• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
joj holky, ocakavam vela fotiek zo zajtrajsieho stretka, tak asi 50, na jeden album, so 49 fotkami sa tu ani neukazujte! :angry:
18. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
souhlasím s Rei děvčátka, to my si můžem sejit tak jedině s mifinkou,jsme z jednoho města a chodíme ke stejnému dokynu :wink:
18. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute kočandy ja len na skok a letím pre Maxíka do škôlky.
Všetky zdravím, ako obvykle nestíham.Babeny tešila som sa na stretávku, ale nedorazím- Alex má soplíky a kašle, odsávame niekoľkokrát za deň, takže musíme byť doma. prenosnú odsávačku nemám a jednak nechcem nakaziť vaše bábetka. Mrzí ma to. :frowning2:
18. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fotak berem :wink: ak nezabudnem.
... net mi este viac brzdi, ked to taka, este len nejakych 30%. a krpec mi tu stikuta. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a poslite ma niekto zehlit.
18. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rei caff :slight_smile: , lucim uz aj ....sa na to vyprdni pozehlis buduci tyzden - o dovod viac minut peniazky / ze nemate co obliect.../ :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: traky ty si motivacna do prace namojveru :grinning:
lucim, vykrcene veci su v mode :slight_smile:
18. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a posielam ta zehlit, mam tu riadnu kopu, no hybaj :slight_smile:
18. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
18. sep 2009 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=jV6Ryf6A9ko&feature=player_embedded#t=71
jojo už se těším až se bude takhle malá řehnit :wink:
18. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute babule:slight_smile:

na ten smiech sa tešákujeme aj my :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a tá ženská to mala dať zožrať psovi - ako to tam jedna písala :sunglasses:
18. sep 2009 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: chudak pes, taky hnus jest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo slnecnice

v senci na namesti, kde sa hraju deti a papa sa..sa organizacia kampan za zivot...rozhodla vyvesat plagaty s potratmi....ja som proti-ale myslim, ze toto je moc

odovzdali sme papiere na soc. urade-pridu bubasiky, vratim rodicom, co sme si pozicali, aby sme svokrovi zaplatili auto a uz len budeme prispievat mm brachovi na byt a setrit na prerabku jadra

a kupila som si echinaceu...nech sa trosku moja domoobrana telova zobudi...
18. sep 2009 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucim- betaglukan bude v druhom kole od vyrobcu-podpultovy...az na to, ze donaska bude meskat...nakolko spojka sa zajtra vydava
18. sep 2009 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
brin, to uz rozvesali vo viacerych mestach....a mysllim ze je to dobre, male deti su uz zvyknute na krvave filmy, tinedzeri na to dlabu, tak aspon nech vidia co robia...ja by som nakazala robit potraty pri vedomi dotycnej, nech vidi jak vytahuju odtrhnuty hrudnicek, rucicku, a potom to skladaju, ci nahodou nejake to rebierko nenechali dnu
18. sep 2009 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Rei to máš pravdu chudák pes za nic by nemohl né :wink: měla ho rozčtvtit :wink: jak puzzle :grinning:
18. sep 2009 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
josi :grinning: alebo postruhat na struhadle, nech ho zosivaju po drobunkych kuskoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=0JZz4eJDF0s, kto este nevidel, nech mrkne, dalsie bude , ked sa matej odbotkuje :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Rei - to je síce fajn - ale neviem si predstaviť tie baby, čo jednoducho potratili alebo zo zravotných dôvodov museli ísť na potrať a sú z toho nešťastné aj bez takýchto obrázkov! Ja som našťastie v takejto situácií nikdy nebola - ale napr. moja mamina spontánne viackrát potratila a ti poviem - neteší sa!
18. sep 2009 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je tyranie psa, este by sa zadrhol :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No tak kam by sme to zahodili? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky je sladký no už máme skoro každá video :wink:
18. sep 2009 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zmurka, ja som tym presla 2x a este stale ma to mata :frowning2:
18. sep 2009 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jéé - som si všimla že tam sú aj iné baby.... z koníka... ja stíham akurát tak nahrať na kameru a toť vše... :frowning2: Ale aj my sa už vieme pekne smiať a hrkútať si ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. sep 2009 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=Rw-1SuE9htM aj my čekáme kdy se povede další bez škytavky :grinning:
zmurky, ale toto je interupcia, nie normalny potrat.oki, beriem na vedomie ze tie ktore nechcene potratili su z toho znicene...ale myslim ze aj vacsina takych by bola za, lebo ked si pomyslia ze oni chceli a nevyslo to a nejake kravy si to daju vziat co mohli donosit.....ja som proste za, ja mam doteraz traumu z potratov ktore som uspavala...a poviem ti, 90 percent to boli 16rocne ktore sa po prebrati z narkozy tesili ze uz niesu tehotne...a niektore tam boli uz opakovane :angry:
Traky - no vidíš - ja by som urobila snáď viac osvety na školách .. napr. na tej kde som učila mali výchovu k manželstvu a rodičovstvu ale len babské triedy.... a chalani čo? Tí su pri tom asi neni!!!! Ale hlas vedenia - hlas boží... :frowning2: ... A to ti poviem, že tie decká mali o to poriadny záujem... A učila ich to taká staručká pani... čo nechcela o ničom hovoriť.. žiadne videá a tak...
18. sep 2009 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ointerupciach sa furt len keca , nikto poriadne ani nevidel ako vyzera to telicko rozkuskovane, preto sa robia vo velkom....keby tie zeny videli tie plastove vedra jak su tam tie kusky babatka hodene, viacere by ta myslienka na potrat mozno presla...
18. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Rei - tak to sú ozaj KRAVY!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ozaj Rei - a môžeš ty vôbec odmietnuť niekoho uspať z presvedčenia....?
18. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rei...ja by som bola za...ak niekto chce ist na potrat-lebo to takto vyriesi...nech si pekne pozrie obrazky, film, a veci okolo...a potom nech sa rozhodne...
vies, ze som katolik a konzervativec...a som proti interupcii....ale toto ma skor opacny ucinok...ako su ludia nahnevani, volaju kade tade...ujo z kampane nataca policiu...ako sa rozprava s holkou...a ludia okolo nadavaju...myslim, ze sa to netrafilo ucinku
18. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok