• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
v 5.mesiacoch? :confused: preco?
17. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruš....stačilo mi dnes ísť k urologičke...lialo ako z krhly, a ked sme už boli objednaní..tak som došla spotená, mokrá ako myš :grinning: a niekam ísť sa mi absolutne nechcelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak nezaprší, tak zajtra :slight_smile:

lu..a balíš?? :slight_smile:

rei...maminka je moc rada, že má vnúčika, čo? sestra už má baby, či ee?? (nespomínam si, či je mladšia či staršia :sweat_smile: )
17. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, mamka je stastna jak blcha,by si ho vzala domov kebyze dovolim :wink: segra je 2 roky starsia, v aprili sa bude vydavat, teda bezdetna :slight_smile:
17. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mozme byt akokolvek utahany a aj tak nebudeme spat, ako teraz...
luci som nevedela, ze vy kakate s rr
david dnes okadil aj doktora :wink:
17. sep 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulka..ahoj :wink: ja som po dlhej dobe použila rr...ani by som nie, lebo sa nekrútil, ani netlačil, ale bol taký mrzutý...a mne sa tiež ušlo na tepláky a nohu :grinning: bolo toho asi tak do 2 plienok....a tiež sa mu zmenila stolica...je riedka, ale hustešia(neni taká vodová)..napadlo ma prirovnať to k hustejšiemu palacinkovému cestu :grinning:

rei...neviem prečo niektorý dávajú tak neskoro kontrolu :unamused: asi záleží od doktora..
17. sep 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No muž okupoval PC,
tak rei, ja len že mi to divnuô bolo.
Tak idem do hajan, lebo bojím, že bude v noci šou, lebo malý celý deň búval, asi kvoli tomu očku. tak brúúúúúúúúúúúú :slight_smile:
17. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já taky myslela luci že kadíte normálně.. :confused:
bože, měla bych pracovat a tak se mi nechce....za chvilku dávají novou serii zoufalek :dizzy_face:
17. sep 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, kde sa stala chyba, ze ta rituska proste nepusti. ale snad sa aj to uz lepsi.

my pozerame Ooops na stv1. vyborni su. :grinning:
17. sep 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei..tak idete s peťkom v apríli na veselicu?? :grinning: aj moja mama je ako blcha šťastná..zatial jediný vnúčik(teda druhý :slight_smile: )
17. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruš...vraj deti, ktoré spinkajú cez deň, tak spinkajú aj v noci :slight_smile: vraj ked spinká cez deň, tak je spokojnejšie a sdpokojnešie spinká v noci...ked cez deň nespí, resp. nevie zaspať, budí sa, je nervozne bábo a potom aj v noci spí nervoznejšie..teda sa častejšie budí :slight_smile: tak napíš zajtra, ako ste spali :wink: brúúú
17. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne bežali odsúdené :slight_smile: a teraz začalo mafko :slight_smile: a konečne došiel mm, mal dlhú šichtu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, uz teraz s nim nacvicujem zakladne tance, nech vie :wink: inn, mama by aj UM kupovala a davala kebyze jej ho dam domov :sweat_smile: ta je neskutocne za nim zvlecena
http://www.youtube.com/watch?v=OlNye9Y5RDk sak kukaj :slight_smile:
taha ma na spanok, idem babky kecalky
17. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , hlasim sa do nocnej smeny :wink: , in mas pravdu, aj nas matko cez den krasne spokojne spinka a v noci totez, asi 2 x sa nam stalo, ze bol cez den nepokojny , sa furt vrtel a tak to bolo aj v noci
17. sep 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei tie kone su super, patko sa s nich isiel zblaznit :wink:
17. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mate uz svoje deticky poistene? ak mate zaujem, ozvite sa cez IP, vypracujem ponuku, :wink:
17. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei je nadherny :wink:
17. sep 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne moje dieta rozbilo usta, kokso to uz v takom mladom veku?!?!?!?!???!! :angry:
17. sep 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei...moja mama až škrípe zubami, čo by ho od samej lásky zjedla :grinning: mamča je hrdá babina :wink: tak si oddýchni :wink: a dobrú nocku :slight_smile:

traky :slight_smile: vitaj a nič nepýtaj :grinning: som sa to dočítala v mama a ja :slight_smile:
17. sep 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in to je dobre ked citas, len tak dalej :grinning: , zuzi, hodil hlavou a tak?niekedy aj dostanem riadnu ranu....
17. sep 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som lovec komarou, matko sa rano zobudil a na hlavicke ma 11 stipancou...kurna, vyzera akoby mal kiahne
17. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste pisali o nozkach , tak matej ma kontrolu buduci tyzden, aj tak som ho nebalila nasiroko, a aj tak bude vsetko ok, si verim, ze?
17. sep 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste isli vsetky spat? vam znizim premie.... :grinning:
17. sep 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi...mne tak tiež dnes tresol hlavičkou po ústach :grinning: a inak ma furt obíja :stuck_out_tongue_closed_eyes:

traky..čo?? 11?? kokso :confused: ....to ich tam musíte mať celý roj :sweat_smile:
17. sep 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já se loučím, jdu se natáhnout k telině, pa a pusu :astonished:
17. sep 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tými nožkami..v blave nám napísali 2a, 2c , tak poctivo balíme :sweat_smile:
17. sep 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven...páčko :wink: cmuk :astonished:
17. sep 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendy bru :wink: nam hovorila na prvej kontrole, ze je to dobre, ale ze sa chodi aj v 3 mesiacoch tak ideme, nehovorilanicci balit alebo nie, tak som nebalila
17. sep 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in tie kua komare sa tak vedia skryt, ze nemam sancu,...ale u nas su velmi premnozene teraz, kazdy sa stazuje...
17. sep 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som kukla co mame v papieroch , tak je tam ze 1a, to dobre ci co? nerozumiem tomu
17. sep 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás zase vraví každej mamule, že baliť preventívne :sweat_smile: a komáre neznášam, ja ich tiež nikdaj nemôžem nájsť, vždy ich objavím náhodne :grinning:
17. sep 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok