Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
18. sep 2009

praveze rei....vrchnost to robi niekedy napriek...a potom po mne ziapu, co tym dosiahnem...ved sa len s niekym vymenim a je tam niekto druhy...ci si budujem svedomie...alebo chcem mat akoze cisty stit a niekto iny ho vdaka mne...mat nebude, ci som tym nieco vyriesila...Takto som si pohnevala....jedneho chalana, co sa mi pacil....Ale zasa je to pre mna intimne..nebudem bliakat ako niekto na chodbe-ved ja na interupcie nechodim...to je uz pokrytectvo a hlupak...

reilyy
18. sep 2009

zuvem nektarinky

josifek
18. sep 2009

hold no je to šok pro něho a teď vím proč ná malá tu tečku na hlavičce prý je to z leknutí nebo když se spálí mamina v těhu. do roka prý uplně zmizí 😉 Ale jsem ráda že moje malá je spokojená , a že je hodňoučká 😵 😵 😵

inneska
18. sep 2009

som ráno zdrhla 😅 erik si viac a viac vyžaduje pozornosť, jakmile sa vzdialim, otočím, začne mrnkať, jedovať sa...pozriem na neho, prihovorím sa, tak je vysmiaty 😀 šibal jeden 🙂

a potom sme sa vybrali do tesca...ale kúpili sme len ponožky pre erička, pre seba som si tričko, jedno triko aj pre mm a tričká pre natálku, bude mať meninky 🙂 prišli sme do tesca, erik sa zobudil, odiši sme, zaspal...typický chlap, neznáša nákupy 😀

reilyy
18. sep 2009

brin, si viem predstavit...kamosku nevzali do lipy za dr.lebo nechcela robit upt...a pritom je tolko inych veci kde by ju zamestnali...ambulanice, operacka,oddelenie....je to o tom kto ti ako nastavi podmienky....vsetko sa da, len dotycni musia chciet.

josifek
18. sep 2009

vitej innes 😉 no hold je to chlapák už ví jak se chovat 😉

reilyy
18. sep 2009

moj ruzovkasto pusovy drobec chrni od pol jedenastej 🙂 tak sa na neho dobre pozera ked spinka 🙂

traktor
18. sep 2009

in uz odmala si presadzuje svoje 😀 😀 ako sravny chlap 😀 😀 , je rozkosny a uz vie co je prenho dobre 😉

josifek
18. sep 2009

rei to je faj malá také pořád spinká 🙂

brinzulka
18. sep 2009

innes. dobra hlaska 😀
pangasa zapeceneho so syrom.-este vcera
a makovo tvaroh.kolac..to som vcera od 20-22hej varila...mali sme vyrocie svadby...4te...mm mi kupil kvety...ale tutu mutu 2mesiace neeeeeeeeeeeeem

brinzulka
18. sep 2009

tak som musela energiu niekde vymlatit

traktor
18. sep 2009

co je to pangas...

josifek
18. sep 2009

my máme dneska gulášovou polívku a bramborovou kaši a čevabčiči a salát z červené řepy a pudink s jablíčkovým pyré 😝 😝 😝 😝

brinzulka
18. sep 2009

pangasius

reilyy
18. sep 2009

ryba bez kosti

brinzulka
18. sep 2009

ryba

inneska
18. sep 2009

no mali ste ťažkú tému...potrat...ja len tolko napíšem k tomu, že som proti nim, pokial ide o zdravé dieťatko...že ho tá žena proste nechce, pokial by išlo o velmi postihnuté, tak to je iná situácia...tam sa to dá pochopiť..ale inak som proti, vždy sa dá dieťatko donosiť a ked ho ani potom žena nebude chcieť, môže dať na adopciu...

aj teraz som stretla ženu, poznáme sa z videnia z banky, tak sme kecli trochu...a mala 15 mesačného chlapčeka, nedávno si adoptovali...taký bol krásny a zlatý...pomyslieť, že by ho jeho biologická matka preč...zle pomyslieť, a takto je o jeden šťastnejší pár viac 🙂

brinzulka
18. sep 2009

jaaaaaaaaaaj a mi pomahal...mlem mak, a mlel jazykom, co som si to vymyslela 😀 😀

inneska
18. sep 2009

no ja dojem kura s ryžou, uvarím rajčinovú polievku a spravím rybaciu pomazánku...zajtra budú francuzáky 🙂

inneska
18. sep 2009

traky..tie modré bundičky sú u nás po 5€ 🙂 ale žiadne čiapočky, šáliky...nič...zasa slabý výber celkovo 🙄 tak mi ostáva len MMB 😀

ozi
18. sep 2009

ahojky, tiež som to teraz čitla, súhlasím s inn, tiež mám taký názor 😉

ja zase teplotujem 37,5 😝, Samko šiel k starkej, radšej, som mala pocit, že mi hlavu roztrhne

traktor
18. sep 2009

tak pre mna nabuduce take nazvy vynechat , pisat zrozumitelne, ako pre batola 😀 😀 😀

ozi
18. sep 2009

rei, rozmýšľam z čoho to môže byť, včera večer ma bolel pravý prs, keď som z neho kojila a potom aj keď som z druhého a v noci strašná zimnica a horúčka, žeby som prechladla a nejaký zápal?

brinzulka
18. sep 2009

ozi...kup nejake pomahadlo-betaglukan, echinaceu? Ci nechces? Udajne sa mozme pustit aj do cesnaku...ak bolo babo doterz ok-lakt.povedala, zevraj DETOM potom chuti viac mlieko-niektorym....Co mi skoro mobil vypadol, kedze bol ako neodporucany, ze nafukuje,

brinzulka
18. sep 2009

ozi-to jak chripka...

ozi
18. sep 2009

dúfam, že nie prasacia 😝 😀

traktor
18. sep 2009

in uz aj u nas isli dole, som hovorila, ked som kupovala akurat precenovali...no co som tapa mohla som pockat a kupit 2 jednu mensiu jednu vecsiu....alebo si zvecsim cenovku a pripnem malemu na bundu, ze mi ju mame drahsiu ako ostatne 😀 😀 😝

brinzulka
18. sep 2009

inak ten gravimilk-furt citam, ze kravi milk....

ozi
18. sep 2009

ale nemôže to byť zápal prsníka? Som to nikdy nemala, tak neviem 😕

reilyy
18. sep 2009

jj, to vyzera na nieco chripkovo-virusove ozi, vitamin Ceeeeee vela, to jedine pomaha, cesnak je prirodne antibiotikum, skus a podaj referencie 🙂 a ten prs sleduj, ci sa ti nezapaluje
brin, ja sa napchavam imunoglukanom, zatial som chora nebola

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre