• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
praveze rei....vrchnost to robi niekedy napriek...a potom po mne ziapu, co tym dosiahnem...ved sa len s niekym vymenim a je tam niekto druhy...ci si budujem svedomie...alebo chcem mat akoze cisty stit a niekto iny ho vdaka mne...mat nebude, ci som tym nieco vyriesila...Takto som si pohnevala....jedneho chalana, co sa mi pacil....Ale zasa je to pre mna intimne..nebudem bliakat ako niekto na chodbe-ved ja na interupcie nechodim...to je uz pokrytectvo a hlupak...
18. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuvem nektarinky
18. sep 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hold no je to šok pro něho a teď vím proč ná malá tu tečku na hlavičce prý je to z leknutí nebo když se spálí mamina v těhu. do roka prý uplně zmizí :wink: Ale jsem ráda že moje malá je spokojená , a že je hodňoučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
som ráno zdrhla :sweat_smile: erik si viac a viac vyžaduje pozornosť, jakmile sa vzdialim, otočím, začne mrnkať, jedovať sa...pozriem na neho, prihovorím sa, tak je vysmiaty :grinning: šibal jeden :slight_smile:

a potom sme sa vybrali do tesca...ale kúpili sme len ponožky pre erička, pre seba som si tričko, jedno triko aj pre mm a tričká pre natálku, bude mať meninky :slight_smile: prišli sme do tesca, erik sa zobudil, odiši sme, zaspal...typický chlap, neznáša nákupy :grinning:
brin, si viem predstavit...kamosku nevzali do lipy za dr.lebo nechcela robit upt...a pritom je tolko inych veci kde by ju zamestnali...ambulanice, operacka,oddelenie....je to o tom kto ti ako nastavi podmienky....vsetko sa da, len dotycni musia chciet.
18. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitej innes :wink: no hold je to chlapák už ví jak se chovat :wink:
18. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj ruzovkasto pusovy drobec chrni od pol jedenastej :slight_smile: tak sa na neho dobre pozera ked spinka :slight_smile:
18. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in uz odmala si presadzuje svoje :grinning: :grinning: ako sravny chlap :grinning: :grinning: , je rozkosny a uz vie co je prenho dobre :wink:
18. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei to je faj malá také pořád spinká :slight_smile:
18. sep 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
innes. dobra hlaska :grinning:
pangasa zapeceneho so syrom.-este vcera
a makovo tvaroh.kolac..to som vcera od 20-22hej varila...mali sme vyrocie svadby...4te...mm mi kupil kvety...ale tutu mutu 2mesiace neeeeeeeeeeeeem
18. sep 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som musela energiu niekde vymlatit
18. sep 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je to pangas...
18. sep 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme dneska gulášovou polívku a bramborovou kaši a čevabčiči a salát z červené řepy a pudink s jablíčkovým pyré :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pangasius
18. sep 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ryba bez kosti
no mali ste ťažkú tému...potrat...ja len tolko napíšem k tomu, že som proti nim, pokial ide o zdravé dieťatko...že ho tá žena proste nechce, pokial by išlo o velmi postihnuté, tak to je iná situácia...tam sa to dá pochopiť..ale inak som proti, vždy sa dá dieťatko donosiť a ked ho ani potom žena nebude chcieť, môže dať na adopciu...

aj teraz som stretla ženu, poznáme sa z videnia z banky, tak sme kecli trochu...a mala 15 mesačného chlapčeka, nedávno si adoptovali...taký bol krásny a zlatý...pomyslieť, že by ho jeho biologická matka preč...zle pomyslieť, a takto je o jeden šťastnejší pár viac :slight_smile:
18. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaj a mi pomahal...mlem mak, a mlel jazykom, co som si to vymyslela :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja dojem kura s ryžou, uvarím rajčinovú polievku a spravím rybaciu pomazánku...zajtra budú francuzáky :slight_smile:
18. sep 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..tie modré bundičky sú u nás po 5€ :slight_smile: ale žiadne čiapočky, šáliky...nič...zasa slabý výber celkovo :rolling_eyes: tak mi ostáva len MMB :grinning:
18. sep 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, tiež som to teraz čitla, súhlasím s inn, tiež mám taký názor :wink:

ja zase teplotujem 37,5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:, Samko šiel k starkej, radšej, som mala pocit, že mi hlavu roztrhne
18. sep 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pre mna nabuduce take nazvy vynechat , pisat zrozumitelne, ako pre batola :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei, rozmýšľam z čoho to môže byť, včera večer ma bolel pravý prs, keď som z neho kojila a potom aj keď som z druhého a v noci strašná zimnica a horúčka, žeby som prechladla a nejaký zápal?
18. sep 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi...kup nejake pomahadlo-betaglukan, echinaceu? Ci nechces? Udajne sa mozme pustit aj do cesnaku...ak bolo babo doterz ok-lakt.povedala, zevraj DETOM potom chuti viac mlieko-niektorym....Co mi skoro mobil vypadol, kedze bol ako neodporucany, ze nafukuje,
18. sep 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi-to jak chripka...
18. sep 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúfam, že nie prasacia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. sep 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in uz aj u nas isli dole, som hovorila, ked som kupovala akurat precenovali...no co som tapa mohla som pockat a kupit 2 jednu mensiu jednu vecsiu....alebo si zvecsim cenovku a pripnem malemu na bundu, ze mi ju mame drahsiu ako ostatne :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak ten gravimilk-furt citam, ze kravi milk....
ale nemôže to byť zápal prsníka? Som to nikdy nemala, tak neviem :confused:
18. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, to vyzera na nieco chripkovo-virusove ozi, vitamin Ceeeeee vela, to jedine pomaha, cesnak je prirodne antibiotikum, skus a podaj referencie :slight_smile: a ten prs sleduj, ci sa ti nezapaluje
brin, ja sa napchavam imunoglukanom, zatial som chora nebola
18. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok