• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
rei aspon kusok rysavej podla mojho zelania. :slight_smile:
17. sep 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, rysava dominuje, blond a hneda su mensinove :wink: tam kde som nedovidela :sweat_smile:
17. sep 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla som slaninku, klobasu a bambino a vanilkove acidko a puding ... no skombinuj to ....
zebyyyyyyyyyy rolky so slaninkou v syrovej omacke? .. uz sa mi to risuje ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my little prince prave zaspal...som si natrela ceciky genciankou......pol tvare ma ruzovu.....dnes ani nejdem von bo hanba jaky je dofarbeny :grinning:
17. sep 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaninka v pudingu ozdobena klobaskou a slahacka z bambina na to? :slight_smile:
17. sep 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne zaspal andelicek dablickovy .. idem farbit. :slight_smile:
17. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jeeeeeeeeeej trojickyyyyyyy :grinning: zlatunke
nasli sme uspavaciu fintuuuuu, maly zboznuje ked ho prstom hladkam od korena nosa smerom na obocie a na cielko :sunglasses:
17. sep 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky - akurát to pozerám - sú nádherné - ale stačí mi aj jedno :wink:
17. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mne herečka spí jej slávnym 4,5 hod spánkom ... ale potom nebude poriadne spať až do noci :wink: :angry:
17. sep 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei - vy máte tú srandu na puse? A Lucim čo farbí?
17. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurky, hej, mame :unamused: lucim farbi vlas :slight_smile:
17. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ty ako Rei?
17. sep 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si išla dnes kupovať ďalšiu podprsku že 65 F - a oni sa mi smiali, že takú ešte nevyrobili :angry: :angry: :angry:
17. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rei - a ako ste k tej "žebe" prišli?
17. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz, co ja viem? v noci spime bez placu, budime sa kazde 3h, cez den papame kazde 2h
este som si neumyla od rana zuby :grinning: maly spi aurat tak zohrievam jedlo...je tu chmurave pocko tak asi ani von nepojdeme...
teba som tu uz davno nevidela....akurat som vcera hovorila so segrou, zacala ucit na novej skole, hovori ze ma otrasne deti, ze su sprosti a hnusni, vandali....tak som si spomenula na teba, ze jak dobre ze si doma :wink:
17. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurky, no, z mojich cecikov zrejme, kvasinky maju rady mlieko, ja som mavala kvasinky casto, oni sa rozmnozia potvory vsade :unamused:
17. sep 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei...ahojky..ja hladkám malú presne naopak, od čielka po korienku až na špičku nosa :grinning:

som vás pol hodky dočítavala, klebetnice...

nizoral nám nepredali, predpis...kúpili sme candibene sprej a vytreli pusu, aj ked v letáku píšu, že nem na sliznice...

a aby som nezabudla...vendy...hepy brsdej :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééé tak to rada počujem že tak vcelku pekne spinkáte... moja má jeden 4,5 hod. spánok v noci a potom je schopná aj po hodinke sa budiť... v lepšom prípade je to po 2 hodinách.... ale som neporiadna mama - hodím prsko a spím... žiadne odgrgovačky, prebalovačky....ale asi by som mala...
No som tu málokedy ... sem tam skočím na facebook - pozriem čo robia kamoši a utkám... stále sa nám mení režim... malá sa lúbi nosiť a medzi to sa snažím stíhať Juráša a domácnosť... ale snažím sa sem aspoň nakuknúť a prejsť poslednú stranu - dve...
No a segru lutujem!!! Na akej škole a čo učí?
17. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žmurki hoj... ja som tiež nezodpovedný lenivko...ale uznajte kto by v noci vstával z postele aby umyl prso? :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale utriem čistiacim obrúskom a strieknem candibene a snád sa tej potvory zbavíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééé vendula má narodky? Ja budem mať 21.9. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Rei a chcela som sa opýtať - nedá sa to aj inak vyliečiť - sa mi marí, že segra to mala tiež - teda jej dietko (pred 8 rokmi :grinning: :grinning: :grinning: ) a ona nemala tú genciánku ale niečo iné :confused:

Lucia 32 ahojky :dizzy_face:
17. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk, maly vodca ma volal od farbenia, ze to on vyciti do spanku, ze prave nemozem a just ... ale zvladli sme to, s vypnutymi vlasmi dofarbenymi sa docucol. :slight_smile:
17. sep 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci - aj vy to máte? :confused:
17. sep 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim - ahoooojj
17. sep 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka - to stretko je stále o 15:00? Lebo sa mi mooooc skomplikoval život! Som si aj poplakala.... aj mi nem pomohlo!!!
17. sep 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau zmurky ... ajoooj :grinning:
stretko je o 15. a co sa stalo? co sa deje? pomojkame?

idem uz aj umyvat hlavu .... budik pisti.
17. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: www.kldudodtauaJhxdfd jas jddksysnxslsyscuckixtodytkfyvucyfcivyhvvhjkibhbj yv ucjcoždcjfljhddidldydkxyxlxujládlkôkcockcodldoc,ckclcuc lc.cocôc .dfúdpdpdlhckcigmfhdflwhdekdfytyjrrkryrjriekdfhfkfdujd,dhfkfhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
( :sunglasses: :dizzy_face:
- toť príspevok najmenšieho koníkača Juráša :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby len neklikajte na ten odkaz - to je stránka čo si Jurko práve vymyslel... :grinning: :grinning:

Lucim - no som hovorila, že máme ísť práve ten deň na svadbu - no a pozvali nás aj na posedenie u nich doma pred svadbou - o 14:30!!!! Som špekulovala, že ako to vymyslieť - tak neviem....
17. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://deti.bazos.sk/inzerat/2217387/Choditko-CHICCO.php - na toto už môžete klikať .... to chceme pre malú na vianoce - čo vy na to?
17. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my sme boli u doktorky na kontrolu,v pondelok ideme na kardiologiu.
17. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok