• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
inak aka som ja mazana rozmaznanica...mm ide pit a zobral davida vyvencit a mne ma priniest pizzu ...budem sa tu nadajat vineou a pizzou
19. sep 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby som sa pridala? mam v mrazaku jednu ristorante :slight_smile:
19. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj ...a ta smotana, co s nou?...ja pijem akurat acidko po zaruke....
19. sep 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ta mne hovoris nejest a ty pijes acidko po zaruke???? :grinning: smotana je este na linke, s vanilkovym cukrom
19. sep 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak my sme boli na vinobrani kvoli fotkam a hned sme aj isli domov, ale kupila som si burcak, tak mozem vecer pri teke trosku cuckat :grinning:
19. sep 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin jeeeej, a ten pohlad-mamaaa, co mi to robiiiis :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Ale ved to je ine :grinning: :grinning: skysnute viac, ci menej....inak ma vycape mm po riti...ke dpride..tak som skopcila foto...ze neeeeeeem do jedneho adresara...ale na celu stranu...jejda...a nechtiac do fotak.karty zasa adresar z PC
19. sep 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja osm vcera cucla svadobne vinko...sme si ho uvarili....sak ma boli hrdlo a mam nadchu -treba vitaminy
19. sep 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: brin, to si vsetko vies tak krasne odovodnit?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
19. sep 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kupat
19. sep 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak len trochu...nepotrebujem maleho opit... :grinning:
19. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nečakane sa zastavili známy zo ZA, išli z BA :slight_smile:

traky...my máme 41cm...ma to zaujímalo, bo snorím po čiapkách...velkosť na 1 rok a obvod je 40cm...s ami to nejako nezdá toto http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1330811 ..bude nám to dobré?? asi nie...
19. sep 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pôjdem aj ja kúpať...pred návštevou sa ešte raz pokadil :grinning:

traky...asi zrejme čiapku kúpim niekde u nás v obchode, aby som mohla odskúšať :slight_smile:
19. sep 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa bojim to takto kupit...toto som mala tiez malu dusicku, ci sadne...ale ved bavlna...sa natiahne...
nase slovenske vacsinou sedia...velkostne nesedia z UK next v outlete obchode davidovi hala bala bolo treba odskusat...Tak neviem....
19. sep 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dzífčence.Tak som doma z BA.
Bolo fajn,len keby ma tak strašne nerozbolela hlava.týmto ďakujem Lucky,za ibalgin(teraz už môžem).Nepomohol síce úplne,ale aspoň mi ta bolesť nevyvalila oči.Idem malú nachystať na kúpanie a hajají.Aspoň dúfam.Spravila som aj ja nejake fotky,tak keď dopíšem,tak ich tam hneď hodím a dám vedieť,že UŽ! :grinning:
19. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super...konecne sa nejaka dusa ozvala
19. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ciapku kupujem len tak ze vyskusa, inac nie, vsade pisu ine velkosti, tak potom neviem, a niektore ciapky vyzeraju napohlad krasne a ked ich das babu na hlavicku tak vyzera ako trulko :sweat_smile: . u nas vo velkych obchodnych domoch su take stanky a tam predavaju ciapky aj slov. vyroby, a maju krasne navyber. a jednu som kupila matkovi aj v tescu spolu s rukavickami / najprv som kupila bez neho a bola som vymenit :grinning: /. ja som namerala 43 ale sa pritom vrtel jak divoch, a ani neviem ci som dobre mrala...taze tak...
19. sep 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj ani, prva uz dorazila ktora bude druha? :grinning: :grinning: :grinning: no a sup sup s pikoskami...inac ze sa nehanbite takto nas nechat cakat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky my sme dnes krstili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina tak gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face:
19. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to dopadlo, risko spinkal ci sem tam mrkol napana farara? :wink:
19. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosime si potom spolocnu foto z krstin...asi si umorena, ci?
19. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no de su foto???????ide mi vyrazit bok od zvedavosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no odomňa sa moc nedozviete,lebo som išla už o pol šiestej preč.Chcela som malej kúpiť niečo na zimu.A aj som kúpila ale nie to,čo som chcela :sweat_smile:
19. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem,hostinu sme mali u mojich rodičov,krstil ho môj bratranec -prišiel z vychodu je knaz,maly aj plakal ale potom sa smial,prespal cely den.Prišla aj moja babka z vychodu budu mať 80 rokov,prišli vo štvrtok a dnes už išli preč.potom hodim aj fotky :slight_smile:
ahojte, rada som vás videla naživo :slight_smile: Konečne som sa chvíľu starala len o jedno dieťa, tak som si to užila a pobehala ešte trochu HM a CA a hajde domov. Lujze som kúpila gorále, tak bola šťastná jak blcha :grinning:
Teším na fotky :slight_smile:
prva foto...maxikova mam okrem ineho...a druha lilien sommer? ci ako sa to pise
19. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
druha
19. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok