Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
18. sep 2009

inn ericko je sikulaaaaaaaak 🙂
lusi a lepsi sa to?

mam navstevu.....

traktor
18. sep 2009

lusi nenatieraj nicim, aj matko to ma ked bol mensi a pomohlo to 😉

reilyy
18. sep 2009

nenatieraj, nech koza dycha

lucia32
18. sep 2009

kukuk 😉

lucia32
18. sep 2009

reilyy zlatunký 🙂
mne nakoniec quick otvoril, som ho stiahla, ale ide mi len hlas, obraz stojí 😝

traktor
18. sep 2009

rei je zlatunky 😉

traktor
18. sep 2009

som pridala matka ako teraz spinka mrknite 😉

inneska
18. sep 2009

rei..je krásnučký, šikulko 🙂

inneska
18. sep 2009

najspokojnejšie bábo 😵 😵

lusia_99
18. sep 2009

jeeeej krasne mate die dietky su rozkosnéééé jednoznacne su julovciatka najkrajsie 😵 😵 😵
bola som kojit dosla mi segra tak vzala Miško pokocikovat troska volna mam ale neviem videla som svagrinku na ihrisku a urcite zajde ako ju poznam... 😝
sa mi zda ze to ma troska lepsie ako rano dufam ze mu to skoro zmizne 😉
rei zelena stolica znamena ze dietatko pije len predne mliecko ne?? a ked zapacha kyslasto vraj je tam nejaky vírus som teraz citala v dietati len musim kuki presne ale casopis je v kočiku a kocik na vychadzke 😕

kochanski
18. sep 2009

ahoj mamičky 🙂

koukám, že Vám taky mazlíci spinkají na boku. Naše spí skoro jenom tak, protože si většinou neodříhne...takže střídáme levou pravou. Doufám, že nebude mít placatou hlavičku ze stran 😀

rei; ten si krásně hraje v houpátku 🙂 . Hele, to má fakt tak velká chodidla? Na záběru to vypadá že jo, tak to abys kupovala za chvíli 46 😅

lucim; to je super, že Matějko už drží chrastítko sám 🙂 . Zuzi minulý týden vzala manžovi z ruky kolíček a chvíli ho držela, ale zatím to bylo jen takové nahodilé

hlavně, že se všem daří fajn a krom nějakých těch pupínků, prdíků, smrkolků je to ok 🙂

My jsme měly se Zuzi trochuá problém s papáním...jako již tradičně 😖 . Asi před dvěma týdny mi nějak začalo ubývat mlíko. Nakonec jsem byla nucená začít přikrmovat, ale po dohodě se ségrou jsem si pořídila suplementor a přikrmuju kanilou u prsu, takže alespoň malá nepřestane sát. Protože jak jí znám, tak by si ta naše cácorka na flašku zvykla a už by nechtěla prso což zas nechci já. Dokud mám alespoň nějaké mléko, tak ať ždímá 😉 . Ale myslím, že už je to lepší, protože přikrmuju stále menší dávky, tak pevně věřím, že za chvíli zas budou stačit jen ty moje kozy 😀
jo a co se hraček týče, tak Zuzi naprosto miluje jeden skládací mini kolotoč od lamazy co dostala od ségry. Vydrží ho pozorovat jakou dobu, řehní se u toho a kopáním nožiček si ho rozhýbává 😀 . Akorát má nepohotovou matku, protože když jí chci vždycky natočit, tak přestane 😅

jennna
18. sep 2009

ahojky...ako sa máte???

dnes som navliekla jedny z mojích "nohavíc"..... 😀 😀 😀 ..ale faldíkov mám ešte dosť....radosť netrvala dlho....a vypočula som si od dvoch ľudí, že či nečakám ďaľšie bábo... 😀 .. mala som totiž oblečené tehu tričko....no a je pravda, že mišelinka tam je.... 😀

dnes som kojila von medzi ľudmi...ale vôbec mi to nešlo , aj Dianka bola zo mňa nervozna a mám z toho bolavú bradavku... 😝

babyzuzana
18. sep 2009

hellou babulky
kukla som videjka a su uuzasneee
hodim aj ja nieco na na net a pridam sa do klubu juutjubakov 😉

jennna
18. sep 2009

ozaj a neviete mi povedať, prečo mi prišlo za pôrod nie 25tis...ale len 21tis....??? 😕

jennna
18. sep 2009

ahoj zuzka....aj my máme krásne videá....ale asi by som to nezvládla dať na júútjub... 😀 ...

🙄 ako sa to vlastne robí??? 😀

lucia32
18. sep 2009

kukuk po 2.krát 😀 , vypadol nám net 😝

babyzuzana
18. sep 2009

jennka ja som tvrdila, ze kojit "medzi ludmi" nebudem, ze doteraz som s holymi prsiami nechodila, ze preco by som ich potom mala ukazovat ale u nas to inak nejde s Davidom, to by som musela sediet doma a my sme kazdy den cele poobedia von

lucia32
18. sep 2009

jenn, príplatok je nejakých 2o tisíc a pôrodné 5 tisíc, dokopy 25....

inneska
18. sep 2009

my sme sa dočlapkali a teraz papáme 🙂

jennka...ako píše lucka, okolo 5tis. ti už prišlo, čo je pôrodné a k tomu je príplatok 20tis.a prišlo ti spolu s prídavkom na dieťa 🙂

inneska
18. sep 2009

a youtube...zaregisruješ sa, a vlavo hore je žlté políčko NAHRÁT 😉 toť vsio 😉

jennna
18. sep 2009

ahoj luci, inneska..

tak teda neviem, kedy mi malo prísť tých 5tisíc už.....o tých neviem

inneska
18. sep 2009

jennka..predpokladám okolo 15.7. spolu s materskou...tieto peniažky posielajú hned 🙂 pozri sa do výpisu z banky, alebo na IB 🙂

babyzuzana
18. sep 2009

ja som tu ziadost este ani neodniesla 😒 nemam to kedy vypisat 😉 😀

inneska
18. sep 2009

jennka..teraz ma napadlo, že asi skôr v auguste ti prišli...na začiatku júla si sa hlásila na sociálke, tak to ti už v júli nestihli poslať, tak preto august 🙂

inneska
18. sep 2009

zuzi..tak to stihni do davidkových 6 mesiacov, potom strácaš nárok 🙂

babyzuzana
18. sep 2009

inn a tych 5 tisic o to tiez nejak specialne musis poziadat nejakymi papiermi?
lebo tiez o nich neviem 😕

jennna
18. sep 2009

inneska...teraz mi prošlo s materskou...ked som ju odrátala, bolo to 21tis...

a predtým len materská chodila.......takže mi chýba asi 4tis....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre