Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
19. sep 2009

budem si musieť aj ja niekoho nájsť ... nejakú spolukočíkujúcu 😅 nemám s kým chodiť von 😒

riusik
19. sep 2009

je super mat niekoho, hladaj hladaj...

alexarisko
19. sep 2009

no baby tak my sme prave oslavili rok od svadby, kedze je uz po polnoci, heh ale sucho sme to oslavili, mala risa ogrcala a mne doskriabala prsa, to sme si prostrednictvom nej vymenili takto darceky 😀 Riuska s tym kocikovanim s tebou pocitam nabuduce

riusik
19. sep 2009

pekna vymena, alex 😎
dufam, ze na mna nezabudnete 😉

inneska
19. sep 2009

riuš...už rozhadzujem siete 😀 😀 v regionoch a IL nemocnici 🙂

lucim
19. sep 2009

aj ja chcem niekoho na kocikovanie 😨

alex gratulujeeeem, ale zaujimavy darcek, taka grcka a skrabanec, treba nafotit. 😀

alexarisko
19. sep 2009

xixi, no jo ideme asi trosku lahnut a dat si ine darky 😀
Riuska nemboj, aj ked buduci tyzden chce zuzik dobehnut raz sem ku mne, to asi pre teba s malym nebude, ale dojdem aj ja do blavy a to ta bereme do spolku nemaj strach, tak niekedy cez tyzden, este sa dohodneme, my uy by sme so zuzkou najradsej isli plavat, pokukame buduci tyzden u mna na nete nejake plavania, som zvedava

inneska
19. sep 2009

tak dobrú babulku, idem aj ja lhnúť, nech som na tú 8h vyspatá a nechystaná koníkovať 😀 😀 😀 😀

brúúúú nooooc 🙂

lucim
19. sep 2009

ja furt zabudam zavolat ohladom toho plavania do trnavy ... sekretarenka moja, pripomenies mi v tyzdni? najlepsie nie po polnoci....
a prijemny sexik. 🙂

riusik
19. sep 2009

alex: tak prijemne darcekovanie sa 😉
ja plavanie ee, ani s tomaskom som nechodila a je z neho taky vodny zivel teraz az az 🙂 tak sa budem tesit, ked prides do ba... sad JK to isti 😵

riusik
19. sep 2009

inka, dobru nvocku, zajtra do pisania 😵

riusik
19. sep 2009

vybija sa mi ntb, takze az tu zrazu nebudem, tak som bola lenivka sa postavit a najst snuru...

riusik
19. sep 2009

ale sak aj tak vsetky odchadzate.... aj ja by som mala ist do postele. zajtra tazky den, navarit, upratat, kupit darcek, popoludni oslava kamaratovej rocnej dcery...

inneska
19. sep 2009

riuš..to všetko už dneees 😀 😀

inneska
19. sep 2009

už so tu fakt neni 😀

riusik
19. sep 2009

inn: fakt, uz dnes 😕 😎

riusik
19. sep 2009

dik za upozornenie, mala by som uz ist, uz mi unikaju fakty.......

lucim
19. sep 2009

jaaaj, co sme dnes take nocne mury? spat, sup . cvak, tma, pusu na nostek, chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😵

riusik
19. sep 2009

rozkaz sefe, uz tu nie som.....

inneska
20. sep 2009

a ž som tu zas 😀 😀 😀

inneska
20. sep 2009

erik spal do 3, potom do pol 7 🙂 odvtedy sme hore 🙂

malka18
20. sep 2009

a my sme spali od 20:15 do pol tretej a potom do šiestej a odvtedy sme hore no a teraz zase zaspala..čo idete variť?? ja zemiakový šalát a rezeň 😀

inneska
20. sep 2009

ahoj malka 🙂

ja idem fašírku a kašu zemiakovú 🙂 a šalát zo živej uhorky 😀 a karfiolikovú polievku 🙂

malka18
20. sep 2009

ahoj inn..
ženy prečo chodíte tak neskoro spávať ja by som bola taká nevyspaná ja už okolo pol desiatej spím... 🙂

malka18
20. sep 2009

a niekedy aj skôr

inneska
20. sep 2009

malka...sme závisláčky 😀 mne nevadí ísť tak neskoro spať, pár krát som šla skôr a bola som rovnako nevyspatá 😅 tak mi je zajedno, kedy idem do postele 🙂

inneska
20. sep 2009

pri paťkovi som tak chodila, bolo 8 hodín a už som spala...ale on sa aj častejšie budil, občas ho aj bruško bolelo...erik je v tomto úžasný, lahne a spinká 🙂

malka18
20. sep 2009

no ja by som chodila ako smrtka,ale to je na každom 😉

malka18
20. sep 2009

no ved taká je aj Silvinka...dufam že jej to vydrží čo najdlhšie

inneska
20. sep 2009

trakyyyyyyyyyyy..kde siiiiiiiiiiiiii, ja ťa čakám 😀 😀 😀 😀 8 hodín 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre