Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
20. sep 2009

ja varim ale priebezne citam/ nic si nenecham ujst 😀 /...dokrmovanie...zo zaciatku je lepsie mixovat, ak si dieta na urcitu kasu zvykne a zje ju bez problemou, mozte zacat pucit aby si zvyklo aj na hrubsiu stravu 😉

ani3012
20. sep 2009

no ja to mám ešte ďalej.Ale asi pôjdem,ale ako si pvedala,že je to ešte ďaleko,tak je skoro sľubovať.

traktor
20. sep 2009

to uz nasi drobcekovia budu velky, mozno aj chodit budu niektory, to bude veselo.... 😀

ani3012
20. sep 2009

ach bóže.Len teraz sa nám narodili a už budú bežkať

inneska
20. sep 2009

traky...aj môj názor s tuhou stravou 😉 a v apríli budú mať 10-11 mesiacov, niektorí už veru budú možno cupkať 😵

inneska
20. sep 2009

ani...veru a zachvílu nám vypapulujú a začnú do školky chodiť a my do práce a zase bude menej času na koníkovanie 😀

traky...ja tiež varím, fašírken v trúbe, polievka sa ešte dovára, kaša a šalát hotovo 🙂 a ty čo varíš? 🙂

zaba2707
20. sep 2009

hellouuuuu tak som hodila fotky je ich par ale su zlate 🙂 kuken sie bitte 😀

ani3012
20. sep 2009

inn ja som sa rozhodla,že si najdem takú prácu,aby som mohla na net aj počas pracovnej doby 😀

ani3012
20. sep 2009

Čau zaba,krásne ti fotí to tvoje delo!

traktor
20. sep 2009

ja varim mesko na leci a kasa / kto chce tak cestovina/, a polievka s kacky.... no a ked uz ideme takto do buducnosti...mozno tu neskor bude i daka konikovska svadba, co ked si na tych stretkach nasi drobci veeeelmi kuknu do ociii 😀 😀 😀

zaba2707
20. sep 2009

no len som vas nepofotila vsetky som bola nejak mimo ci co ... teba s Evkou nem mam ☹

zaba2707
20. sep 2009

traky ... ja to tipujem na Matejka od Lucim a Elusku od Samy :-d

traktor
20. sep 2009

zaba krasne fotky a to sa lucim stazovala ze nie je na fotkach , ved ja vsade 😀 , normalne ze zavidim, co nezviknem ale teraz ano....

lucia32
20. sep 2009

čau žabi, krásne fotečky...

Baby ja sa vám musím zveriť...neviem či som urobila dobre 😒 ...kedže naša malá bola posledný týždeň neuveriteľne nervná, kolika a neústavný palč,nepekná hnačkovitá stolica dala som jej včera ráno UM-Nutrilon...chcela som vedieť či to bude aj na UM alebo je to len mojím mliekom...vravela som si, že urobím víkendový pokus...v pondelok som chcela ísť na výter a sono, bola som už zúfalko 😝
Dnes ráno po 24 hodinách stolička kašovitá praženicovej konzistencie s bielymi hrudkami, dieťa minimálne o 50 % lepšie...čo robiť??? Je to mojím mliekom? Neverím, že nejaká infekcia sa preliečila za 24 h UM. Nechcela som to vzdať, bola som ochotná kojiť, aj ked o chvíľu sa vraciam do práce...Mliečka mám dosť, len mám obavy, že jej robí zle. Zajtra to poriešim s mudrou, len či som sa neunáhlila a teraz jej z výteru nič nezistia? Môže to byť intolerancia laktózy? Alebo alergia na mlieko? 😕 😕 😕 Alebo čo vlastne????

traktor
20. sep 2009

aj nas matko ma uz frajerku s konika ...tamarku a to sa este ani nestretli...no co aj laska na dialku moze byt, ze? hlavne ze je konikova.... 😀 😀 😀

ani3012
20. sep 2009

Evka je už zadaná.My sme si vyhliadli Sebastianka,ktorý sa narodil v 26 týždni.Ležali spolu na izbe. 😀 😀

traktor
20. sep 2009

lu davala si jej to mliecko cely den ci iba raz?

ani3012
20. sep 2009

Ahoj Luci!Aké um.mliečko si jej dala?Lebo laktóza je všade aj v umelých okrem tých čo su špecialne upravené. Takže neznášanlivosť laktózy to asi nebude a aj bielkovina krav.mlieka je v umelom mlieku a nie v materskom.Možno mala Natálka črevnú chrípku a bola by jej prešla aj keby si umelém mliieko nedala. Ale to tereba rozobrať určite s lekárkou.To ja len uvažujem,lebo Evka ma intoleranciu laktózy,kojiť nemôžem a má Nutrilon ADC a Patrik mal alergiu na bielkovinu krav.mlieka a kojiť som mala čo najdlhšie,potom som mu kupovala um.mlieko tiež Nutrilon HA

inneska
20. sep 2009

žabka...super fotečky 😉 určite vám tam bolo super 😉

to som aj ja zvedavá, čo bude v budúcnosti...či z nás niektoré nebudú nakoniec rodina 😀 😀

inneska
20. sep 2009

lucka...ja sa v tomto nevyznám, asi bude lepšie sa poradiť s dokinou 😅

brinzulka
20. sep 2009

do Kosic ideme vlakom?

lucim
20. sep 2009

traky ja som sa nestazovala , ze nie som na fotkach, ale ze ste ma nevideli, ze vam pisem, lebo ste boli pohruzene do diskusie. 😀

zabka super fotecky, aj ja da, uz su zmensene, len by som mala ist varit obed ....

a mohli by sme ich supnut do albumu uzivatela julovciatka aby boli pokope.

zaba2707
20. sep 2009

no a teraz trosku pracujem na Filipovych foteckach 🙂 dokopem sa k tomu len raz za cas tak uz ked som rieisla tie stretkove musim aj nase 🙂

zaba2707
20. sep 2009

lucimka nevidim v tom problem len ma musis odnavigovat bo si to uz nepamatam ako to tam dat 🙂

ani3012
20. sep 2009

brin ja idem vlakom! Zatiaľ 🙂

lucia32
20. sep 2009

dávala som jej ho celý deň, nutrilon extra...je tam viditeľná zmena...ale práve som bola po nu na záhrade a už sa cickáme z cicíka 🙂 žeby tak prudko reagovala na moju stravu? ved som skoro nič také nejedla, ak ano tak by tie prejavy mali trvať maximálne deň, že? napríklad po hrozne...a nie 3 dni v kuse rev a krče 😝

traktor
20. sep 2009

lucim 😀 😀 😀 to vies vela sa popisalo citala som kam ocko doskocilo 😀 😀

ani3012
20. sep 2009

luci,ale Natálka je ešte maličká,takže pravdepodobne ešte kolikuje.Je jedno čo popapáš,ale bruško ju bolí aj tak. 😒

traktor
20. sep 2009

lu moze to trvat aj dhsie, nie len jedenden a este ked si k tomu zufala....vsetko sa to odrzrkadli....tak UM pekne odloz, prsicko vyber a nech sa dudka 😀 , onoto prejde ...ta kolika netrva vecne....a kojene deti mozu mat aj riedku stolicu, nas matko do 2 mesiacou kakal tak ze mu s ritky niekedy az vystrelovalo...

lucim
20. sep 2009

luci, ani ti mudro radi ... koliky su a vyrastie sa z nich, mliecko mas dobre, to by doteraz malinka tak neprospievala. jaska, ze asi treba dat bacha na to co zjes. ak ti to nerobi problemy, skus este kojit. tie stopove latky pre rozvoj imunity a mozgovej cinnosti a rastu, tie su z mm na nezaplatenie. fakt to mohlo byt nieco ako infekcia. prediskutuj s lekarkou.
kolko este mozes byt doma a nepotrebuju ta v praci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre