Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
inneska
17. sep 2009
a máte niekde blízko nejakú vodu?? =-)
traktor
17. sep 2009
no , sme dedina blizko pri kosiciach a mame torysu...
inneska
17. sep 2009
1a je najlepšie 😉 potom je 1b, 2a,2b,2c...
traktor
17. sep 2009
ja ked hladam, tak len pri matejovej postielke, furt si nanho robia chutky, nikto iny im z rodiny nechuti 😃
traktor
17. sep 2009
no vidis, najlepsie a aj tak treba ist na kontrolu...no aspon sa prejdeme
babyzuzana
17. sep 2009
inn hej tresol mi hlavickou, ale tak brutalne, ze sme vyronili obidvaja slzu, ja od bolesti a on zo soku
inneska
17. sep 2009
to asi ide každý na kontrolu 🙂

ja mám na postielke moskytiéru a komáre nemajú šancu 🙂 http://www.rajdeti.sk/product_info.php?products...
traktor
17. sep 2009
no idem ja umyt, a spat , dnes som akasi unavko - tak dobru nocku in a daj cmukaciu pusu erikovi, papa 🙂
traktor
17. sep 2009
no vidis, ja som kupila len baldachyn, ten je naprd , len na okrasu....tak mame teraz krasnu postielku s botkovanym matkom 😃
inneska
17. sep 2009
zuz...mňa erik často trieska, našťastie je to zatial vždy bez plaču :-N
inneska
17. sep 2009
ja som nechcela baldachýn, ale mám aj ten...nový, zložený v skrini 😃 moskytieérka zatial slúži 🙂
inneska
17. sep 2009
traky, tak dobrú nocku, erika ráno vycmukám 😉 😃
inneska
17. sep 2009
všetky už spinkáte?? ja idem teda poumývať riady 🙂 a potom tiež zalahnúť 🙂
babyzuzana
17. sep 2009
nie, nie, ja som este tu pretoze mne este nespi dieta, boze vidim ze v tomto som sama jedinka 😞
alexarisko
17. sep 2009
Zuzik, milacik, dobre vies ze v tomto nikdy nebudes sama 🙂 ahojky, heh ze nech uz je sobota 🙂
babyzuzana
17. sep 2009
jezisi kriste huraaaaaaaaaaaaaaaa huraaaaaaaaaaaaaaaaa huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
babyzuzana
17. sep 2009
caaaaaaaaau to som rada, ze si tu
uz som zufala
vcer som pisala, ze zaspava okolo 11, ale vzdy o tej 11 zaspal a teraz je uz pol 12 a nespi 😞
alexarisko
17. sep 2009
aj mne mala vacsinou o desiatej zaspala a cera a neska nic, neutisi ju ani prso, mrnci a vypluva , no nechapem
babyzuzana
17. sep 2009
kde si sa flakala?
babyzuzana
17. sep 2009
ked sa na buduci tyzden zlepsi pocasie vybehnem do malinova
alexarisko
17. sep 2009
ale co ti ja vim, nejak toho bolo vela v poslednej dobe, tesim tesim, dobehniiiii, ale myslis ze este bude pekne? dohodneme secko na stretku
inneska
17. sep 2009
ešte ste tu??? 😃
babyzuzana
17. sep 2009
uz som tu
som pochodovala este par minut nad postielkou s davidenkom, lebo sa mi prebral
ale uz lezka a spinka
alexarisko
17. sep 2009
aj mala uz zalahla, neni mozne, ahoj Inn puska
babyzuzana
17. sep 2009
hm, my netrhame rekordy, ze kolko utiahne spat, ale kedy mi vecer po kupani zaspi :-S dneska vedie
alexarisko
17. sep 2009
rekord ako rekord 😃
inneska
17. sep 2009
no prídem ja a detičky vám zaspia 😃
inneska
17. sep 2009
babulky vydržte, bude dobre 😉
babyzuzana
17. sep 2009
inak vam poviem, ze moje dieta chodi neskor spavat ako damy tu z modreho konika co uz chrnia par hodin, tse sa daju zahanbit takym malym dietatom 😃 😃 😃
alexarisko
17. sep 2009
Zuzik, nase decka ich riadne zahanbuju co, kocky ze sa nehanbite spat ked tuna mimina nespia 😃

Inn si jak zubna vila, xixi alebo nejaka ina vila