Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
18. sep 2009

lucim a pre mna je vies co najhorsie, ? ked nieco objednam cez net a musim na to cakat, potom len kkam z okna ci mi postarka daco nesie, ci nie? 😀 😀 ale ja uz viem s coho to mam, to je tych 13 rokou doma....

lucim
18. sep 2009

traky mne nastastie balicky posielaju dost rychlo, ale ked meskala hrazdicka, ver mi, ze aj ja som vykukala a po par dnoch volala. 🙂

josifek
18. sep 2009

lu...to je sranda a můj mě tam spíš táhne co kdyby tam něco krásného pro Karamelku naše 😀 😀 Minule kukal na capáčky a jedny samozřejmě koupil 😀 😀 😀 😀 l

traktor
18. sep 2009

lucim ale pre mna su aj tie 2 dni dlho 😀 😀 😀

traktor
18. sep 2009

ja chceeeem hned 😀 😀 😀

traktor
18. sep 2009

som chcela tocit mateja, tak krasne sa hral v postielke/ uz hrape 😀 /, no nemozem mu to urobit...je botkovany ze az, cela tvaricka....

josifek
18. sep 2009

traky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
18. sep 2009

lucia tie vecicky co si vyaukciovala su fakt nadherne. 🙂

lucia32
18. sep 2009

šaškujem tu s tými videjkami, dokial korálka spinká a nejde mi to , bééééé

zuzinaaa
18. sep 2009

ahojte bambulky Miška zalomila tak som využila chvilku a došla kuken mame sa fajn ,len ja som večne chora Mimi ma 5kg a 61cm tešim sa ,že pekne prospieva aj s nutrilonu 😀 včera ju mala svokra celí den tak som si super odychla.Dedkovci su hotovy snej tak nech si ju aj ony užiju 😉 krasne sa na nás škeri v noci pekne hajka papme iba raz od 9tej taha do 3tej a potom stavame az o 6,7 takže pohoda zatial ! 😀

lucim
18. sep 2009

lu este ze pripominas, dnes som natocila video , idem skusit supnut
cau zuzi..... este ze miska je taka chapava a je dobrucka, aby sa mamina vyliecila ... a ako je to s tebou? uz lepsie?

traktor
18. sep 2009

neprenasa sa ta choroba cez kona? nejak ste tu vsetky chore, aj babetka....

zuzinaaa
18. sep 2009

cau luci no dík za opytanie je už lepšie ,ale zas mam angínu takže total oslabena imunita 3tie ATB za posledne 2 mesiace ,ale kašlat na mna hlavne ,že Anula je v poho zajtra sa kedy stretavate v Auparku ?

zaba2707
18. sep 2009

super tak to sa tesim kolko nas tak orientacne ma prist ... boooozeeee tolko drobcekov pohromade. Ozik a beriete aj mangelov?

traktor
18. sep 2009

krasne spinka a s otvorenou pusinkou, je zlatunka....no podarila sa vam 😉

josifek
18. sep 2009

Traky já už jsem ok 😉 stačil medík a čajík a jitrocel 😀

zaba2707
18. sep 2009

zuziii myslim ze okolo 15,00 bolo pisane

traktor
18. sep 2009

zuzi, ty to mas dobre zariadene, 2 mena...az teraz som si vsimla 😀 , najprv ze miska a potom ze anula...ja ze o com to ta baba pise... 😀 😀

traktor
18. sep 2009

josi, tak ti to dobre preslo 😉 , teraz je vsade nejak vela chorych, to bude tym ochladenim...

zuzinaaa
18. sep 2009

no hej može si baba vybrat Anna ide zas do mody tak dufam ,že mi to nebude vyčitat 😀 Ale je to kvoli tomu ,že mužova mamina bola Anna 😵 a už nežije tak nejaku tu uctu k nej ,ale aj tak to bolo prve meno ktore ma napadlo v pre dievčatko tak sme to takto spojili a myslim ,že to znie aj celkom zaujimavo 😝 😀

traktor
18. sep 2009

chcem video, chcem video.....lucim svihni si nech mam na co kukat 😀 .....teda nie naco, ale na koho - na krasavca mateja 🙂

traktor
18. sep 2009

ano rozhodne je tosuper, moze si vybrat a obe mena su krasne 😉

josifek
18. sep 2009

Traky já si to zavinila sama byli jsme na chalupě umyla jsem si hlavu ajěště s vlhkou jen¨m šla na zahradu obrat kukuřici a okopávat skalku 😠 tak jsem se nastydla 😀 No prostě ťulpas 😀 😀 😀 😀 ale medícina naší staré babinky zabrala supr 😉

traktor
18. sep 2009

josi, ked ty musis byt stale v pohybe , co? skoda premarneneho casu, kym schne hlava, ty musis vyuzit kazdu minutku....ze? 😀 😀

josifek
18. sep 2009

Traky Jak to víš 😨 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
18. sep 2009

ta sledujem 😀 😀 😀 😀 😝

lucim
18. sep 2009

jaaaaj, video? som telefonovala ... uz na to idem 😉
je to o 3 tej, to stretko, zuzi a ja draheho nakoniec neberiem, chhce dokoncovat altanok doma , takze ideme sami .... a myslim ze vacsina kociek pride bez mm, tusim 2 s mm.

josifek
18. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 jojo a co dělám teď když ti nepíši na koňa 😀

zaba2707
18. sep 2009

tak ja budem asi tretia ktora pride s mm 😀

kolko nas zhruba pride lucimka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre