Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
brinzulka
19. sep 2009
inak aka som ja mazana rozmaznanica...mm ide pit a zobral davida vyvencit a mne ma priniest pizzu ...budem sa tu nadajat vineou a pizzou
reilyy
19. sep 2009
zeby som sa pridala? mam v mrazaku jednu ristorante 🙂
brinzulka
19. sep 2009
daj ...a ta smotana, co s nou?...ja pijem akurat acidko po zaruke....
reilyy
19. sep 2009
😃 😃 😃 ta mne hovoris nejest a ty pijes acidko po zaruke???? 😃 smotana je este na linke, s vanilkovym cukrom
anavi85
19. sep 2009
ahojte,
tak my sme boli na vinobrani kvoli fotkam a hned sme aj isli domov, ale kupila som si burcak, tak mozem vecer pri teke trosku cuckat 😃
traktor
19. sep 2009
brin jeeeej, a ten pohlad-mamaaa, co mi to robiiiis 😃 😃 😃
brinzulka
19. sep 2009
😃 Ale ved to je ine 😃 😃 skysnute viac, ci menej....inak ma vycape mm po riti...ke dpride..tak som skopcila foto...ze neeeeeeem do jedneho adresara...ale na celu stranu...jejda...a nechtiac do fotak.karty zasa adresar z PC
brinzulka
19. sep 2009
ja osm vcera cucla svadobne vinko...sme si ho uvarili....sak ma boli hrdlo a mam nadchu -treba vitaminy
reilyy
19. sep 2009
😃 brin, to si vsetko vies tak krasne odovodnit?? :-p 🙂
reilyy
19. sep 2009
idem kupat
brinzulka
19. sep 2009
sak len trochu...nepotrebujem maleho opit... 😃
inneska
19. sep 2009
nečakane sa zastavili známy zo ZA, išli z BA 🙂

traky...my máme 41cm...ma to zaujímalo, bo snorím po čiapkách...velkosť na 1 rok a obvod je 40cm...s ami to nejako nezdá toto http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1330811 ..bude nám to dobré?? asi nie...
inneska
19. sep 2009
pôjdem aj ja kúpať...pred návštevou sa ešte raz pokadil 😃

traky...asi zrejme čiapku kúpim niekde u nás v obchode, aby som mohla odskúšať 🙂
brinzulka
19. sep 2009
ja sa bojim to takto kupit...toto som mala tiez malu dusicku, ci sadne...ale ved bavlna...sa natiahne...
nase slovenske vacsinou sedia...velkostne nesedia z UK next v outlete obchode davidovi hala bala bolo treba odskusat...Tak neviem....
ani3012
19. sep 2009
ahojte dzífčence.Tak som doma z BA.
Bolo fajn,len keby ma tak strašne nerozbolela hlava.týmto ďakujem Lucky,za ibalgin(teraz už môžem).Nepomohol síce úplne,ale aspoň mi ta bolesť nevyvalila oči.Idem malú nachystať na kúpanie a hajají.Aspoň dúfam.Spravila som aj ja nejake fotky,tak keď dopíšem,tak ich tam hneď hodím a dám vedieť,že UŽ! 😃
brinzulka
19. sep 2009
no super...konecne sa nejaka dusa ozvala
traktor
19. sep 2009
ja ciapku kupujem len tak ze vyskusa, inac nie, vsade pisu ine velkosti, tak potom neviem, a niektore ciapky vyzeraju napohlad krasne a ked ich das babu na hlavicku tak vyzera ako trulko :-N . u nas vo velkych obchodnych domoch su take stanky a tam predavaju ciapky aj slov. vyroby, a maju krasne navyber. a jednu som kupila matkovi aj v tescu spolu s rukavickami / najprv som kupila bez neho a bola som vymenit 😃 /. ja som namerala 43 ale sa pritom vrtel jak divoch, a ani neviem ci som dobre mrala...taze tak...
traktor
19. sep 2009
no ahoj ani, prva uz dorazila ktora bude druha? 😃 😃 😃 no a sup sup s pikoskami...inac ze sa nehanbite takto nas nechat cakat.... :-p
nina41
19. sep 2009
Ahojte maminky my sme dnes krstili x-) x-) x-)
traktor
19. sep 2009
nina tak gratulujeme x-) x-)
traktor
19. sep 2009
ako to dopadlo, risko spinkal ci sem tam mrkol napana farara? 😉
brinzulka
19. sep 2009
prosime si potom spolocnu foto z krstin...asi si umorena, ci?
reilyy
19. sep 2009
no de su foto???????ide mi vyrazit bok od zvedavosti :-p
ani3012
19. sep 2009
no odomňa sa moc nedozviete,lebo som išla už o pol šiestej preč.Chcela som malej kúpiť niečo na zimu.A aj som kúpila ale nie to,čo som chcela :-N
nina41
19. sep 2009
Dakujem,hostinu sme mali u mojich rodičov,krstil ho môj bratranec -prišiel z vychodu je knaz,maly aj plakal ale potom sa smial,prespal cely den.Prišla aj moja babka z vychodu budu mať 80 rokov,prišli vo štvrtok a dnes už išli preč.potom hodim aj fotky 🙂
fibi
19. sep 2009
ahojte, rada som vás videla naživo 🙂 Konečne som sa chvíľu starala len o jedno dieťa, tak som si to užila a pobehala ešte trochu HM a CA a hajde domov. Lujze som kúpila gorále, tak bola šťastná jak blcha 😃
Teším na fotky 🙂
brinzulka
19. sep 2009
prva foto...maxikova mam okrem ineho...a druha lilien sommer? ci ako sa to pise
brinzulka
19. sep 2009
druha

Začni písať odpoveď...

Odošli