• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
lu..asi si budú vyžadovať tej pozornosti viac a viac :slight_smile: ale teším sa na to :slight_smile:

traky..super vymyslené tie videjká...je to úplne iné, ako ked okukávame fotky :slight_smile:
18. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu a dobrú chuť....som sa najedla teraz, a idem k eričkovi, trochu sa pomojkať a pokecať :grinning:
18. sep 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia karamelka je fakt sladucka :slight_smile:
traky aj my mame 3 komarie bodky :unamused:

mala som este od vcerajsej vecere .... z tych surovin co som vcera nasla v chladnicke (okrem pudingu) som nakoniec urobila kuracie zavitky plnene slaninkou a spenatom, k tomu syroovospenatovu omacku a ryzu. vydarilo sa to fantasticky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu děkujeme a přejeme příjemný dník papa :dizzy_face:
18. sep 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim matej ma11 :unamused: , josi frajer uz od mala, kocky za nim budu behat, budes mat co robit in bude este daco modernejsie? fotky to je uz nic, teraz videa...co pride? :grinning:
18. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme si s erikom zdriemli 45 min....teraz sa ideme napapať :slight_smile:
18. sep 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napapali sme sa a spinkáme...doteraz spinkal na mne, asi hodinku a teraz spinká sám... :slight_smile: dúfam, že potiahne :slight_smile:
18. sep 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nas matej sladko spinkaa na boku, sa naucil pretocit tak uz inac ani nespi :grinning:
18. sep 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...my sa tarpime s teplotami,adamko soplikuje a poriadne,david ma teplottu a kašle...z toho vyplyva že vikend straveny v blave nehrozi...
som už aj ubytko zohnala,lebo sme chceli zostať zajtra a pozajtra...
18. sep 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nespinkame :slight_smile: vyhnala som pol litra zelenkavej riedkej kaky pomocou rr, fuj to pachlo kyslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto ma to nakazil s tymi videami? ??? :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=oaesEzySiUg kuk , zase cerstve... a teraz s nou zaspal v ruke ...
18. sep 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa mi teraz stalo, jedno dievca / miskina spoluziacka/ sa nevymerala a spadla s bicyklom do hlbokeho jarku, blizko pri nas, rovno na hlavu...krv sa jej valila s nosa ze az, poskytla som jej prvu pomoc, zavolala mame nech s nou skocia k doktorovi / predsa len je to hlava/ a jej mat ked prisla ta zacala nu nu vrestat jak salena, ze este dostane, co porobila....neskutocne decko lezi na zemi / na podlozke/ skrvavene a matka si tam na nom vylieva zlost....boze jedine dieta a taku mater ma :angry:
18. sep 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taka matka by mala ist nanutene prace :unamused:
18. sep 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim gratulujeme matejkovi k drzaniu hrkalky :grinning: , inac aj my mame taku a aj taku istu mikinu :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujemeee, on uz drzal, ked sme mu cosi narvali do rucicky, ale teraz sa s tym vyslovene vytesuje ... uz sa zase zobudil a zase s tym plieska. :grinning:
18. sep 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz zase zaspavava stale ju drzi :grinning:
naco telku, doma mamee zivu komediu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
18. sep 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky no teeeda, som zvedava, co este maju matkovia rovnake ... tu mikinku sme zdedili. :slight_smile:
18. sep 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac aj u nas od kedy je matko na svete, telka nie je zaujimava :grinning:
18. sep 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas matko sa naucil spat na boku, sam sa tak vytoci a dnes mi jedna baba povedala, ze ho tak nemam nechavat, ze si tlaci na srdiecko....tak co ho mam stale vyrovnavat....ci co?
18. sep 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme hore :slight_smile: ale stihla som polievku aj pomazánku spraviť :sunglasses:

lu..maťko sa krásne hrajká...a my máme tiež takú hrkálku, ale v oranžovom :grinning: ale ešte ju neudrží :sweat_smile: som skúšala...vždy otvorí ručičku..ale o 3 týždne aj my budeme :grinning:
18. sep 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in estemate cas nasi matkovia su uz 3 mesacny :grinning:
18. sep 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi to zda ako blbost, vsak v perinke mi mateja v nemocke polohovali na bok. strieda ich ci len na jednom?
18. sep 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn o tri tt +- kolko len nase deticky chcu , kazde je ine ... matko sa teraz fakt prvy krat tak dlho hral, to ze som to natacala bola nahoda. :slight_smile:
18. sep 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak jasné, oni sami vedia, kedy je ich čas :slight_smile:
18. sep 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma oblubenejsiu jednu stranu - lavu
18. sep 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale šak to je normálne na boku spať?? mi to príde ako hlúposť... :confused: včera ked som dala erika pásť koníky, tak sa mi zvalil na bok, ale iba chrbátikom, riťulu sa mu nedarilo pretočiť :grinning: asi takto http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3296447&vReferer= :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky :grinning:
taaaak Miško sa vcera vysypal na brusku a tvaričke a dnes to ma komplet na celom telícku :frowning2: doki nariadil davat 2xdenne po 4 kvapky fenistilu som zvedava ci zaberie...vcera som ho okupala len v cistej vode ani som nenatierala ale neviem nemam ho natierat kym mu to nezmizne? myslim olejikom...
v noci sa castejsie budi zeby ho to svrbelo??? :confused:
18. sep 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zztial na boku nespíme :slight_smile: ani sa ešte netočí :slight_smile:
18. sep 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ze vraj z fenistilu bude spavy vravel doki aby som sa nezlakla a on prd!!!
18. sep 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi...skús ho nenatierať, aspoň ja by som nie :slight_smile: a môže ho to svrbieť, min. možno je mu to nepríjemné..
18. sep 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok