Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
traktor
18. sep 2009
cakas co napisem... 😃 😃 😃 😃 😃 :-p
traktor
18. sep 2009
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1304239, akurat postarka doniesla a je 😉 krasna...
traktor
18. sep 2009
lucim ti strhnem premie, ja cakam a ty si telefonujes? 😃 😃 😃 :-p
josifek
18. sep 2009
Traky krásná nene já dopletla druhou soupravičku pro malou na podzim do kočárku 😃
josifek
18. sep 2009
Lu tak kde je video my jsme zvědavé na krasavce Matějka 😃 😉
Traky vyfotím a dám do alba 😉
traktor
18. sep 2009
josi som vedela, len som ta skusala 😃 😃
josifek
18. sep 2009
lucim
18. sep 2009
traky teraz cakam, kym mi jutub posle potvrdzovaci mail. :-p
krasnucka bundicka 😉

neviem kolko nas bude ... 12? 15?
traktor
18. sep 2009
josi, ty si sikovna....krasne 🙂
lucim
18. sep 2009
sa este nacakate ... pri rychlosti mojho netu to bude o 2 hodiny ]-( 2 minuty videa. :-|
zaba2707
18. sep 2009
oki bambule dnes nam tatik slubil vylet do zoo tu v BA taaaaaaaaaaaaaaaak sa tesime hihi len ho musim ist konecne zobudit hihi
josifek
18. sep 2009
traky děkujeme no hold bude to nemoderní miminko, líbí se mi když je oblečená v pleteným 😃
josifek
18. sep 2009
Lu nene já si myslím že do pul hodky to tu bude kolovat 😃 😃 😃 😃
lucia32
18. sep 2009
lucim ako tam mám vložiť video, som sa registry, ale nikde to tam nevidím :-p a v akom programe ti otvára noťas videa z foťaka?
traktor
18. sep 2009
josi, dnes je moderne vsetko, a v pletenom bude paradna aj sa zahreje 😉
reilyy
18. sep 2009
helou 🙂
lucim
18. sep 2009
lucia na pravovo hore upload, ale ide to, az ked ti pride potvrdzovaci mail a kliknes nan .... ja prehravam normalne vo windovsoch.
lucia32
18. sep 2009
helou 🙂
reilyy
18. sep 2009
lu, jak mas vpravo hore nick, tam mas sipku, vyber moje videa a tam uz najdes nahrat
josifek
18. sep 2009
ahojíček Rei x-)
reilyy
18. sep 2009
hehe 🙂 mam pomale prsty 😉 mne ide prehrat video z fotaka len v quick time playeri
reilyy
18. sep 2009
josi nova fotoooo 🙂 jaka je uz velka slecna karamelka 🙂
josifek
18. sep 2009
traky no hold mě se to moc líbí když je v pleteném je prostě jiná než ostatní miminka kolem 😃 a máš pravdu bude teploučko 😃
josifek
18. sep 2009
Reily dík jojo taťa včera fotil a nedalo mi je tam moc krásná, už jsem i některé nechala dělat ve velkém půjde na zeď jak na chalupě tak i doma 😃
reilyy
18. sep 2009
nizoral kupeny, uz aj vytreta pusa 🙂 dnes je u nas krasny jesenny den 🙂
reilyy
18. sep 2009
no, ja mam salku s fotkou mna a maleho, mamka sa vytesovala a dala spravit....babka ma uz jednu fotku maleho zaramovanu, rozobrala kvoli tomu jeden obraz aby mala ram =-) :-N
a oco caka kedy si ho sef zavola, lebo tajne tlaci fotky co mu posielam na farebno v praci, pricom to maju zakazane a uz im tam svieti ze treba doplnit zltu a cervenu farbu 😃
lucim
18. sep 2009
cau rei 😉
reilyy
18. sep 2009
luciiiim, dnes som v lekarni somdovala ze ci tamtie tetusky malde boli sanitarky 😎 (bol dlhy rad tak som nemala co robit) a ti poviem ze to sanitarky nesu :-p no proste, asi ti ich poslem nech ich zaucis 😎
josifek
18. sep 2009
Reily to je supr Děda no u nás tisknem fota my teda syn 😉 a on si je i dává za obal do sešitů 😉 Kantoři se ptali co je to za mimi a on řekl má segra 😃 Hold hrdý bratr 😉
reilyy
18. sep 2009
x-) jak sa vytesuje ten tvoj syn, je zlaty 😉 no, moja mama ma maleho fotku velkosti A4 vycapenu na stene v kancli, teda 3 fotky, a jaska ze tiez kazdemu hovori ze je to vnucik 🙂 a uz dostala od nejakej zenskej supravicku pre maleho ze mu ma dat 😉 tak to moze kludne rovesat fotky vsade a budeme zasobeni vecami :-p