Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
18. sep 2009

cakas co napisem... 😀 😀 😀 😀 😀 😝

traktor
18. sep 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1304239, akurat postarka doniesla a je 😉 krasna...

traktor
18. sep 2009

lucim ti strhnem premie, ja cakam a ty si telefonujes? 😀 😀 😀 😝

josifek
18. sep 2009

Traky krásná nene já dopletla druhou soupravičku pro malou na podzim do kočárku 😀

josifek
18. sep 2009

Lu tak kde je video my jsme zvědavé na krasavce Matějka 😀 😉
Traky vyfotím a dám do alba 😉

traktor
18. sep 2009

josi som vedela, len som ta skusala 😀 😀

josifek
18. sep 2009
lucim
18. sep 2009

traky teraz cakam, kym mi jutub posle potvrdzovaci mail. 😝
krasnucka bundicka 😉

neviem kolko nas bude ... 12? 15?

traktor
18. sep 2009

josi, ty si sikovna....krasne 🙂

lucim
18. sep 2009

sa este nacakate ... pri rychlosti mojho netu to bude o 2 hodiny 😠 2 minuty videa. 😒

zaba2707
18. sep 2009

oki bambule dnes nam tatik slubil vylet do zoo tu v BA taaaaaaaaaaaaaaaak sa tesime hihi len ho musim ist konecne zobudit hihi

josifek
18. sep 2009

traky děkujeme no hold bude to nemoderní miminko, líbí se mi když je oblečená v pleteným 😀

josifek
18. sep 2009

Lu nene já si myslím že do pul hodky to tu bude kolovat 😀 😀 😀 😀

lucia32
18. sep 2009

lucim ako tam mám vložiť video, som sa registry, ale nikde to tam nevidím 😝 a v akom programe ti otvára noťas videa z foťaka?

traktor
18. sep 2009

josi, dnes je moderne vsetko, a v pletenom bude paradna aj sa zahreje 😉

reilyy
18. sep 2009

helou 🙂

lucim
18. sep 2009

lucia na pravovo hore upload, ale ide to, az ked ti pride potvrdzovaci mail a kliknes nan .... ja prehravam normalne vo windovsoch.

lucia32
18. sep 2009

helou 🙂

reilyy
18. sep 2009

lu, jak mas vpravo hore nick, tam mas sipku, vyber moje videa a tam uz najdes nahrat

josifek
18. sep 2009

ahojíček Rei 😵

reilyy
18. sep 2009

hehe 🙂 mam pomale prsty 😉 mne ide prehrat video z fotaka len v quick time playeri

reilyy
18. sep 2009

josi nova fotoooo 🙂 jaka je uz velka slecna karamelka 🙂

josifek
18. sep 2009

traky no hold mě se to moc líbí když je v pleteném je prostě jiná než ostatní miminka kolem 😀 a máš pravdu bude teploučko 😀

josifek
18. sep 2009

Reily dík jojo taťa včera fotil a nedalo mi je tam moc krásná, už jsem i některé nechala dělat ve velkém půjde na zeď jak na chalupě tak i doma 😀

reilyy
18. sep 2009

nizoral kupeny, uz aj vytreta pusa 🙂 dnes je u nas krasny jesenny den 🙂

reilyy
18. sep 2009

no, ja mam salku s fotkou mna a maleho, mamka sa vytesovala a dala spravit....babka ma uz jednu fotku maleho zaramovanu, rozobrala kvoli tomu jeden obraz aby mala ram 😕 😅
a oco caka kedy si ho sef zavola, lebo tajne tlaci fotky co mu posielam na farebno v praci, pricom to maju zakazane a uz im tam svieti ze treba doplnit zltu a cervenu farbu 😀

lucim
18. sep 2009

cau rei 😉

reilyy
18. sep 2009

luciiiim, dnes som v lekarni somdovala ze ci tamtie tetusky malde boli sanitarky 😎 (bol dlhy rad tak som nemala co robit) a ti poviem ze to sanitarky nesu 😝 no proste, asi ti ich poslem nech ich zaucis 😎

josifek
18. sep 2009

Reily to je supr Děda no u nás tisknem fota my teda syn 😉 a on si je i dává za obal do sešitů 😉 Kantoři se ptali co je to za mimi a on řekl má segra 😀 Hold hrdý bratr 😉

reilyy
18. sep 2009

😵 jak sa vytesuje ten tvoj syn, je zlaty 😉 no, moja mama ma maleho fotku velkosti A4 vycapenu na stene v kancli, teda 3 fotky, a jaska ze tiez kazdemu hovori ze je to vnucik 🙂 a uz dostala od nejakej zenskej supravicku pre maleho ze mu ma dat 😉 tak to moze kludne rovesat fotky vsade a budeme zasobeni vecami 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre