16. sep 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodítko kupovať nebudem, ak by som chcela, tak si požičiam :slight_smile:
16. sep 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...podla postupnosti by mal maťko začať chodiť okolo 11 mesiaca :wink:
16. sep 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoska prave ide zacat pouzivat traciky .... na 9mesacneho. som na nich zvedava.
16. sep 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neterka má rok a zatial nechodí...len ked ju držia za ruky :sweat_smile: a sesternicina malá presne na rok začala cupkať sama :slight_smile:
16. sep 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gačky na 2 tračky :grinning:
16. sep 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidime, aje zaujimave ze dievcata maju skoro vovsetkom rozdiel 2tyzdne,/bez plienok, chodenie, rozpravanie...
16. sep 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono velmi zalezi aj od samotneho babetka napriklad nasa simonka bola veeeelmi zive babo, skoro, sedela, skoro rozpravala.....take zive striebro...ale kazde dietaje ine...a ja nemam rada porovavanie....moje sedi a tvoje este nie?....kazde dieta je ine, a su to nase pokladiky...svet sa nezruti, ked bude sediet, chodit, ....aj neskor :wink:
16. sep 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja spat,bo zajtra este spadnem do rury, ked budem piect kolaciky, tak dobru noc slniecka moje, male i velke, zajtra dopisania, papa :slight_smile:
16. sep 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky preeesne ako hovoris .. ja mam priklad z maminho rozpravania ... ja som bola v lozeni, chodeni popredu, a brasko ako typicky chlapec pozvolna, neskor. a musela mojmu otcovi vysvetlovat, ze bracho je normalny, len ja som bola prilis hrrrrrr. :slight_smile:
16. sep 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite každé bábo je iné...tak sa tešme na tie naše zázraky, čo budú predvádzať :grinning: a vraj diečatká sú šikovnejšie :slight_smile:
16. sep 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..dobrú nocku :wink:

lu..šak píšem, že baby sú šikovnejšie :wink:

a idem aj ja...klipkajú mi oči...a o 9 už chcem vypadnúť k dokinu k tomu čurologovi :slight_smile: DOBRÚÚÚ :slight_smile:
16. sep 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru nocku dievcatka a ich mrnuskovia. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. sep 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko,
vy este spite???? :confused:
17. sep 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásné raníčko sluníčka přejeme :dizzy_face:
Inesko krásné videa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Erik je krásný chlapeček k nakousnutí :grinning:
17. sep 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bree ranko, my uz sme hore hodinu a celu noc sme nespali
lahla som o pol 1, o 7 sme uz boli hore = pocet plienok 5 :confounded:
17. sep 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mala odpadla na gauci, aspon som sa stihla oclovecit v kupelni bez zbytocneho odbiehania pre podanie cumlika :wink:
dnes to nevyzera ani na vychadzku, ked tak leje, nahovorim tatika poobede aspon do shopingu alebo do tesca, aj ked malej uz nemozem kupovat bo ma tolko veci ze nevynosi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a peniazky sa nejak rychlo kotulaju z mojho uctu :frowning2:

babyzuzana a to ste tolko krat kakali???? my sme sa vcera konecne po 10 dnoch, no take sme boli obe spokojneeeee :dizzy_face: :dizzy_face:
17. sep 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...ako sa máte? my po starom, malinká je nacucnutá na maminke a ručky sú jej najoblubenejšie miesto :grinning: a od včera večera sa 4x pokadila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , jedla som naše hrozno...pár strapčekov, ale už 2 noci sa budí až 4x v noci...ach jo :rolling_eyes: , neviem, či okrem kadenia ju od neho nebolelo bruško...dnes už nepapám...
17. sep 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, my kakame do kazdej plienky, niekedy sa to neda ani nazvat kakanim... :wink: a ked bol hore skoro kazdu hodinu preto tolko plienok :slight_smile:
17. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok