• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
som triafala, ze o koho ide....podla foto v Tvojom albume...
19. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn v podstate je jedno o koľko sú straší.Ja som zistila ,že Stanovi sa mentálny vývoj zastavil na 20 a ende.
a pyzamko cele, ano?
in aj ty? co sa to tu deje? som tu dobre, ci ma to zas hodilo inde? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
baby a dalšie stretko bude kedy??? :grinning: na to sa už budem musieť dostaviť :slight_smile:
19. sep 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze aj ten moj si ma chcel zobrat vtedy v 19stke a povedal, ze nech sa neopovazim ist pracovat na nocne...lebo ho budem urcopodvadzat ....a je stale na mna nahnevany....po mne si tiez nasiel zabu...a teraz ma zasa zabu...
19. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei kde siii, vrat sa tu je to zaujimaveee... :grinning:
19. sep 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakyyyyyyyyyyyyyy, na co myslis? u nas v martine su gate nohavice vrchneeeeeeeeeeee nie spodneeeeeeeeeee a u vas? :grinning:
a myslela som na seneckom stretku ze mala ine, ze rius? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ja som v 16 chodila s 21rocnym a ten mal po vojne a chcel zakladat rodinu ... a mne stacilo sa len bozkavat, ani len na sex som nepomyslala. :grinning:

inn dalsie stretko bude o 3 mesiace. tak navrhovali kocky. to budu vianoce ... a ze nemusi byt secko na matkove datumy, tak alex navrhovala, ze na Lili, co je 24TEHO. :grinning: :grinning: :grinning: PRIDEME, NE?
19. sep 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..šak už je po 22 :grinning:

ani...nebol zlý, ale bol to vychodňar a chcel doma ostať bývať :grinning: a na prvej návšteve u neho doma(pár dní na vianoce)mi jeho mama dala vysavač do ruky, že povysávaj, aj tak nemáš čo robiť...
chcem niečo napísať,ale nechcem,aby to tu náhodu nečítal niekto ,kto by to mm referoval,takže nič
u nas su gate stale len gate :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak na orave su gate-nohavicky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa s toho nevyvleciete..... :grinning: :grinning: :grinning:
alex všekých pozýva k sebe?? idemeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
inn no vidíš,moja svokra si zase robí všetko najradšej sama apotom sa sťažovala,že som lenivá,že nič nerobím :grinning:
19. sep 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás sú nohavičky gaťky a nohavice gate :grinning:
aspon tam hore pri polaaake...
ze povysavaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a gate nájdete aj na letisku :grinning:
19. sep 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in a ja záhorí máme gate a gaťky :wink:
k hore dole in.... :grinning:
inn dobry napad, aspon nemusime piect kolace, alex napecie pre vsetkych. :grinning:
lu: vdaka :dizzy_face: a ano, v podstate hej, ale nebalim ho
19. sep 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn ale má to jednu podmienku.Každá z nás ma priniesť aspoň 1m2 trávy :grinning:
brin..a ten frajer potom, že aj navariť môžem :angry: som tam šla za slúžku či čo?? :angry:

ani :wink:
PO TRÁVE SA NECHODÍ , PO TRÁVE SA SMEJE
19. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj mm ma slobodneho kolegu a ten oslovuje devy na ulici...a niekedy ich vola toto je moja buduca expriatelka...to len pre info...
19. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co keby ste prisli ku nam, mne je jedno ci upeciem pre 15 viac....stany mame dost, zahrejeme sa vinkom/ ja nepijem, len vodu/..a bude sranda...tie pohlady nasichgadzov, ta toco...kojit pojdemedo miestnej krcmi....
19. sep 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
innes..ja som bola taka smutna a sama hladala som kamosa na pisanie...a napisala som do casopisu a mi napisali chlapci z basy...a jeden dal nejakemu jankovi moju adress...a prisiel mi domov list: ze ak chcem muza, on sa vola Jano a byva so svojou mamou na chalupe...som sa od strachu a smiechu pocikat sla...a potom tata moje zaluby ukoncil :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex ide zatrávňovať? :grinning: :grinning: a nech začne piecť už teraz, aby to stihla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rius a ty na to nic, furt sa tu riesi tvoje spodne a vrchne a nocne oblecenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

inn :grinning: :grinning: :grinning: letiskove gate si nechcem obliekat.
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok