• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ozi,inak sme mohli založiť novú tému ako napr.Stretávka júlovčatiek 2009. Tam by človek nemusel hladať a boli by viedieť pripravované stretka nielen v blízkosti BA ale aj KE a tak
19. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi: ja to tu vobec nestiham citat a teda ani necitam, iba ked sa pripojim, tak to co popiseme. neda sa mi...
ani: a kolko vas bude?....ako naposledy s bruskami? :grinning:
19. sep 2009 o 13:19  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme cvicit, prebalit, nakojit a potom vonku, dnes sme este neboli :cry:
19. sep 2009 o 13:19  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa
19. sep 2009 o 13:20  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, to je dobrý nápad
19. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podľa posledných inf. by nás malo byť cca 15 kusov :grinning:
Ale dlho som tu nebola,len som chcela vedieť,či to platí a tak.
a ja som do Senca nemohla,takže sa teraz teším jak sviňa javascript:addEmoticon(':sweat_smile:','vBody')
my sme dnes na balkóne, maximálne oddychujem

batt,pápá
19. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nabudúce bude v BB :wink:
19. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem aspoň požehliť, lebo ma mrle žerú, som nezvyknutá nič nerobiť
19. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej bambule...uz cestujete...pekne fotte...sa pozdravujte....a uzite si to...aj bambuliatka malinke.. :dizzy_face:
19. sep 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte, ale sme mali zasa nocku...jednu z tych dlhsich...sme ne a ne spinuskat...
sme sa hodrkali po byte...asi sme nejako nachladli pokasliavame trosken a aj soploskujeme a kejchame..nechapem to...mala som totiz pocit ze ju naopak az moc naobliekavam... :sweat_smile:
19. sep 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyd, asi to ma z toho, naobliekas, spoti sa, a staci len trosku pri prebalovani chladnejsi vzduch a uz je chora....
brin sevas holka, co si dobreho piekla tentokrat vecer? :grinning: makovy kolac mi chyyyyyba, posli kusok :wink:
19. sep 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm rei asik mas ozik pravdu..
prave sa zobudila na balkone hajinkala...
idem si ju vymuckat..
paps
19. sep 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: dnes sa hlásim prvý krát....

babulky na stretku, myslím na vás :wink: dobre sa zabavte aj za nás, čo sme nemohli prísť :slight_smile:
19. sep 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nam to asi tiez dneska nevide :frowning2:
neplanovana navsteva - teta z kosic(mamina sestra) sa samopozvala :unamused:
19. sep 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyd...no škoda, že sa nestretneš s babulami :frowning2: teta sa mohla inokedy samopozvať :unamused:
19. sep 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm uz siel svadbovat...vecer kniznica...ja uvidim, co chlapci....ako mi daju volno....
19. sep 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei...dnes som sa zmohla na zem.kasu a polievku...zajtra masko na prirodno...akoze panvica sol a prso sa udusi-tazke prirodno :grinning: :grinning: :grinning: A mam pokoj....ale, co pondelok...samosapozveme do CR?
19. sep 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin, samopozvi sa a navaris nam :grinning: teeeeda, prso tolko prirody este nevidelo ako u teba na panvici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. sep 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes francuzáky...a tomato polievka...zajtra?? hm....asi fašírken spravím, zemiaky(kúpili sme celý meter :grinning: ) a uhorka šalát :slight_smile:
19. sep 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ....a mi mame kreeeemes ,2 plechy.....kto si daaa? :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam
inak ma napadlo..pecienku sme davno nedusili
19. sep 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som cez tyzden...masove gulky v paradajk.omacke..lenze vyprazala som syr, pozerala na davida ako sa hra s plastelinou...supala zemiaky a hupala nohou andriska a sa mi to pripalilo...baby...taky strasny smrad :frowning2: ...musela som to vyhodit a hrniec nevieme doteraz vydrhnut...mm ho dnes skusal uz aj spachtlou
19. sep 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin to ste sa dohodli s ven, aj u nej skoro horelo.... :grinning:
19. sep 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
inak mam najnovsie kojenie v buse medzi pubertakmi...na jazerach v bufete a vo vlaciku skakajucom po spomalovacoch...ale vsetko v nosici...tak nic nikto nevidel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
19. sep 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak...co takto pri nete? Aj vy mavate upratovaci maraton v sobotu?
19. sep 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas sa upratuje v sobotu, ale kedze nas je vela, kazdy upratuje svoju izbu takze pohoda, stihla som i upiect, navarit.........dalsia vyhoda mat viac deti :grinning: :grinning:
19. sep 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: u nas doma sa nakupovavalo...potom chalani sli s tatom do zahrady...mama varila a ja vysavala a umyvala...
ked som sa vydala, ze ziadna upratovacia sobota nebude....a uz je! kolko veci, co som nechcela mat ako u nas doma zavedenych uz mame v harmonograme
19. sep 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok