Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
18. aug 2009

cau maxi, nebalim,....doktor sice kazal ale nebalim...budem balit v septembri ked nebude tak horuco....teraz obcas pocvicim....ale mali sme Ia obe klbiky, co je najlepsia mozna varianta takze by som mu uskodit nemala...
ja cakam na biogaju kym sa mi donesie zo slovenska koncom mesiaca a tiez zacneme pouzivat 🙂

riusik
18. aug 2009

ja som sa bala tych uvazov, zacinam lutovat, ja mam taku akoze satku carry me, sa to neuvazuje a funguje to ako satka... celkom fajn, ale aj tak chcem este jednu riadnu, tak asi tiez kupim tu indio...

fitloptu mam a vobec nevyuzivam. u nas je na ventilovanie zlej nalady mojho P - vzdy sa rozculuje, ze kam sa pohne, tam je a ze na nej vobec necvicim a ze vsetko musim mat atd. a vcera rozhodne zahlasil, ze ju sfukuje, pretoze ju maly pocarbal perom 😀

maximilian
18. aug 2009

Rei dúfam, že vám Biogaja pomôže, inka je to sila s tou cenou v Čechách.

raona
18. aug 2009

rei sa vyznas aj v tych znackach ortopedickych? akoze co mame papier z noziciek.. nam kazali balit plus jedna bavlnena plienka, akoze snazim sa to dodrziavat, ale obcas ju necham len v pamperske, kvoli tomuto teplu a kvoli tomu ze ma na vnutornej strane stehienok zapareninky, ktore jej chcem cim skor vyliecit..

reilyy
18. aug 2009

no, tie uvazy vyzeraju komplikovane ale ak je k originalu aj prirucka tak to snad pochopim 😅 este cakam co vsetko mi o nej napise fibi a objednam..
ja tiez dufam ze pomoze 🙂 som vcera sokla magistru v lekarni ze na SVK je to za 300 korun ta cumela jak mucha puk

reilyy
18. aug 2009

rao jake znacky myslis?

riusik
18. aug 2009

ja balim nasiroko, mojej dr sa nieco nezdalo, tak poctivo, vcera na poradni povedala, ze sa to krasne upravilo, tak uvidim co povedia na ortopedii... uz by som sa mala objednat 😕

reilyy
18. aug 2009

ach tie....no, tusim vo vestniku co posielala lucim je klasifikacia klbikov..jake ste mali vy?

maximilian
18. aug 2009

Babeny prchám žehliť, Maxíka mám na plavárni s babkou, tak idem niečo porobiť, nakuknem večer.
papa zatiaľ. 🙂

olianko
18. aug 2009

Ahojky 🙂
My fitloptu mame ale stoji len v kute 😅
My nastastie nejako velmi neuspavame na rukach, trosku ho ponosim a potom sup do postielky.Trosku pomrnka a zaspi 😵
My balime na siroko ale tiez nie vzdy.My sme mali na klboch II.a / Reilyy to je zle? 😕 /kontrolu mame o tri mesiace tak som zvedava co potom ..
...a vy teda papate aj nektarinky a broskyne? Nam v nemocke nektarinky neodporucili ale broskyne hej 😅
...a s kakanim je to ako kedy ....niekedy aj 7dni nekaka
maxi tak to mas super, ze mate taketo signaly 🙂

olianko
18. aug 2009

..a inak ja som pozerala tu Biogaju a nasla som ju za cca 25E. 😅

reilyy
18. aug 2009

cau oli, skusim pohladat ten link od lucim....no, najlepsie je Ia, potom ide Ib, a potom IIa atd....pozrem co pisu ak najdem

lucim
18. aug 2009

kuk cuc 🙂

olianko
18. aug 2009

reilyy dakujem 🙂
ahojky lucim..ako sa malemu paci v satke?

lucim
18. aug 2009

oli ahoooj , paci sa mu to 🙂
uvidime sa 19.sept.? kocikove stretko

reilyy
18. aug 2009

🙂 som hladala a nenasla, esteze si tu 😉

lucim
18. aug 2009

rei to vies, maly si zapytal cucat prave vcas. 🙂

raona
18. aug 2009

rei, take myslim, ze TYP-prechodna forma 1b tam mame napisane..

lucim
18. aug 2009

rao aj my sme Ib cize v poho.

reilyy
18. aug 2009

podla toho vestnika sa maju balit az od 2a jak som pochopila 😕

reilyy
18. aug 2009

lucim ty nebalis?

raona
18. aug 2009

lucim a balis na siroko, ci nie??

lucim
18. aug 2009

aj ja som to tak pochopila.
nebalim, nozicky na siroko mavame v satke aj manduke.

olianko
18. aug 2009

jaj o ziadnom stretku neviem bo nestiham citat 😅 ak sa nic nestane tak by som prisla.Uvidime ako Saska v skolke 🙂

raona
18. aug 2009

kedy kde je stretko?? ani ja som necitala dozadu.. 😉

lucim
18. aug 2009

stretko - 19.septembra asi v BA v petrzke pod dubom, okolo 15tej.
navrhovala som , nech sa kocky stretnu aj inde vtedy, ale zatial nic ine.

fibi
18. aug 2009

baby tá biogaja je v pohode aj na takýchto mrňúsov? Ja ju dávam staršej a tam píšu, že až od 3. mesiaca... Aké stretko? 😕

olianko
18. aug 2009

A tam sa da v pohode zaparkovat s kocikom? To by som nemala daleko....

reilyy
18. aug 2009

ja som sa dnes pytala dr.na biogaju a povedala ze mozem davat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre