• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
cakas co napisem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1304239, akurat postarka doniesla a je :wink: krasna...
18. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ti strhnem premie, ja cakam a ty si telefonujes? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky krásná nene já dopletla druhou soupravičku pro malou na podzim do kočárku :grinning:
18. sep 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lu tak kde je video my jsme zvědavé na krasavce Matějka :grinning: :wink:
Traky vyfotím a dám do alba :wink:
18. sep 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi som vedela, len som ta skusala :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky teraz cakam, kym mi jutub posle potvrdzovaci mail. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
krasnucka bundicka :wink:

neviem kolko nas bude ... 12? 15?
18. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi, ty si sikovna....krasne :slight_smile:
18. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa este nacakate ... pri rychlosti mojho netu to bude o 2 hodiny :angry: 2 minuty videa. :unamused:
18. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki bambule dnes nam tatik slubil vylet do zoo tu v BA taaaaaaaaaaaaaaaak sa tesime hihi len ho musim ist konecne zobudit hihi
18. sep 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky děkujeme no hold bude to nemoderní miminko, líbí se mi když je oblečená v pleteným :grinning:
18. sep 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lu nene já si myslím že do pul hodky to tu bude kolovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ako tam mám vložiť video, som sa registry, ale nikde to tam nevidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v akom programe ti otvára noťas videa z foťaka?
18. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi, dnes je moderne vsetko, a v pletenom bude paradna aj sa zahreje :wink:
18. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou :slight_smile:
18. sep 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia na pravovo hore upload, ale ide to, az ked ti pride potvrdzovaci mail a kliknes nan .... ja prehravam normalne vo windovsoch.
helou :slight_smile:
lu, jak mas vpravo hore nick, tam mas sipku, vyber moje videa a tam uz najdes nahrat
18. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojíček Rei :dizzy_face:
18. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe :slight_smile: mam pomale prsty :wink: mne ide prehrat video z fotaka len v quick time playeri
18. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi nova fotoooo :slight_smile: jaka je uz velka slecna karamelka :slight_smile:
18. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky no hold mě se to moc líbí když je v pleteném je prostě jiná než ostatní miminka kolem :grinning: a máš pravdu bude teploučko :grinning:
18. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reily dík jojo taťa včera fotil a nedalo mi je tam moc krásná, už jsem i některé nechala dělat ve velkém půjde na zeď jak na chalupě tak i doma :grinning:
18. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nizoral kupeny, uz aj vytreta pusa :slight_smile: dnes je u nas krasny jesenny den :slight_smile:
18. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja mam salku s fotkou mna a maleho, mamka sa vytesovala a dala spravit....babka ma uz jednu fotku maleho zaramovanu, rozobrala kvoli tomu jeden obraz aby mala ram :confused: :sweat_smile:
a oco caka kedy si ho sef zavola, lebo tajne tlaci fotky co mu posielam na farebno v praci, pricom to maju zakazane a uz im tam svieti ze treba doplnit zltu a cervenu farbu :grinning:
18. sep 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau rei :wink:
18. sep 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciiiim, dnes som v lekarni somdovala ze ci tamtie tetusky malde boli sanitarky :sunglasses: (bol dlhy rad tak som nemala co robit) a ti poviem ze to sanitarky nesu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no proste, asi ti ich poslem nech ich zaucis :sunglasses:
18. sep 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reily to je supr Děda no u nás tisknem fota my teda syn :wink: a on si je i dává za obal do sešitů :wink: Kantoři se ptali co je to za mimi a on řekl má segra :grinning: Hold hrdý bratr :wink:
18. sep 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: jak sa vytesuje ten tvoj syn, je zlaty :wink: no, moja mama ma maleho fotku velkosti A4 vycapenu na stene v kancli, teda 3 fotky, a jaska ze tiez kazdemu hovori ze je to vnucik :slight_smile: a uz dostala od nejakej zenskej supravicku pre maleho ze mu ma dat :wink: tak to moze kludne rovesat fotky vsade a budeme zasobeni vecami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok