Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
inneska
19. sep 2009
budem si musieť aj ja niekoho nájsť ... nejakú spolukočíkujúcu :-N nemám s kým chodiť von :-|
riusik
19. sep 2009
je super mat niekoho, hladaj hladaj...
alexarisko
19. sep 2009
no baby tak my sme prave oslavili rok od svadby, kedze je uz po polnoci, heh ale sucho sme to oslavili, mala risa ogrcala a mne doskriabala prsa, to sme si prostrednictvom nej vymenili takto darceky 😃 Riuska s tym kocikovanim s tebou pocitam nabuduce
riusik
19. sep 2009
pekna vymena, alex 😎
dufam, ze na mna nezabudnete 😉
inneska
19. sep 2009
riuš...už rozhadzujem siete 😃 😃 v regionoch a IL nemocnici 🙂
lucim
19. sep 2009
aj ja chcem niekoho na kocikovanie 😕

alex gratulujeeeem, ale zaujimavy darcek, taka grcka a skrabanec, treba nafotit. 😃
alexarisko
19. sep 2009
xixi, no jo ideme asi trosku lahnut a dat si ine darky 😃
Riuska nemboj, aj ked buduci tyzden chce zuzik dobehnut raz sem ku mne, to asi pre teba s malym nebude, ale dojdem aj ja do blavy a to ta bereme do spolku nemaj strach, tak niekedy cez tyzden, este sa dohodneme, my uy by sme so zuzkou najradsej isli plavat, pokukame buduci tyzden u mna na nete nejake plavania, som zvedava
inneska
19. sep 2009
tak dobrú babulku, idem aj ja lhnúť, nech som na tú 8h vyspatá a nechystaná koníkovať 😃 😃 😃 😃

brúúúú nooooc 🙂
lucim
19. sep 2009
ja furt zabudam zavolat ohladom toho plavania do trnavy ... sekretarenka moja, pripomenies mi v tyzdni? najlepsie nie po polnoci....
a prijemny sexik. 🙂
riusik
19. sep 2009
alex: tak prijemne darcekovanie sa 😉
ja plavanie ee, ani s tomaskom som nechodila a je z neho taky vodny zivel teraz az az 🙂 tak sa budem tesit, ked prides do ba... sad JK to isti x-)
riusik
19. sep 2009
inka, dobru nvocku, zajtra do pisania x-)
riusik
19. sep 2009
vybija sa mi ntb, takze az tu zrazu nebudem, tak som bola lenivka sa postavit a najst snuru...
riusik
19. sep 2009
ale sak aj tak vsetky odchadzate.... aj ja by som mala ist do postele. zajtra tazky den, navarit, upratat, kupit darcek, popoludni oslava kamaratovej rocnej dcery...
inneska
19. sep 2009
riuš..to všetko už dneees 😃 😃
inneska
19. sep 2009
už so tu fakt neni 😃
riusik
19. sep 2009
inn: fakt, uz dnes =-) 😎
riusik
19. sep 2009
dik za upozornenie, mala by som uz ist, uz mi unikaju fakty.......
lucim
19. sep 2009
jaaaj, co sme dnes take nocne mury? spat, sup . cvak, tma, pusu na nostek, chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr x-)
riusik
19. sep 2009
rozkaz sefe, uz tu nie som.....
inneska
20. sep 2009
a ž som tu zas 😃 😃 😃
inneska
20. sep 2009
erik spal do 3, potom do pol 7 🙂 odvtedy sme hore 🙂
malka18
20. sep 2009
a my sme spali od 20:15 do pol tretej a potom do šiestej a odvtedy sme hore no a teraz zase zaspala..čo idete variť?? ja zemiakový šalát a rezeň 😃
inneska
20. sep 2009
ahoj malka 🙂

ja idem fašírku a kašu zemiakovú 🙂 a šalát zo živej uhorky 😃 a karfiolikovú polievku 🙂
malka18
20. sep 2009
ahoj inn..
ženy prečo chodíte tak neskoro spávať ja by som bola taká nevyspaná ja už okolo pol desiatej spím... 🙂
malka18
20. sep 2009
a niekedy aj skôr
inneska
20. sep 2009
malka...sme závisláčky 😃 mne nevadí ísť tak neskoro spať, pár krát som šla skôr a bola som rovnako nevyspatá :-N tak mi je zajedno, kedy idem do postele 🙂
inneska
20. sep 2009
pri paťkovi som tak chodila, bolo 8 hodín a už som spala...ale on sa aj častejšie budil, občas ho aj bruško bolelo...erik je v tomto úžasný, lahne a spinká 🙂
malka18
20. sep 2009
no ja by som chodila ako smrtka,ale to je na každom 😉
malka18
20. sep 2009
no ved taká je aj Silvinka...dufam že jej to vydrží čo najdlhšie
inneska
20. sep 2009
trakyyyyyyyyyyy..kde siiiiiiiiiiiiii, ja ťa čakám 😃 😃 😃 😃 8 hodín 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli