• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Ahojky Mifi..no to ti nezávidím, hold jsi živí dudlík :wink: Ptala jsem se předtím jestli jste to nebyli náhodou vy , v Pátek před 14 dni u doktora v červeném oplu?S červenou autosedačkou?
17. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo určitě byli josi, červená tigřička, my vždycky chodíme v pátek, i zítra jdeme se převážit :slight_smile: ale kdybych byla dudlík, ale houby, on prostě fakt jí... Rei tobě tež tak ? A josi kde si byla ty?
17. sep 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mifi já šla jen zaníst něco sestře měla jsem žlutou bundu, a viděla jsem vás u auta Tvůj asi kouřil zdá se mi :wink:
17. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to asi určitě jo, my máme všechno červené, jen ten Vojtíšek je furt do modra nebo do zelena :grinning: no jo, já neviděla kočárek tak jsme si nevšimla nooo. Dneska jsem potkala Romana ve městě, kámoška z neho nemohla, už chápe proč říkám že jedem za pohádkovým dědečkem :grinning: :grinning:
17. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mif, kazdu chvilu sice na mne nevisi ale dozaduje sa pozornosti...cez den kojim kazde 2, v noci kazde 3 h
17. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mifi já mu tak také říkám :grinning: manžel nechápe :grinning: a my byli na kontrole v uterý :grinning:
17. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak v noci mi spí na první zátah od 8-9 tak do 3-4... přes den dá pokaždé tak 20Mminut a jako že vypiškotěný.. A jak si s ním nikdo nepovídá, to je ječáček. Ale začal to tvořit až ted, tak poslední 3 dny.. To si ho tatínek si myslím rozežral, je ted snáma doma, udělal si dovču, tak ho furt huštal a nosil a jak jsme dopadli.. Už se těším až bude tata zase makat a já s ním budu sama.. Já, 7 psů, jedno dítě, šnura kolem krku to jistí :grinning: :grinning:
Josi v úterý je normální poradna ne? my jsme tak trochu tlačenky.. Chodili jsme k němu všeci sourozenci, a to má segra 33 roků... Mamka si hodně rozuměla s Anetkou, nakonec ji potkalo stejné svinstvo jak Anetčiného manžela.. Takže já si ciknu, Anetka řekne je prázdná čekárna, šup sem :grinning:
17. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj to jo my chodíme trošku dřív a tak tam nečekáme :wink:
17. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nic jdu do sprchy a pak kuknout na hubnutí na primě :grinning: sladkou nocinku všem :wink:
17. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brej vecer
my sme sa pred chvilou vratili z klbikov, zevraj dobre, ale radsej balit aspon do 3 mesiacov...
17. sep 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallooo hallloooooo
zuzi to chodis na nocnu aj na klbiky? :wink:
17. sep 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze?
tiez som nechapala ked som tam o 8 este bola na chodbe aj s ovela mensimi babatkami...
inak dnes tu niekto pisal, ze dieta ma zdvojnasobit svoju hmotnost v 6 mesiacoch?????
ved to my uz mame teraz :unamused:
17. sep 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pisala, mne sa zdalo ze to tu niekto spominal, len neviem kto :sweat_smile:
17. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei ty kde mas album?
17. sep 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v kosi :grinning:
17. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte :grinning:

dlho zaspával erik..ale ked bol taký umrnčaný, a dnes nekakal, tak že skúsim rr...lidi, čo z neho išlo :grinning: keby mi to prdol do plienky, tak zase sme až do perinky prekakaný :grinning: potom ešte mrnkal, ale asi od hladu :sweat_smile: tak som zvedavá na zajtrašok :slight_smile:
17. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi aj my ju uz mame aj teraz a je nas viac.
17. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som dala prať plienky..

som to aj inde čítala, že do pol roka by malo dieťatko zdvojnásobiť hmotnosť :slight_smile: nám to asi tak vydá, že 10kilo v pol roku :grinning:
17. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei...ešte máš maminu u seba?? som nejako nepostrehla, ak si to písala :sweat_smile:
17. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ešte 8 týždňov budeme baliť naširoko :rolling_eyes:
17. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee, vcera vecer odisla
kurnik, prave mi klopal na dvere nejaky chlap :astonished: :astonished: som bola ticho ako mucha....mam dojem ze tu hladal nejakeho chlapa.....asi sa pomylil, dufam ze sa uz nevrati bo ma slahne....v noci :confounded:
17. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme v pondelok na klbiky,som nebalila aj ked kazal :sweat_smile: snad to bude ok
17. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si kukala cez kukátko?? ked vieš že to bol chlop?? :confused: by som sa tiež bála otvoriť :sweat_smile:
17. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem prečo u nás dáva tak neskoro kontroly :unamused: až po 4 mesiacoch...a s paťkom som mala ísť až po 5 mesiacoch :unamused:
17. sep 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Innes,
ja že si dnes na tie tesco nákupy bola.

rei, som sa už včera pýtala, čo je s tebou, že nezvítas.
17. sep 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj dieta ma dneska kratky spanok :unamused:
17. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berush :slight_smile: to vies, mavam obcas svoje dni :wink:
17. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame ist v 5 mesiacoch na klbiky
17. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý večír ;)

innes, my taky dneska ještě nekadily, včera s rr...a jak nám to šlo!!! Zapomněla jsem se pochlubit, že víc jak týden emma kadila sama, někdy i 2x denně:slight_smile: A včera po 2 dnech jsem dala rr a šla z ní tuhá pasta, do toho prděla jak dán a já bílý kalhoty....těch kaku kapiček jsem si všimla až ve městě :grinning:

my dneska spíme od 7, byla utahaná...
17. sep 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau ven. :slight_smile:
to sa mate, my este stale s rr, ale uz sa mi medzi tym objavuju aj samostatne najazdy na plienku.
17. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok