• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
lucim a pre mna je vies co najhorsie, ? ked nieco objednam cez net a musim na to cakat, potom len kkam z okna ci mi postarka daco nesie, ci nie? :grinning: :grinning: ale ja uz viem s coho to mam, to je tych 13 rokou doma....
18. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky mne nastastie balicky posielaju dost rychlo, ale ked meskala hrazdicka, ver mi, ze aj ja som vykukala a po par dnoch volala. :slight_smile:
18. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu...to je sranda a můj mě tam spíš táhne co kdyby tam něco krásného pro Karamelku naše :grinning: :grinning: Minule kukal na capáčky a jedny samozřejmě koupil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: l
18. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ale pre mna su aj tie 2 dni dlho :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chceeeem hned :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som chcela tocit mateja, tak krasne sa hral v postielke/ uz hrape :grinning: /, no nemozem mu to urobit...je botkovany ze az, cela tvaricka....
18. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lucia tie vecicky co si vyaukciovala su fakt nadherne. :slight_smile:
šaškujem tu s tými videjkami, dokial korálka spinká a nejde mi to , bééééé
ahojte bambulky Miška zalomila tak som využila chvilku a došla kuken mame sa fajn ,len ja som večne chora Mimi ma 5kg a 61cm tešim sa ,že pekne prospieva aj s nutrilonu :grinning: včera ju mala svokra celí den tak som si super odychla.Dedkovci su hotovy snej tak nech si ju aj ony užiju :wink: krasne sa na nás škeri v noci pekne hajka papme iba raz od 9tej taha do 3tej a potom stavame az o 6,7 takže pohoda zatial ! :grinning:
18. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu este ze pripominas, dnes som natocila video , idem skusit supnut
cau zuzi..... este ze miska je taka chapava a je dobrucka, aby sa mamina vyliecila ... a ako je to s tebou? uz lepsie?
18. sep 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neprenasa sa ta choroba cez kona? nejak ste tu vsetky chore, aj babetka....
18. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau luci no dík za opytanie je už lepšie ,ale zas mam angínu takže total oslabena imunita 3tie ATB za posledne 2 mesiace ,ale kašlat na mna hlavne ,že Anula je v poho zajtra sa kedy stretavate v Auparku ?
18. sep 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super tak to sa tesim kolko nas tak orientacne ma prist ... boooozeeee tolko drobcekov pohromade. Ozik a beriete aj mangelov?
krasne spinka a s otvorenou pusinkou, je zlatunka....no podarila sa vam :wink:
Traky já už jsem ok :wink: stačil medík a čajík a jitrocel :grinning:
18. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuziii myslim ze okolo 15,00 bolo pisane
18. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ty to mas dobre zariadene, 2 mena...az teraz som si vsimla :grinning: , najprv ze miska a potom ze anula...ja ze o com to ta baba pise... :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi, tak ti to dobre preslo :wink: , teraz je vsade nejak vela chorych, to bude tym ochladenim...
18. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej može si baba vybrat Anna ide zas do mody tak dufam ,že mi to nebude vyčitat :grinning: Ale je to kvoli tomu ,že mužova mamina bola Anna :dizzy_face: a už nežije tak nejaku tu uctu k nej ,ale aj tak to bolo prve meno ktore ma napadlo v pre dievčatko tak sme to takto spojili a myslim ,že to znie aj celkom zaujimavo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. sep 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem video, chcem video.....lucim svihni si nech mam na co kukat :grinning: .....teda nie naco, ale na koho - na krasavca mateja :slight_smile:
18. sep 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano rozhodne je tosuper, moze si vybrat a obe mena su krasne :wink:
18. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky já si to zavinila sama byli jsme na chalupě umyla jsem si hlavu ajěště s vlhkou jen¨m šla na zahradu obrat kukuřici a okopávat skalku :angry: tak jsem se nastydla :grinning: No prostě ťulpas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale medícina naší staré babinky zabrala supr :wink:
18. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi, ked ty musis byt stale v pohybe , co? skoda premarneneho casu, kym schne hlava, ty musis vyuzit kazdu minutku....ze? :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky Jak to víš :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta sledujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, video? som telefonovala ... uz na to idem :wink:
je to o 3 tej, to stretko, zuzi a ja draheho nakoniec neberiem, chhce dokoncovat altanok doma , takze ideme sami .... a myslim ze vacsina kociek pride bez mm, tusim 2 s mm.
18. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jojo a co dělám teď když ti nepíši na koňa :grinning:
18. sep 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja budem asi tretia ktora pride s mm :grinning:

kolko nas zhruba pride lucimka?
18. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok