Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
17. sep 2009

Ahojky Mifi..no to ti nezávidím, hold jsi živí dudlík 😉 Ptala jsem se předtím jestli jste to nebyli náhodou vy , v Pátek před 14 dni u doktora v červeném oplu?S červenou autosedačkou?

mifinka
17. sep 2009

jo určitě byli josi, červená tigřička, my vždycky chodíme v pátek, i zítra jdeme se převážit 🙂 ale kdybych byla dudlík, ale houby, on prostě fakt jí... Rei tobě tež tak ? A josi kde si byla ty?

josifek
17. sep 2009

Mifi já šla jen zaníst něco sestře měla jsem žlutou bundu, a viděla jsem vás u auta Tvůj asi kouřil zdá se mi 😉

mifinka
17. sep 2009

No tak to asi určitě jo, my máme všechno červené, jen ten Vojtíšek je furt do modra nebo do zelena 😀 no jo, já neviděla kočárek tak jsme si nevšimla nooo. Dneska jsem potkala Romana ve městě, kámoška z neho nemohla, už chápe proč říkám že jedem za pohádkovým dědečkem 😀 😀

reilyy
17. sep 2009

mif, kazdu chvilu sice na mne nevisi ale dozaduje sa pozornosti...cez den kojim kazde 2, v noci kazde 3 h

josifek
17. sep 2009

Mifi já mu tak také říkám 😀 manžel nechápe 😀 a my byli na kontrole v uterý 😀

mifinka
17. sep 2009

Tak v noci mi spí na první zátah od 8-9 tak do 3-4... přes den dá pokaždé tak 20Mminut a jako že vypiškotěný.. A jak si s ním nikdo nepovídá, to je ječáček. Ale začal to tvořit až ted, tak poslední 3 dny.. To si ho tatínek si myslím rozežral, je ted snáma doma, udělal si dovču, tak ho furt huštal a nosil a jak jsme dopadli.. Už se těším až bude tata zase makat a já s ním budu sama.. Já, 7 psů, jedno dítě, šnura kolem krku to jistí 😀 😀
Josi v úterý je normální poradna ne? my jsme tak trochu tlačenky.. Chodili jsme k němu všeci sourozenci, a to má segra 33 roků... Mamka si hodně rozuměla s Anetkou, nakonec ji potkalo stejné svinstvo jak Anetčiného manžela.. Takže já si ciknu, Anetka řekne je prázdná čekárna, šup sem 😀

josifek
17. sep 2009

jj to jo my chodíme trošku dřív a tak tam nečekáme 😉

josifek
17. sep 2009

No nic jdu do sprchy a pak kuknout na hubnutí na primě 😀 sladkou nocinku všem 😉

babyzuzana
17. sep 2009

brej vecer
my sme sa pred chvilou vratili z klbikov, zevraj dobre, ale radsej balit aspon do 3 mesiacov...

lucim
17. sep 2009

hallooo hallloooooo
zuzi to chodis na nocnu aj na klbiky? 😉

babyzuzana
17. sep 2009

ze?
tiez som nechapala ked som tam o 8 este bola na chodbe aj s ovela mensimi babatkami...
inak dnes tu niekto pisal, ze dieta ma zdvojnasobit svoju hmotnost v 6 mesiacoch?????
ved to my uz mame teraz 😒

reilyy
17. sep 2009

ja som pisala, mne sa zdalo ze to tu niekto spominal, len neviem kto 😅

babyzuzana
17. sep 2009

rei ty kde mas album?

reilyy
17. sep 2009

v kosi 😀

inneska
17. sep 2009

hojte 😀

dlho zaspával erik..ale ked bol taký umrnčaný, a dnes nekakal, tak že skúsim rr...lidi, čo z neho išlo 😀 keby mi to prdol do plienky, tak zase sme až do perinky prekakaný 😀 potom ešte mrnkal, ale asi od hladu 😅 tak som zvedavá na zajtrašok 🙂

lucim
17. sep 2009

zuzi aj my ju uz mame aj teraz a je nas viac.

inneska
17. sep 2009

ešte som dala prať plienky..

som to aj inde čítala, že do pol roka by malo dieťatko zdvojnásobiť hmotnosť 🙂 nám to asi tak vydá, že 10kilo v pol roku 😀

inneska
17. sep 2009

rei...ešte máš maminu u seba?? som nejako nepostrehla, ak si to písala 😅

inneska
17. sep 2009

my ešte 8 týždňov budeme baliť naširoko 🙄

reilyy
17. sep 2009

ee, vcera vecer odisla
kurnik, prave mi klopal na dvere nejaky chlap 😲 😲 som bola ticho ako mucha....mam dojem ze tu hladal nejakeho chlapa.....asi sa pomylil, dufam ze sa uz nevrati bo ma slahne....v noci 😖

reilyy
17. sep 2009

my ideme v pondelok na klbiky,som nebalila aj ked kazal 😅 snad to bude ok

inneska
17. sep 2009

si kukala cez kukátko?? ked vieš že to bol chlop?? 😕 by som sa tiež bála otvoriť 😅

inneska
17. sep 2009

neviem prečo u nás dáva tak neskoro kontroly 😒 až po 4 mesiacoch...a s paťkom som mala ísť až po 5 mesiacoch 😒

beruska113
17. sep 2009

Innes,
ja že si dnes na tie tesco nákupy bola.

rei, som sa už včera pýtala, čo je s tebou, že nezvítas.

lucim
17. sep 2009

jaaaj dieta ma dneska kratky spanok 😒

reilyy
17. sep 2009

berush 🙂 to vies, mavam obcas svoje dni 😉

lucim
17. sep 2009

aj my mame ist v 5 mesiacoch na klbiky

vendulacky
17. sep 2009

brý večír ;)

innes, my taky dneska ještě nekadily, včera s rr...a jak nám to šlo!!! Zapomněla jsem se pochlubit, že víc jak týden emma kadila sama, někdy i 2x denně🙂 A včera po 2 dnech jsem dala rr a šla z ní tuhá pasta, do toho prděla jak dán a já bílý kalhoty....těch kaku kapiček jsem si všimla až ve městě 😀

my dneska spíme od 7, byla utahaná...

lucim
17. sep 2009

cau ven. 🙂
to sa mate, my este stale s rr, ale uz sa mi medzi tym objavuju aj samostatne najazdy na plienku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre