• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
dobre ranko, je tu niekto? :slight_smile:

my sme mali standardnu kludnu noc, len neskor vecer este chcel krpcek ist k nam na hodku, co bude sam spat v spalni. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

brin betaglukan mozes.

samyyyyy elusik je super velka baba, vie co je pre nu dobre, dobry spanok. :wink:

luci krasne fotky, v kazdom oblecku je ina a fesanda ... musim matka cvaknut aj ja v tom oranzovom. :slight_smile:
18. sep 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi...hojky, máte krásne fotečky, také umelecké...ja som rada, že aspoň nejaké cvaknem :grinning:
18. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lu já jsem tady :wink:
18. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia.... děkujeme ale to manžel se svým foťákem včera řádil :grinning: :grinning: já fotím také obyčko :grinning:
18. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim...diki, mám aj videjko, len mi ho nechce notebook otvoriť a do stolného pc nemám čas ho stiahnúť...
ja som bola včera v tescu, ale ešte len robili ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes: na dospelácke, budú aj zľavy na bábätkovské? a dnes tu máme jarmočné trhy...ide sa na medovinku...hurá :grinning:
18. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia tak to jsi to užijte :wink: My jdeme zítra na dny Nato na letišti v Mošnově samá letadla a vojenská technika. A neděle na chalupě u ohýnku a je třeba začít zpracovávat dýně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, lucka u nas uz robili ceny na babetkovske :stuck_out_tongue_closed_eyes: - kazde tesco je ine- zaujimave, vedby to malo byt rovnake, u nas uz maju vylozenu zimnu kolekciu , nadherna i pre chlapcou a pre dievcatka....no sen :wink:
18. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak...zimné už niečo bolo vyložené, ale baby tu spomínali výpredaj, ale to bude asi letné, že?
18. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia ...ne jen letní ale měli i něco z loňska , krásné bundičky ale vše v modrém a také teplé overaly a také v modrém no nic pro nás :wink: pokud nemáme naušničky tak by vypadala jako chlapec Karamelka naše :grinning:
18. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A bola som aj v KIK a tam majú tiež fajn veci, overalik kožuškový za 8 €
18. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci my už nic nekupujeme máme toho až moc :unamused: dostali jsme věcičky od kamošky a ta to má takové krásné, prý to pro nás schovávala :grinning:
18. sep 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi, tak aj dnes zákdem kuki, tesco mám cestou, cca 5oo metrov :grinning:
moja Natálka korálka mi už zachrnieva v náručí :wink:
18. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi, ja som len pár veci v záchvate odklikla na aukciách a kedže nik neprihodil, tak nám prišlo pár nohavičiek a bundičiek :grinning: , bila som sa len o 3 kúsky...ale kámoška-známa-vedľabývajúca vravela, že mi posunie po dvojičkách dievčatách veci, teraz mala Jakubka :slight_smile: , viac deti, že eeee :grinning: si myslím :grinning:
18. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas maju aj krasne bundy, vesty... vo vypredaji...takze nie len letne
18. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja uz radsej nikde ani nekuam,aj teraz cakam na 4 balicky :sweat_smile: - som zavislaaaaaaaaaaaaaaa
18. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nekukam -nepozeram :grinning:
18. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak ani ja už nekukám :grinning: , počkám čo dostaneme...a o chvíľku bude Natálky...
18. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto chcel sanky, teraz na konikovom bazariku ponuka jedna baba :wink:
18. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ale vies ako ma trha.....len jednym ockom....prsty len tak skacu, ze este klikni.... :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. sep 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne :wink:
18. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk :grinning:

traky ja tiez :grinning: nekukam a pride mi balicek a v nom 5 veciciek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci to mas blizko tesco, ja 15km, ale drzim sa, nejdem, aj ked ma tu navnadujete .... ale zajtra v auparku urcite budem nieco pozerat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tak to uz hej, je to bombove....kebyze mam menej deti, tak si zamiesim este na dievcatko, aj sa chceem :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak to poznám :grinning:
lucim, len pozerat....ti veriiiim :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lucia krásné... :slight_smile:
Traky no to se stává :wink: ale léčit se to nedá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lucim já šla koupit věci na sebe ale nic se mi nelíbilo tak jsem odešla se dvěmi body pro malou :grinning:
18. sep 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky a vies co je najhorsie? ze viem, ze par vrec aj na mna aj na maleho by sa teoretickyyyyyyyy mohlo zist. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
josi ale minule sa mi podarilo na seba v tescu kupit - isli sme na tu chalupu a cestou sme brzdili v tescu na chlieb a vody a mne bolo nejak teplo, tak som si kupila tricko a prezliekla hned v aute. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a drahy ma hned tahal prec od detskych regalov. :grinning:
18. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zenulky moje ako sa maju drobci posluchaju??? lucimkaaaa chcem sa spytat ci zajtrajsie stretko v Ajpaaaaaaaaaaarku plati :slight_smile:
18. sep 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi jasneeeeeeeeeeeeeeee platiiiiiiiiiiiii :slight_smile:
18. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok